Čedok slevy a kupóny

Čedok slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevové kódy a last minute zájezdy u cestovky Čedok? Tady najdete širokou nabídku last minute zájezdů a exotických pobytů. Nakupujte u Čedoku zájezdy a vaše dovolená proběhne na jedničku. Cestovní kancelář Čedok nabízí jak letní dovolenou u moře, tak i zimní lyžovačku v evropských zimních střediscích. Čedok je jedna z nejstarších cestovních kancelářích u nás a těší se velké oblibě. Máme přehled o všech jeho slevách, stačí si jen vybrat. 

Las Minute pobyty

Podívejte se na ty nejvýhodnější pobyty na poslední chvíli

   Platí min. do 23.2.2024

Objevte krásy Thajska

S odletem z Prahy a dokonce i Brna

   Platí min. do 23.2.2024

Dítě zdarma

Zjistěte, za jakých podmínek může mít vaše dítě pobyt zcela zdarma

   Platí min. do 23.2.2024

Benefity u Čedoku

Tyto benefity můžete využít na některých vybraných zájezdech

   Platí min. do 23.2.2024

Leto 2024 se blíží

Podívejte se na nabídku zájezdů pro rok 2024

   Platí min. do 23.2.2024

Exotická dovolená

Podívejte se na nabídku nejlepší exotiky za skvělé ceny

   Platí min. do 23.2.2024

Pobočky Čedok

Omrkněte, kde všude najdete jejich prodejny

   Platí min. do 23.2.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Čedok!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevu u Čedok?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

cedok-slevovy-kod.jpgCo víme o cestovní kanceláři Čedok?

Čedok je jedna z nejstarších a nejvýznamnějších cestovních kanceláří v České republice. Tato společnost byla založena již v roce 1920 a má dlouhou historii poskytování cestovních a turistických služeb nejen v Československu, ale i v zahraničí. Čedok se postupně vyvinul v jednoho z lídrů v oboru cestovního ruchu, nabízející širokou škálu služeb, včetně organizovaných zájezdů, letenek, hotelových rezervací a průvodcovských služeb.

Jako průkopník v oblasti cestovního ruchu v bývalém Československu, Čedok hrál klíčovou roli v rozvoji turistického průmyslu v regionu. Společnost si vybudovala silnou pověst díky své schopnosti adaptovat se na měnící se trh a potřeby zákazníků, přičemž vždy kladla důraz na kvalitu služeb a zákaznickou spokojenost.

Dnes Čedok pokračuje ve své tradici jako renomovaná cestovní kancelář, která se snaží poskytovat inovativní a přizpůsobivé služby, aby vyhověla požadavkům moderních cestovatelů. Nabízí různorodé zájezdy, včetně dovolených u moře, poznávacích zájezdů, lyžařských výletů a mnoha dalších, čímž uspokojuje široké spektrum zákazníků hledajících kvalitní cestovní zážitky.

Kam mohu letět s Čedokem v roce 2024?

V roce 2024 nabídne cestovní kancelář Čedok širokou škálu destinací, rozšiřující se o několik nových míst. Mezi hlavní destinace patří Turecko, Itálie, Řecko, Albánie a Španělsko. Kromě těchto tradičních lokalit se Čedok zaměří na nové destinace jako jsou Azorské ostrovy, Severní Kypr, egyptské letovisko Ain Sokhna, italská Katánie, řecký Lesbos a Barcelona ve Španělsku.

Ba co víc, Čedok plánuje zvýšit kapacitu zájezdů a rozšířit svou nabídku charterových letů z devíti letišť v České republice a na Slovensku, což představuje významnou expanzi v historii společnosti. Mezi nové destinace zahrnuté v nabídce patří také tuniská pevnina a letiště Enfidha. Pro klienty jsou připraveny i výhodné first minute prodeje, nabízející nízké zálohy a další benefity.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii cestovní kanceláře? Podívejte se také na slevy do INVIA, kde vás čeká nejnovější akce a slevy. Slevy máme i do InterCroatia nebo Agoda.