Kiwi slevový kód $20

Kiwi slevový kód $20

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledejte levné letenky na Kiwi a ušetřete s našimi slevovými kódy a akčními cenami letenek. Kiwi (dříve Skypicker) je on-line prodejce letenek, který vám dokáže najít unikátní kombinace letů, na kterých ušetříte. Dále můžete využít funkci Multicity nebo letenky ve slevě, díky kterým ušetříte na vaší vysněné dovolené. Další výhodné programy a garance, které vám Kiwi přináší najdete níže. Kiwi je absolutní špičkou ve vyhledávání letenek, protože si můžete přehledně filtrovat kombinace letů dle mnoha kritérií.

Slevový kód $20

Platí na všechny objednávky nad $270

   Platí pouze do 31.7.2024

Akční nabídka letenek

Podívejte se na aktuálně nejvýhodnější letenky

   Platí min. do 20.7.2024

Levné letenky z Prahy

Podívejte se na nejvýhodnější letenky z Prahy do celého světa

   Platí min. do 20.7.2024

Levné letenky z Vídně

Podívejte se na nejvýhodnější letenky z Vídně do celého světa

   Platí min. do 20.7.2024

Levné letenky z Bratislavy

Podívejte se na nejvýhodnější letenky z Bratislavy do celého světa

   Platí min. do 20.7.2024

Levné letenky

Prozkoumejte nové destinace s letenkami již od pár stovek

   Platí min. do 20.7.2024

Kiwi garance

Při zmeškání přestupu vám Kiwi zajistí další let do cílové destinace

   Platí min. do 20.7.2024

Cestovatelské hacky

Zde zjistíte, jak během cestovaní platit minimum

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Kiwi!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Kdy se vyplatí cestovat s Kiwi?

Firma Kiwi s původním názvem Skypicker vznikla v Brně a patří k nejhodnotnějším českým start-upům. Jejich letenky jsou prodávány po celém světě. Používat Kiwi se vyplatí hlavně na přestupné lety, kde jejich vyhledávač dokáže zkombinovat lety různých nákladových společností, i kombinace těch, kteří spolu oficiálně nespolupracují.

Přestupů s různými leteckými společnostmi se bát nemusíte. V případě, že nestihnete navazující let, Kiwi vám zajistí zdarma letenku na následující let do vaší cílové destinace.

Jak využít promokód na Kiwi?

Promo kód na 10 € uvedený výše nemusíte nikam zadávat, stačí jít přes náš odkaz. Pokud jste ale dostali kupón nebo voucher na Kiwi v textové podobě, pak čtěte dále.

Pokud jste dostali tzv. promo code, který Kiwi může vydávat v rámci různých akcí, uplatníte ho jednoduše. V kroku, kde letenku platíte, kliknete na "Chcete využít promokód?" jako na obrázku níže:

Kiwi.com promo code step 1

Poté se vám objeví pole, do kterého promo code můžete vložit a uplatnit tlačítkem "Použít":

Kiwi.com promo code step 2

O společnosti Kiwi.com

Nejznámější český vyhledávač letenek Kiwi.com. Jedná se o miliardový start–up. Kiwi.com nabízí garanci přestupů Guarantee, která v případě zpoždění letu, kryje veškeré náklady na zajištění dopravy do cílové destinace. Doporučujeme si přečíst podmínky garance na této stránce

Cestujte co nejvýhodněji do více destinací při 1 výletě

Funkce Nomad nabízí cestovatelům možnost, jak nakoupit co nejvýhodněji letenky do více destinací díky novému algoritmu. Takže máte možnost jak si naplánovat co nejvýhodněji let třeba z Prahy do Itálie, pak Francie, Ameriky a zase zpátky do Prahy. Stačí si jen zvolit počáteční cestu, dále počet dní v dalších destinací a nakonec cestu zpátky. Je to zcela jednoduché a ušetří vám to spoustu peněz a času. Pomocí Nomad se již nebudete trápit zdlouhavým vyhledáváním.

Jak kontaktovat Kiwi?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Můžete to udělat těmito způsoby níže.

  • Formulář na stránce Kiwi
  • Zákaznická podpora

Kiwi v zahraničí

Slevové akce na Kiwi jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Kiwi slevy na PromoKupon.sk. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, Kiwi působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr. Kiwi působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Kiwi v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Levná tramvajenka.