Letní slevy 2024

Letní výprodeje, slevy a akce

Léto je tady a s ním přicházejí zajímavé slevy. Podívejte se na nejrozpálenější akce, které září v těchto letních měsících.

Cestovní tašky výhodně

Sezonní výprodej - slevy až 70%

Vlakem do Chorvatska

Každoroční letní slevy a výprodeje

Hledáte letní slevy? Jste tu správně, každý rok tady najdete v tomto období ty nejlepší slevy.

Letní výprodeje běží na plné obrátky. O desítky procent je zlevněno především sezónní zboží jako oblečení a obuv, dále sportovní vybavení, ale také natrefíte na neuvěřitelné nabídky Last Minute dovolených. Slevy nabízí také obchody s nábytkem či elektronikou.

Last Minute zájezdy a letenky  

Využijte tak nabídek Last minute zájezdů s all inclusive. Jezte a pijte zadarmo po celý den. Případně vyzkoušejte Super Last Minute nabídku, kde natrefíte na nejnižší ceny. Užijte si tak Super Last Minute zájezdy s odletem do týdne a navštivte exotické země za ty nejnižší ceny. 

Dále využijte nabídku Last Minute letenky za ty nejnižší ceny! Nabídka Last Minute letenek je pro ty, kteří hledají výhodnou cenu, mají volno a touží poznat neplánovanou destinaci. Last Minute letenky nabízí většina leteckých společností. Cestujte po Evropě, ale také do exotických zemí nebo rovnou do celého světa za ty nejlepší ceny. Nakupujte levné letenky ještě dnes. 

Slevy až 80% na letní zboží

Nakupujte letní módu se slevou až 80% a připravte se na dovolenou. Nakupujte ve slevě plavky, trička, kraťasy a další letní oblečení. Stranou nezůstaly ani e-shopy. Internetové obchody chystají výprodeje, letní výprodeje se většinou týkají již zmíněných vybraných kusů letního oblečení, kosmetiky, především opalovací krémy nebo vybavení do domácnosti a zahradní nábytek. Také najdete potřeby na gril za skvělé ceny. Slevy mohou být až 70 procent. Období největších výprodejů a slev je těsně po Vánocích a v lednu, kdy se průměrná reálná sleva pohybuje pod 20%.

Nakupujte chytře 

Buďte vždy na pozoru a nakupujte chytře. Slevy mají primárně nalákat zákazníky, aby utráceli jak nejvíce dovedou. Ideálně ještě s půjčkami. Ve skutečnosti pak nakupujete zbytečné zboží, sjednáváte nevýhodné spotřební půjčky atd. Proto dodržujte pár našich pravidel: 

  • Porovnávejte ceny zboží
  • Využívejte k tomu srovnávač cen, kde zjistíte historické ceny a vývoj cen v průběhu času
  • Buďte obezřetní na velmi nízké ceny
  • Obecně výrazně nižší cenu zboží v jediném e-shopu znamená kosmetické vady na obalech, rozbalený produkt či špatně stanovenou cenu
  • Totální výprodej, likvidace skladu, slevy až 80% .. všechno jsou marketingové triky, kdy se zlevní jeden obyčejný produkt
  • Neberte si zbytečně půjčky, případně si důkladně přečtěte podmínky  
  • Nekupujte zbytečnosti.