Temu slevový kód 500 Kč

Temu slevový kód 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevový kód na Temu a využijte výhodné nabídky např. na módu, doplňky, drobnou elektroniku či domácí potřeby. Čínský e-shop Temu vyniká ultra výhodnými nabídkami a pohodlným nakupováním z aplikace. Oblíbilo si jej už mnoho Slováků a můžeme jej zařadit mezi e-shopy typu Aliexpress nebo Allegro.

Slevový kód 500 Kč

Kupón na 30% je max. do výšky 20 € při uplatnění do 1 hod. nebo 10 € do 24 hod.

   Platí min. do 23.2.2024

Balíček kupónů až 2500 Kč

Stačí se zaregistrovat do aplikace přes tento odkaz.

   Platí min. do 23.2.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Temu!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak mohu uplatnit slevový kód v Temu?

Uplatnění slevového kódu na této stránce je velmi snadné. Na stránce nákupního košíku najdete pole pro zadání slevového kódu. Zadejte slevový kód do pole a klikněte na tlačítko "Uplatnit kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout na náš odkaz a sleva se uplatní automaticky. Nezapomeňte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a lze je použít pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky pro uplatnění slevy.

temu-sleva.pngO společnosti Temu

Společnost Temu, která je dítětem čínského giganta v oblasti elektronického obchodování PDD Holdings, rychle změnila pravidla hry v online obchodování a nabízí zákazníkům výrazně zlevněné zboží přímo z Číny. Tento článek se zaměřuje na historii, globální expanzi a osobitý obchodní model, který Temu vynesl na vrchol scény elektronického obchodování.Temu je dceřinou společností PDD Holdings, mateřské společnosti známé čínské online obchodní platformy Pinduoduo.

Proč nakupovat u Temu?

Pokud chcete nakupovat výrobky za co nejnižší cenu, pak je Temu tou nejlepší volbou. I přes tyto ceny jsou výrobky často solidní kvality, což si můžete ověřit prostřednictvím recenzí zákazníků, kterých u oblíbenějších výrobků najdete i několik tisíc. Pokud tedy chcete nakupovat například oblečení nebo elektroniku za skvělou cenu, rozhodně doporučujeme Temu vyzkoušet. Slevové kódy dostupné při nákupu vám pomohou získat ještě lepší cenu.

Temu v zahraničí

Slevové akce na Temu jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Temu slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Temu v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevové kódy až do výše 500 kč. Slevy máme i do eAndílek nebo Ecomodi.