carVertical slevový kód 20%

carVertical slevový kód 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte náš promo kód na CarVertical a získejte 20% slevu na report, který vám odhalí kompletní historii vašeho vysněného vozidla. CarVertical je ověřená služba, se kterou má zkušenosti už tisíce Čechů a zobrazuje dostupné informace o voze velice přehledně. Odhalte příběh svého budoucího nebo stávajícího vozidla a získejte přehled, abyste se vyhnuli podvodným nabídkám, rychleji prodali svůj vůz, nebo zjistili, zda je vaše vozidlo bezpečné​. Dokáže na základě VIN odhalit stočené kilometry, získat servisní historii, získat dostupné fotografie nebo prověřit vůz v záznamech o krádežích.

Slevový kód 20%

Uplatněte tento exkluzivní slevový kupón na report vozidla

   Platí min. do 20.7.2024

Slevový kód 10%

Uplatněte slevový kupón na report vozidla

   Platí min. do 20.7.2024

Sleva 48 % na ověření 3 aut

Hromadná sleva při kontrole tří vozidel

   Platí min. do 20.7.2024

Sleva 38 % na ověření 2 aut

Hromadná sleva při kontrole dvou vozidel

   Platí min. do 20.7.2024

Výhody ověření auta

Omrkněte všechny výhody této služby

   Platí min. do 20.7.2024

Autobazar na Aukru

Podívejte se na auta v dražbě již od 1 Kč.

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na carVertical!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevy na carVertical?

Využití slev na tomto webu je opravdu jednoduché. Stačí kliknout na slevové bannery nahoře a zakoupit zlevněné zboží. Nezapomeňte, že některé slevy mají určitou platnost a mohou být určeny pouze pro určité produkty nebo v konkrétním časovém období.

carvertical-slevovy-kod-sleva.png

Jaká je historie společnosti carVertical?

CarVertical je víc než jen web, je to váš osvětlený průvodce v džungli ojetých vozů, kde můžete využít aktuální slevy. Tato služba vám umožní odhalit skryté tajemství vašeho budoucího nebo stávajícího vozidla, aby vás ochránila před nečestnými prodejci a pomohla vám získat nejlepší možnou nabídku při prodeji vašeho vozu​.

Jednoduše zadejte VIN kód a nechte CarVertical prozkoumat svou rozsáhlou databázi. Získáte informace o tom, zda má vaše vozidlo stočené kilometry, jaké má historii poškození, jak vypadalo na dřívějších fotografiích, zda bylo někdy staženo z trhu z bezpečnostních důvodů, zda bylo v minulosti odcizeno a zda došlo ke změnám vlastnictví​.

Prodáváte-li svůj vůz, CarVertical vám pomůže získat nejlepší možnou cenu a poskytne vám nástroje, které vám pomohou vyprávět celý příběh vašeho vozu. Tato transparentnost pomůže budovat důvěru s potenciálními kupci a získat výhodnou nabídku​.

Tak co na to říkáte? Díky častým slevám je tato vynikající služba nyní ještě dostupnější. Proč nezačít objevovat skryté příběhy vozů, které jste si vždy přál vlastnit, nebo se dozvědět více o voze, který už máte? Jsem tady, abych vám pomohl se všemi jejich akcemi, stačí si jen vybrat.

carVertical v zahraničí

Slevové akce na carVertical jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny carVertical slevy na PromoKupon.sk. carVertical působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na carVertical v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.