INVIA sleva až 50%

INVIA sleva až 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte Invia slevové kódy a last minute zájezdy? Tady najdete širokou nabídku Invia last minute zájezdů, akce a slevové kódy. Nakupujte na Invia zájezdy a dovolená vašich snů se vyplní. Invia nabízí letní dovolenou u moře, tak i zimní lyžovačku v Alpách. Je to největší český prodejce zájezdů, který vám zajistí dovolenou za ty nejlepší ceny. Navíc si můžete vybrat podle ověřených recenzí od více než 300 cestovních kanceláří z Česka, Slovenska i Německa.

Letní dovolená se slevou až 50%

Mrkněte na zájezdy se slevou až 50%

   Platí pouze do 30.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, na aktuální nabídky Invia

   Platí min. do 19.6.2024

Last Minute

Sjednejte si Last Minute zájezd za minimální cenu

   Platí min. do 19.6.2024

Exotika levně

Kuba, Vietnam, Zanzibar a další destinace za ty nejlepší ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Dárkové poukazy od 500 Kč

Krásný dárek na poslední chvíli, zájezd u Invie si vybere každý

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na INVIA!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit Invia slevový kód? 

Pokud chcete uplatnit slevový kupón na Invia, stačí při nákupu zájezdu posunout stránku dolů. Dále u celkové ceny zájezdu najdete pod tím to textem "Uplatnit dárkový certifikát. Na ten klikněte a otevře se textové pole, do kterého vložíte Váš slevový kupón. Následně klikněte na "Uplatnit dárkový certifikát" a slevový kód je uplatněný.

Obrázek portálu Invia.cz, kde můžete uplatnit slevy

Nabízí Invia Last Minute zájezdy?

Ano, nabízí. Invia.cz je jedna z největších internetových cestovních agentur v Česku. Nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří. Zájezdy od cestovních kancelářích jsou ve všech případech prověřené a pojištěné. Invia nabízí vše za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. 

Můžete tak cestovat se slevou na Invii prostřednictvím cestovních kanceláří jako ČEDOK, Alexandria, Firo tour a a mnoho dalších. Invia má své zastoupení v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku. Invia na trhu působí již od roku 2000 a 98% jejich zákazníků hlásí spokojenost.

V portfoliu cestovní agentury můžete využít slevových kupónů. Z široké nabídky zájezdů si každý vybere. Vybírejte z pobytových nebo sportovních zájezdů, lyžařské zájezdy, Eurovíkendy a další.  Využijte výhodných cen first minute a last minute zájezdů, kde můžete ušetřit. Invia nabízí možnost zakoupit i letenky. V případě, že jste starší můžete využít velice oblíbené zájezdy pro seniory. Nejvyšší čas si zakoupit zájezd a užít si zasloužené dovolené.

Co si na dovolenou ještě sbalit?

Určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, které si můžete zařídit přes AXA se slevovým kódem. Pokud si objednáváte zájezd bez dopravy, můžete se tam dopravit třeba Flixbusem. Ve větších městech se na levnou přepravu hodí alternativní taxislužba Bolt, na kterou můžete využít promokód. Mnohdy je to výhodnější než si půjčovat auto nebo studovat podmínky místního MHD. Ale hlavně si nezapomeňte sbalit dobrou náladu. :-)

Náš TIP: Garance nejnižší ceny - nakoupíte za stejnou nebo nižší cenu jako v cestovce nebo slevovém portálu

INVIA v zahraničí

Slevové akce na INVIA jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny INVIA slevy na PromoKupon.sk. INVIA působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.