Uber promokód na 3 jízdy zdarma

Uber promokód na 3 jízdy zdarma

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

S kódem UBERPROMOKUPON získáte Uber jízdy zdarma nebo bonus 1500 Kč jako řidič. Stačí se zaregistrovat a uplatnit tento promokód!

Jaké je v Praze a Brně nejlevnější taxi? Samozřejmě, že Uber! A pokud jste jej ještě nezkusili, tak máte s naším promokódem nárok na první jízdu zdarma. Přesněji na slevu až do výše 150 Kč (na Slovensku je sleva 10€). Takže se dostanete s Uber za pár korun kamkoliv po městě. A to přeci za zkoušku stojí, ne?

Pokud se chcete stát řidičem, využijte zvacího kódu a dosáhněte na bonus 1500 Kč!

Promokód na 3× 50 Kč slevu

Promocode platí na první 3 jízdy.

  Platí min. do 23. 2. 2019

Zvací odkaz pro řidiče na 1500 Kč

Zaregistrujte se jako řidič a dostanete odměnu po odježdění min. počtu jízd.

  Platí min. do 23. 2. 2019

Zvací kód pro řidiče na 1500 Kč

Staňte se řidičem a po zadání kódu dostanete odměnu.

  Platí min. do 23. 2. 2019

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak funguje Uber pop?

Stáhnete si mobilní aplikaci Uber a v ní jednoduše zvolíte vyzvednutí na vaší pozici. Pak přehledně vidíte vozy, které jsou nejblíže. Zadejte cílovou destinaci a zavolejte si řidiče.

Jaká je cena za 3 km jízdy?

Cestující po Praze nebo Brně nejčastěji jezdí tříkilometrové jízdy. Pojďme spočítat, kolik za takovou jízdu utratíte. V následující tabulce jsou uvedeny sazby, za které Uber v České republice jezdí.

Cena za kilometr9,90 Kč
Cena za minutu3 Kč
Nástupní taxa25 Kč

Předpokládejme, že 3kilometrová jízda bude trvat 4 minuty. Za vzdálenost zaplatíte 30 Kč, za čas 12 Kč a k tomu přičteme 25 Kč nástupní taxu. Celkem vás tedy tříkilometrová jízda vyjde na 67 Kč. A při uplatnění promokódu dokonce jen na 17 Kč, což už je levnější než tramvajenka!

Auta jsou k dispozici do 5 minut

V Praze i v Brně je nyní spousta Uber řidičů a obvykle k vám vůz dorazí za 3 až 8 minut. Díky tomu máte osobního řidiče neustále ve vašem telefonu a k dispozici právě, když ho potřebujete. Řidiči vás jsou navíc ochotni vyzvednout i vysadit v místech, kde byste se svým vlastním autem nezaparkovali. Vozy jsou většinou pohodlné, klimatizované a maximálně do 10 let staré. Pokaždé vás navíc čeká zážitek v jiném autě.

Kam zadat slevu?

Promo kód zadejte v kroku, kdy zadáváte do aplikace číslo vaší karty. Pokud se první jízda vleze do limitu slevy, nic platit nebudete.


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store