Bolt promo kód 150 Kč

Bolt promo kód 150 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zadejte do aplikace Bolt promo kód BOROVQ9 a můžete získat jízdu zdarma. Původně Taxify, které bylo přejmenováno na Bolt, je mobilní aplikace, s kterou si zavoláte taxík stejně jednoduše jako s Uber nebo Liftago. Pomocí této speciální akce získejte slevu na první jízdu. S tímto kupónem se tedy dopravíte po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci a v dalších desítkách podporovaných městech zpravidla levněji než klasickým taxíkem.

Bolt aktuálně nenabízí možnost pozvat přátele s promo kódem na první jízdu zdarma, proto nabízíme alternativu v podobě kupónu na obdobnou aplikaci Liftago.

Promo kód 150 Kč na Liftago

Uplatněte tento kupón v české taxi aplikaci Liftago a svezte se zdarma

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Bolt!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak funguje Bolt?

Jednoduché jako facka. Bolt se používá stejně jako původní Taxify. Nejprve si vyberete vůz, který vám vyhovuje cenou a komfortem, pak zvolíte vaši polohu a objednáte si odvoz. Pak už jen stačí sledovat řidiče na mapě, který k vám dorazí. Řidiče můžete ohodnotit a za cestu zaplatit automaticky přímo v aplikaci. Zpětnou vazbu můžete využít i při výběru řidiče. 

Pokud plánujete firemní cestu, stačí v aplikaci zmáčknout jedno tlačítko a přepnete jízdu na firmu! Jednodušší už to být nemůže. Platit můžete jak cash tak i platební kartou. Bolt funguje zatím v Praze, ale rozšiřuje se i do dalších měst.

Jak uplatnit slevový kód? 

Je nutné si stáhnout mobilní aplikaci. Po otevření Bolt musíte kliknout vlevo nahoře na ikonu vašeho profilu. Poté se vám otevře rozbalovací menu, kde najdete záložku "Promo kód", na který klepnete. Následně se vám otevře poslední okno, ve kterém vypíšete váš slevový kód a uplatníte. 

 

Bolt v zahraničí

Slevové akce na Bolt jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Bolt slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Bolt v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Levná tramvajenka.