Uber promokód na 3 jízdy zdarma

Uber promokód na 3 jízdy zdarma

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

S kódem UBERPROMOKUPON získáte Uber jízdy zdarma nebo bonus 1500 Kč jako řidič. Stačí se zaregistrovat a uplatnit tento promokód!

Jaké je v Praze a Brně nejlevnější taxi? Samozřejmě, že Uber! A pokud jste jej ještě nezkusili, tak máte s naším promokódem nárok na první jízdu zdarma. Přesněji na slevu až do výše 150 Kč (na Slovensku je sleva 10€). Takže se dostanete s Uber za pár korun kamkoliv po městě. A to přeci za zkoušku stojí, ne?

Pokud se chcete stát řidičem, využijte zvacího kódu a dosáhněte na bonus 1500 Kč!

TIP: Zkuste také českou taxi aplikaci Liftago s promokódem na 100 Kč.

 

Promokód na 3× 50 Kč slevu

Promocode platí na první 3 jízdy.

  Platí min. do 18.11.2019

Zvací odkaz pro řidiče na 1500 Kč

Zaregistrujte se jako řidič a dostanete odměnu po odježdění min. počtu jízd.

  Platí min. do 18.11.2019

Zvací kód pro řidiče na 1500 Kč

Staňte se řidičem a po zadání kódu dostanete odměnu.

  Platí min. do 18.11.2019

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak funguje Uber pop?

Stáhnete si mobilní aplikaci Uber a v ní jednoduše zvolíte vyzvednutí na vaší pozici. Pak přehledně vidíte vozy, které jsou nejblíže. Zadejte cílovou destinaci a zavolejte si řidiče.

Jaká je cena za 3 km jízdy?

Cestující po Praze nebo Brně nejčastěji jezdí tříkilometrové jízdy. Pojďme spočítat, kolik za takovou jízdu utratíte. V následující tabulce jsou uvedeny sazby, za které Uber v České republice jezdí.

Cena za kilometr9,90 Kč
Cena za minutu3 Kč
Nástupní taxa25 Kč

Předpokládejme, že 3kilometrová jízda bude trvat 4 minuty. Za vzdálenost zaplatíte 30 Kč, za čas 12 Kč a k tomu přičteme 25 Kč nástupní taxu. Celkem vás tedy tříkilometrová jízda vyjde na 67 Kč. A při uplatnění promokódu dokonce jen na 17 Kč, což už je levnější než tramvajenka!

Auta jsou k dispozici do 5 minut

V Praze i v Brně je nyní spousta Uber řidičů a obvykle k vám vůz dorazí za 3 až 8 minut. Díky tomu máte osobního řidiče neustále ve vašem telefonu a k dispozici právě, když ho potřebujete. Řidiči vás jsou navíc ochotni vyzvednout i vysadit v místech, kde byste se svým vlastním autem nezaparkovali. Vozy jsou většinou pohodlné, klimatizované a maximálně do 10 let staré. Pokaždé vás navíc čeká zážitek v jiném autě.

Kam zadat slevu?

Promo kód zadejte v kroku, kdy zadáváte do aplikace číslo vaší karty. Pokud se první jízda vleze do limitu slevy, nic platit nebudete.


Další tipy

Uber není jenom aplikace na přepravu. Služba Uber Eats vám doveze i jídlo. A s tímto promokódem na Uber Eats můžete dostat jídlo i zdarma.

Pokud by vám nestačil Uber a chtěli byste si auto půjčit, pak zkuste carsharing HoppyGo. A na HoppyGo máme taky promokód.


TIP: Zkuste UBER promokód r0lgl7

 

 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store