Slevomat sleva až 1000 Kč

Slevomat sleva až 1000 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevy na Slevomat? Nabídky jsou na Slevomatu už z podstaty zlevněné, ale několika způsoby se vám může podařit nákup ještě více zlevnit. Prozkoumejte aktuální akce a slevové kódy a ušetřete na pobytech, zážitcích a dárkových poukazech. Slevomat je jednička v oboru dárků a zážitků na poslední chvíli a různých aktivit za nejlepší ceny. Každý den mají novou akční nabídku, ze které si vybere opravdu každý. Slevomat je místo, kde můžete najít spoustu skvělých slev. A my máme přehled o všech jejich slevách, takže dlouho nevahájte a vyberte si jednu z nich už dnes.

Vyhrát až 1000 Kč v kolotoči

Zatočit si v a vyhrát kredity můžete max. jednou za den pro každý účet.

   Platí min. do 20.7.2024

Bonus 200 Kč za doporučení benefitů

Doporučte Slevomat kolegovi, který si nabije kredit a vy získáte 200 Kč.

   Platí min. do 20.7.2024

Až 71% sleva na relaxaci

Dopřejte si odpočinek a pohodlí s touto úžasnou slevou

   Platí min. do 20.7.2024

Až 50% sleva na zážitky a zábavu

Odvažte se i vy společně s touto báječnou slevou

   Platí min. do 20.7.2024

Luxusní pobyty se slevou až 30'%

Pohodlné ubytování za skvělou cenu? Přes Slevomat žádný problém

   Platí min. do 20.7.2024

Uplatnění benefitů

Využijte k zaplacení stravenky vaše zaměstnanecké karty

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Slevomat!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Slevomat?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

slevomat-sleva.jpgJaké akce nabízí Slevomat?

Zákazníci si mohou na Slevomatu vytvořit účet, což jim umožňuje sbírat kredity, které lze použít při nákupu. Hodnota těchto kreditů odpovídá českým korunám, a mohou být získány různými způsoby, včetně účasti v různých akcích nebo jako odměna za přidání recenze. Slevomat také nabízí možnost refundace v případě, že voucher propadl a nebyl využit, což je služba poskytovaná pod určitými podmínkami.

Co vše víme o společnosti Slevomat?

Slevomat nabízí širokou škálu slev a akcí v různých kategoriích, jako jsou cestování, zážitky a zábava, krása a relaxace, restaurace a bary, zboží, potraviny, praktické služby a mnoho dalších. Na webu Slevomatu můžete najít nabídky pro různé destinace a aktivity, od wellness pobytů po adrenalinové zážitky. Také nabízí slevové kódy, kupóny a možnost získávání kreditů pro další nákupy