Modivo slevový kód 15%

Modivo slevový kód 15%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte oblečení v e-shopu Modivo, kde uplatníte slevy a slevové kódy. Modivo nabízí pánskou, dámskou i dětskou módu různých značek jako Armani, Aigner, Hugo Boss, Calvin Klein a mnoho dalších. K nákupu nezapomeňte využít dopravy zdarma, výprodeje nebo Black Friday. Modivo nabízí také možnost se přihlásit k newsletteru, kterou určitě využijte. Získáte tak nejen povědomí o nejnovějších akcích ale také slevový kód na váš první nákup.

Slevový kód 15% pro nákup nad 1245 Kč

Stačí se dole na stránce přihlásit k newsletteru

   Platí min. do 19.6.2024

Letní výprodej - slevy až 70%

Nakupte v této kategorii za zlomek původní ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Slevy pro dámy až 50%

Podívejte se na nabídku v akci pro ženy

   Platí min. do 19.6.2024

Pánská móda až 50% sleva

Využijte výhodné nabídky pro muže

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zadarmo

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Modivo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód Modivo?

Použití slevového kódu u Modivo je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

modivo-slevovy-kod.jpgJaké slevové kódy a slevy nabízí Modivo?

Modivo je velmi štědrý e-shop, který vám nabízí opravdu mnoho akcí. O těch nejnovějších se dozvíte z newsletteru, ke kterému když se příhlásíte, získáte navíc slevový kód pro první nákup. Další kupóny jsou pak většinou na konkrétní zboží, případně na zboží všechno a jsou spojeny s konkrétní akcí jako podzimní výprodej nebo Back to school. Modivo vám od určité částky poskytne také dopravu zdarma. Jednotlivé akce se často mění ale zde je najdete vždy aktuální.

modivo-slevaCo víme o obchodě Modivo?

Modivo je společnost, která se zrodila z vášně pro krásu a módu. Nabízí široký sortiment prémiových oděvních značek, které jsou pečlivě vybírány na základě aktuálních trendů a potřeb klientů. Díky snadnému nakupování, bezpečným platebním metodám, rychlému dodání a možnosti bezplatného vrácení zboží do 100 dní je nákup na Modivo velmi příjemným zážitkem.

Společnost si získala uznání na trhu díky svým kvalitním službám a produktem, což potvrzují i různá prestižní ocenění, jako jsou Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award a Imagine Excellence. Modivo působí jako oficiální distributor a spolupracuje s důvěryhodnými partnery, což zákazníkům zaručuje vysokou kvalitu a originalitu zboží.

Modivo v zahraničí

Slevové akce na Modivo jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Modivo slevy na PromoKupon.sk. Modivo působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.