Uber promo kód 100 Kč

Uber promo kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Používejte slevy do přepravních aplikací jako Uber. Stačí se zaregistrovat a uplatnit tento promo kód! Takže se dostanete i s osobním řidičem za pár korun kamkoliv po městě. A to přeci za zkoušku stojí, ne?

  TIP: Našli jsme pro vás lepší slevu od Liftago! Promo kód na jízdu zdarma a další 1 sleva najdete zde.

Promo kód 100 Kč na Liftago

Svezte se levněji s aplikací Liftago s požitím tohoto kupónu.

   Platí min. do 9.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Uber!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

<img src=" media-upload="" uber-navod1.jpg"="" uber-navod2.jpg"="">

Jak funguje Uber pop?

Stáhnete si mobilní aplikaci Uber a v ní jednoduše zvolíte vyzvednutí na vaší pozici. Pak přehledně vidíte vozy, které jsou nejblíže. Zadejte cílovou destinaci a zavolejte si řidiče.

Jaká je cena za 3 km jízdy?

Cestující po Praze nebo Brně nejčastěji jezdí tříkilometrové jízdy. Pojďme spočítat, kolik za takovou jízdu utratíte. V následující tabulce jsou uvedeny sazby, za které Uber v České republice jezdí.

Cena za kilometr 9,90 Kč
Cena za minutu 3 Kč
Nástupní taxa 25 Kč

Předpokládejme, že 3kilometrová jízda bude trvat 4 minuty. Za vzdálenost zaplatíte 30 Kč, za čas 12 Kč a k tomu přičteme 25 Kč nástupní taxu. Celkem vás tedy tříkilometrová jízda vyjde na 67 Kč. A při uplatnění promokódu dokonce jen na 17 Kč, což už je levnější než tramvajenka!

Auta jsou k dispozici do 5 minut

V Praze i v Brně je nyní spousta Uber řidičů a obvykle k vám vůz dorazí za 3 až 8 minut. Díky tomu máte osobního řidiče neustále ve vašem telefonu a k dispozici právě, když ho potřebujete. Řidiči vás jsou navíc ochotni vyzvednout i vysadit v místech, kde byste se svým vlastním autem nezaparkovali. Vozy jsou většinou pohodlné, klimatizované a maximálně do 10 let staré. Pokaždé vás navíc čeká zážitek v jiném autě.

Kam zadat slevu?

Promo kód zadejte v kroku, kdy zadáváte do aplikace číslo vaší karty. Pokud se první jízda vleze do limitu slevy, nic platit nebudete.

 

Další tipy

Uber není jenom aplikace na přepravu. Služba Uber Eats vám doveze i jídlo. A s tímto promokódem na Uber Eats můžete dostat jídlo i zdarma.

Pokud by vám nestačil Uber a chtěli byste si auto půjčit, pak zkuste carsharing HoppyGo. A na HoppyGo máme taky promokód.

 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Levná tramvajenka.

Máme pro vás lepší nabídku od Liftago!

Stačí do Liftago zadat promokód JAN9195 a získáte slevu ve výši 150 Kč na první jízdu taxíkem. Liftago je česká aplikace, která vám zajistí taxi přepravu na pár klepnutí. Na Liftago máte hodnocení taxikářů a odhad ceny…

  Přejít do Liftago  nebo  Chci slevy na Uber

Promo kód na jízdu zdarma

Zadejte promokód a užijte si jízdu se slevou 150 Kč (nebo 3€).

   Platí min. do 9.12.2023