Dárky na poslední chvíli

Nestíháte koupit dárek? Tady najdete inspiraci, jaké dárky koupit na poslední chvíli

Kurýr nestihl dovézt dárek? Necháváte dárky na poslední chvíli? Tady najdete pár tipů, co koupit.

Dárkové poukazy

Dárkové poukázky až -5000 Kč

Dárkové poukázky až na 5000 Kč

Dárkové poukázky až 2000 Kč

Dárkové certifikáty od 500 Kč

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové vouchery

Dárkové poukazy

Dárky a dárkové poukázy

Štědrý den klepe na dveře? A vy nemáte stále všechny dárky? Pokud už kurýr nestíhá nebo už je Štědrý den, nezoufejte! Máte stále možnost dokoupit dárky a to ve formě dárkových poukazů nebo přímo ze Slevomatu. Tady je seznam toho nejzajímavějšího. 

Adrenalinové zážitky

Máte partnera dobrodruha? Nebo hledáte nevšední zážitek? Zkuste adrenalinové zážitky na Adrop! Dárkový průvodce vám poradí, jaký dárek máte koupit. Najdete zde jízdu v luxusním sportovním voze, let balónem, vyzkoušet letecký simulátor, stát se pilotem letadla na zkoušku, odstřelovačský kurz a mnoho dalšího. K tomu můžete využít slevový kód -100 Kč.

Dovolená snů

Koukněte na dárkové poukazy Pelikánu. Chcete už konečně vypadnout ze všední nudy a zažít pořádnou exotiku? Pelikán nabízí opravdu zajímavé letenky a zájezdy do zahraničí za exotikou. Co tak navštívit Srí Lanku, Karibik, Bali nebo Maroko? Ceny začínají už od 5490 Kč a k nákupu letenek lze využít Pelikán slevový kód -500 Kč. Vemte svého miláčku na cestu kolem světa. 

Oblečení a kosmetika

Dárky od Zootu nebo dalších módních e-shopů můžete nadělit i v podobě dárkových poukazů. Tady už snad nejde ani urazit nikoho nevhodným dárkem. A kdyby se jen přece podařilo, většina prodejců nabízí možnost vrácení oblečení a to až do konce ledna! 

Hledáte poukaz na kosmetiku? Notino nabízí každoročně slevové poukazy v hodnotě až -1500 Kč. Pokud nakupujete elektronické poukazy 24. 12. můžete natrefit na slevový kód v hodnotě až -10%. Kosmetiku nejvíce ocení dámy. Neztrácejte čas výběrem parfémů a složité kosmetiky, které my stejně chlapi nerozumíme. Radši ji kupte dárkový poukaz a ať si sama vybere co se ji nejvíce líbí. 

Poukaz na elektroniku

Alza a další e-shopy nabízejí poukazy a to v hodnotě až 5000 Kč a více. Chcete potěšit syna, dědu, dceru nebo manželku? Prostě jim věnujte dárkový poukaz od Alzy nebo dalších prodejců elektroniky a ať si koupí co chtějí. Třeba novou TV, set-top box, AirPods Pro, Macbook nebo nový iPhone? Nabídka je opravdu široká. Dále můžete nakupovat elektroniku od Kasa nebo Mall. 

A co víc si přát, hodně e-shopů nabízí na dárkové poukazy se slevou až -10% právě 24. 12. :)


Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store