Cebia slevový kód 20%

Cebia slevový kód 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Cebia je služba, kde můžete využít náš slevový kód a zažít úžasnou jízdu plnou zážitků a bezpečí. Cebia vám umožní prověřit historii vozidla online - jednoduše zadáte VIN vozidla a získáte všechny dostupné informace. Ať už jste milovník aut, nebo jen chcete udržet svůj vůz v bezpečí, Cebia je tu pro vás. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

První slevový kód je do spolupracující služby carVertical, která vám nabídne stejně přehledný report jako Cebia a navíc ušetříte díky kupónu. CarVertical nabízí i další slevy jako například 48% hromadnou slevu na 3 reporty.

Slevový kód 20% na carVertical

Uplatněte slevový kupón na report + také hromadná sleva na 2 nebo 3 vozidla

   Platí min. do 23.7.2024

Cebia na Slevomatu

Čas od času jsou zveřejněny zvýhodněné nabídky na této podstránce.

   Platí min. do 23.7.2024

Autobazar na Aukru

Podívejte se na auta v dražbě již od 1 Kč.

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Cebia!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatním slevový kód u Cebia?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

346268632-191518610494875-2270948707078644958-n.png

Jaká je historie společnosti Cebia?

Cebia je česká společnost, která byla založena v roce 1991. Jde o jedničku v oblasti prověřování a zabezpečování vozidel. Cebia pomáhá motoristům nejen s bezpečným nákupem vozidel, ale také s jejich zabezpečením. Ročně prověří více než milion vozidel a jejich zabezpečení chrání více než 400 000 vozidel. Služby poskytují široké veřejnosti i firmám a spolupracují s více než 5 500 partnery. Cebia tvrdí, že svým zákazníkům ušetřila již miliony korun​.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii auto / moto? Podívejte se také na slevy do carVertical, kde vás čeká slevový kód 20%. Slevy máme i do Tirendo nebo Autoprofishop.