Allegro slevový kód 500 Kč #BlackFriday2023

Allegro slevový kód 500 Kč #BlackFriday2023

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Objevte akce a slevové kódy do Allegro, gigantického e-shopu se sortimentem větším než Mall.cz. Nakoupíte zde spotřebiče, módu, domácí potřeby, sportovní vybavení a spoustu dalších výrobků za skvělé ceny. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat. Allegro je nová platforma, která agreguje nabídky mnoha obchodníků z Česka i ze zahraničí a proto tam nakoupíte zboží všeho druhu za nejlepší ceny.

Vánoční slevy na Allegro

Největší slevy za celý rok - nakupte za zlomek původní ceny

   Platí pouze do 23.12.2023

Slevové kódy až do výše 500 Kč

Podívejte se na seznam kupónů na vybrané zboží se slevou až 500 Kč

   Platí min. do 9.12.2023

Akce dne

Jedinečné slevy, které se mění každý den

   Platí min. do 9.12.2023

Allegro Smart - Doručení zdarma

Staňte se členy Allegro Smart a neplaťte za dopravu

   Platí min. do 9.12.2023

Zboží od Mall.cz levněji

Od tohoto prodejce čekejte nejrychlejší doručení, kvalitní sortiment a Smart

   Platí min. do 9.12.2023

Zboží od CZC levněji

Od tohoto prodejce čekejte nejkvalitnější elektroniku a rychlé doručení

   Platí min. do 9.12.2023

5x doručení zdarma

Stačí jen vyzkoušet Allegro Smart, které máte na prvních 5 nákupů zdarma

   Platí min. do 9.12.2023

Elektronika za bezkonkurenční ceny

Podívejte se na aktuální nabídku

   Platí min. do 9.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Allegro!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč nakupovat na Allegro?

Allegro nabízí obrovský výběr zboží z různých kategorií, včetně elektroniky, módy, domácích spotřebičů, kosmetiky, knih, hraček a mnoho dalšího. Uživatelé mají možnost vybírat z produktů jak od místních prodejců, tak od velkých e-shopů a obchodníků. Platforma je známá svou širokou nabídkou, konkurenceschopnými cenami a uživatelsky přívětivým prostředím.

Jednou z nejzajímavějších funkcí Allegro je možnost aukcí. Uživatelé zde mohou nabízet na produkty a soutěžit o nejnižší cenu. Aukce na Allegro jsou oblíbené jak mezi kupujícími, tak mezi prodávajícími, protože poskytují zábavnou a interaktivní formu nakupování.

allegro-days-discount-promo-code.jpgAllegro také poskytuje užitečné služby, které zajišťují pohodlné a spolehlivé nakupování. Patří sem například možnost platby online, dodání zboží přímo domů a také možnost vrácení zboží v případě nespokojenosti.

Platforma si získala důvěru uživatelů díky svému důrazu na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Allegro využívá moderní technologie a protokoly zabezpečení, aby zajistilo bezpečnost transakcí a ochranu soukromí svých uživatelů.

Vyplatí se Allegro Smart?

Možná jste si na e-shopu Allegro všimli, že si můžete aktivovat službu Smart, mají na to reklamu úplně všude. Co to znamená a vyplatí se to vůbec? V rámci předplatného Allegro Smart získáte dopravu zdarma výměnou za měsíční předplatné. Vyplatí se to tedy každému, kdo objedná z Allegra pravidelně, stačí však objednat jednou až dvakrát měsíčně, aby se vám náklady vrátily.

Má to nějaký háček? Na desítkách objednávek jsme vyzkoušeli, že to funguje opravdu spolehlivě. Jedinou nevýhodou je, že službu Smart nepodporují úplně všichni prodejci. Je jich ale většina. Stačí si ve filtru zaškrtnout "Allegro Smart!" a vidíte jen produkty, na které můžete službu využít.

Jaké jsou ceny a podmínky Allegro Smart? Stojí to 59 Kč měsíčně a doručení zdarma platí od prodejců podporujících Smart pro objednávky nad 299 Kč měsíčně pro bezplatné doručení na výdejní místa nebo pro objednávky nad 499 Kč měsíčně pro bezplatné doručení kurýrem domů.

allegro-discount.jpgNavíc můžete ušetřit ještě více, pokud se rozhodnete pro roční předplatné za 299 Kč. Pak vás měsíční náklady na předplatné vyjdou pouze na 25 Kč měsíčně a můžete si nechat doručovat zboží celý rok zadarmo.

Jaký je rozdíl mezi Mall a Allegro?

Mall.cz patřil a stále patří mezi přední e-shopy na českém trhu. Po příchodu Allegra jsou všude na Mallu reklamy týkající se nového a lepšího Mall, což je Allegro. Není však úplně pravda, že by mělo Allegro nahrazovat Mall a že by tím tento e-shop skončil.

Allegro agreguje nabídky mnoha obchodníků, mezi které patří Mall.cz, ale i mnohé další e-shopy. Má tedy širší nabídku než na samotné, Mallu, ale pokud si například přes Allegro objednáte něco z Mallu, stále bude objednávku zpracovávat české zastoupení Mallu. Navíc díky současným marketingovým akcím máte možnost si na Allegro.cz zboží objednat mnohdy i levněji než na samotném Mall.cz.

Jak je toto všechno možné? E-shop Mall.cz tu fungoval samostatně už od roku 2000, kdy byl založen a rozvíjel se až do dnešní podoby. V roce 2022 e-shop odkoupila polská skupina Allegro Group, která se stala její mateřskou společností. Díky úspěchu Allegro.pl v Polsku byla silná snaha expandovat tuto platformu i do zahraničí. Vlastnictvím e-shopu Mall získali silný kanál pro propagaci expanze platformy Allegro. Ta samá situace je u e-shopu CZC, který nyní také patří pod Allegro Group.

Allegro v zahraničí

Slevové akce na Allegro jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Allegro slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Allegro v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.