Temu slevový kód 500 Kč

Temu slevový kód 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte Temu slevový kód ve znění acd902788 pro 30% slevu, balíček kupónů na 2500 Kč nebo bleskové nabídky se slevami přes 90%. Na Temu najdete výhodné nabídky např. na módu, doplňky, drobnou elektroniku či domácí potřeby. Čínský e-shop Temu vyniká ultra výhodnými nabídkami a pohodlným nakupováním z aplikace. Oblíbilo si jej už mnoho Čechů nejen kvůli levnému zboží, ale i rychlému doručení - většinou vám zboží přijde do 9 dnů, navíc vše v jednom balíku. Máme přehled o všech jejich slevách, stačí si jen vybrat.

* Chcete-li využít kupón na první objednávku, pospěšte si. Sleva je 30%, ale záleží na tom, kdy objednávku od registrace uskutečníte. Pokud objednáte do 1 hodiny od registrace, maximální sleva je 500 Kč, ale pak už jen 250 Kč. Zadáte-li objednávku po 24 hodinách od registrace, na slevu již nemusíte mít nárok.

Slevový kód 500 Kč

Získejte slevu do výše 30% nebo 500 Kč vašeho nákupu s tímto promo kódem. *

   Platí min. do 19.6.2024

Balíček kupónů ve výši 2500 Kč

Pro balíček se stačí zaregistrovat do aplikace přes tento odkaz.

   Platí min. do 19.6.2024

Slevový kód 30%

Získejte výraznou slevu s tímto promo kódem. Ale pospěšte si. *

   Platí min. do 19.6.2024

Slevový kód 30% v Eurech

Nakupujete v EUR? Využijte tento slevový kód, který funguje nejen na Slovensku.*

   Platí min. do 19.6.2024

Dárky pro nové uživatele

Jako nový uživatel appky si můžete zdarma vybrat dárky přes tento odkaz a kupón.

   Platí min. do 19.6.2024

5hvězdičkové produkty

TOP produkty, které jsou na Temu nejlépe hodnocené. Inspirujte se k nákupu!

   Platí min. do 19.6.2024

Výprodej na Temu

Omezené množství produktů za nejnižší ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma na vše

Podívejte se, jak na Temu funguje standardní doprava zdarma.

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Temu!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak mohu uplatnit slevový kód u Temu?

Uplatnění slevového kódu u Temu je velmi snadné. Na stránce nákupního košíku najdete pole pro zadání slevového kódu. Zadejte slevový kód do pole a klikněte na tlačítko "Uplatnit kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout na náš odkaz a sleva se uplatní automaticky. Nezapomeňte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a lze je použít pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky pro uplatnění slevy.

temu-sleva.png

Jak získat kupóny na Temu?

Pro získání slevových kódů stačí kliknout na odpovídající odkaz výše a jakmile přejdete na stránku se vám možné kupóny zobrazí a vy je následně můžete využít. Tato nabídka však může být časově limitována, takže je ideální je uplatnit ihned.

temu-slevovy-kupon

O společnosti Temu

Společnost Temu, která je dítětem čínského giganta v oblasti elektronického obchodování PDD Holdings, rychle změnila pravidla hry v online obchodování a nabízí zákazníkům výrazně zlevněné zboží přímo z Číny. Tento článek se zaměřuje na historii, globální expanzi a osobitý obchodní model, který Temu vynesl na vrchol scény elektronického obchodování.Temu je dceřinou společností PDD Holdings, mateřské společnosti známé čínské online obchodní platformy Pinduoduo.

Společnost PDD Holdings, registrovaná na Kajmanských ostrovech, přesunula své sídlo ze Šanghaje do Dublinu v roce 2023. Platforma Temu se poprvé objevila ve Spojených státech v září 2022 a rychle získala titul nejstahovanější aplikace v zemi. S cílem rozšířit svůj mezinárodní dosah spustila Temu v únoru 2023 v Kanadě, přičemž ji doprovázela prominentní reklama během Super Bowlu. Následující měsíce přinesly expanzi do Austrálie, na Nový Zéland, do Francie, Německa, Itálie a Spojených států.

Proč nakupovat u Temu?

Pokud chcete nakupovat výrobky za co nejnižší cenu, pak je Temu tou nejlepší volbou. I přes tyto ceny jsou výrobky často solidní kvality, což si můžete ověřit prostřednictvím recenzí zákazníků, kterých u oblíbenějších výrobků najdete i několik tisíc. Pokud tedy chcete nakupovat například oblečení nebo elektroniku za skvělou cenu, rozhodně doporučujeme Temu vyzkoušet. Slevové kódy dostupné při nákupu vám pomohou získat ještě lepší cenu.

Temu v zahraničí

Slevové akce na Temu jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Temu slevy na PromoKupon.sk. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, Temu působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr. Temu působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Temu v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.