Levná tramvajenka slevový kód 399 Kč

Levná tramvajenka slevový kód 399 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Levná tramvajenka nabízí alternativu vůči ročnímu kupónu na tramvaj v Praze. Nechcete už zbytečně zaplatit jednorázově vysokou částku? Máme tu pro vás Levnou tramvajenku! Je to jednoduché, zaregistrujte se a plaťte měsíční platby 399 Kč. Ušetříte celkově 1812 Kč ročně oproti klasickým měsíčním kupónům.

Kupón na lítačku za 399 Kč

Plaťte měsíčně za lítačku jen 399 Kč a ušetřete!

   Platí min. do 19.6.2024

Roční sleva až 1812 Kč

Sjednejte si skrz Levnou Tramvajenku a ušetřete

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Levná tramvajenka!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

V čem je háček? Nikde! Nemusíte ani stát žádné fronty, Levnátramvajenka za vás koupí lítačku a využijete automatických měsíčních plateb bez starostí.

Jezděte bez starosti pomocí LevnéTramvajenky

Využijte této služby naplno. Máte jedinečnou možnost ušetřit na měsíčních kupónech 1812 Kč, nestát žádné fronty při koupi kupónů a využít měsíční platby a vy se tak už o nic nemusíte starat. Proč nakoupit kupón tady a ne u přepážky? Samozřejmě je rozdíl v jednorázové ceně, kdy vy si nemůžete dovolit zaplatit plnou částku a máte tak jedinečnou možnost rozložit platby na měsíce a mít navíc stále levnější variantu, než u klasické tramvajenky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Antees.