Halloween 2024

Strašidelné a temné slevy, které vás pohltí

Halloween není jen o strašení, přináší také spoustu zajímavých slev a akcí. Tak se z toho nevyděste a užijte si nákupy.

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Sezóna pro Halloween probíhá od 21.10.2024 do 1.11.2024.

Kdy probíhá Halloween a proč se slaví?

Americký svátek Halloween probíhá každoročně 31. října a vznikl původně jako anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých, z jehož oslav se v Irsku vyvinul. Děti se typicky obléknou do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem "Trick or treat" (Koledu, nebo vám něco provedu - např. v USA pomalují děti auta, dveře apod.). Za koledu získají děti sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii. U nás se spíše slaví někde sporadicky a bývají typické pro Halloween slevy. 

A co patří vůbec k Halloweenu? Patří zde vyřezávané dýně se strašidelným obličejem, duchové, čarodějky na košťatech, zombie, různí kostlivci nebo černé kočky. V těchto motivech můžete začít čerpat inspiraci na kostým. Tajuplnou atmosféru pak navodíte vypnutým osvětlením a místo toho rozpálíte svíčky v dýních. Vyměňte vaše pestrobarevné záclony za tmavé. Meze se prostě nekladou, hlavně ať to působí co nejvíce strašidelně.  

Halloween slevy

Halloween slevy bývají na nábytek, elektro, letenky, hostingy a další skvělé věci. Děsivou nabídku slev nabízí i srovnávače letenek a vy si tak můžete rezervovat letecké pobyty po Evropě. Rezervuj si pobyt a získejte Halloween slevu. Tak děsivě dobré nabídce slev prostě neodoláte! 

Halloween barvy

Typické Halloween barvy jsou černá a oranžová. Černá barvy vyjadřuje smrt a temnotu, oranžová zase znázorňuje  barvu pomalu se zbarvujícího podzimního listí nebo barvy dýně. Nicméně můžete natrefit na netradiční barvu jako růžová, která je zaměřená pro ty nejmenší. Můžete tak nakupovat růžové dýňové talířky nebo taštičky na dárky a sladkosti nebo růžové balonky, které pak můžete kombinovat s klasickými černými balónky. 

Jak ušetřit na cukroví Halloween?

Nakupujte přes e-shopy, které nabízí Halloweenské slevy. Vybírejte cukrovinky, které dětem chutnají (klidně je vyzkoušejte na svých dětech) a zároveň jsou levné. Děti vám doslova urvou ruce, když ji naplníte taštičky plnými sladkostmi. Nemusí zrovna vědět, že jste na nich ušetřili. Oblíbené cukrovinky jsou různé čokolády, bonbóny v pytlíčku a mnoho dalšího.