Bolt promo kód 100 Kč

Bolt promo kód 100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zadejte do Bolt (dříve Taxify) promokód JANSQN a můžete získat jízdu zdarma. Taxify, které bylo přejmenováno na Bolt, je mobilní aplikace, s kterou si zavoláte taxík stejně jednoduše jako Uber. Pomocí této speciální akce získejte slevu na první jízdu. S tímto kupónem se tedy dostanete po Praze i dalších podporovaných městech levněji.

Promo kód na 100 Kč slevu

Využijte Bolt promo kód a získejte slevu na první jízdu

   Platí min. do 22.10.2021

Promo kód 100 Kč na Liftago

Uplatněte tento kupón v taxi aplikaci Liftago a svezte se zdarma

   Platí min. do 22.10.2021

Promo kód 500 Kč na HoppyGo

Proč si rovnou nepůjčit auto kdekoliv po ČR? Využijte kupón po registraci.

   Platí min. do 22.10.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Bolt!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak funguje Bolt?

Jednoduché jako facka. Bolt se používá stejně jako původní Taxify. Nejprve si vyberete vůz, který vám vyhovuje cenou a komfortem, pak zvolíte vaši polohu a objednáte si odvoz. Pak už jen stačí sledovat řidiče na mapě, který k vám dorazí. Řidiče můžete ohodnotit a za cestu zaplatit automaticky přímo v aplikaci. Zpětnou vazbu můžete využít i při výběru řidiče. 

Pokud plánujete firemní cestu, stačí v aplikaci zmáčknout jedno tlačítko a přepnete jízdu na firmu! Jednodušší už to být nemůže. Platit můžete jak cash tak i platební kartou. Bolt funguje zatím v Praze, ale rozšiřuje se i do dalších měst.

Jak uplatnit slevový kód? 

Je nutné si stáhnout mobilní aplikaci. Po otevření Bolt musíte kliknout vlevo nahoře na ikonu vašeho profilu. Poté se vám otevře rozbalovací menu, kde najdete záložku "Promo kód", na který klepnete. Následně se vám otevře poslední okno, ve kterém vypíšete váš slevový kód a uplatníte. 


Bolt v zahraničí

Slevové akce na Bolt jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Bolt slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Bolt v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii cestování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva až 15% na ubytování. Slevy máme i do AirBnB nebo Pelikán.