Cebia slevy a kupóny

Cebia slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Cebia je služba, kde můžete využít náš slevový kód a zažít úžasnou jízdu plnou zážitků a bezpečí. Cebia vám umožní prověřit historii vozidla online - jednoduše zadáte VIN vozidla a získáte všechny dostupné informace. Ale to není vše!

S naším slevovým promo kupónem můžete na Cebii také investovat do zabezpečení vašeho vozidla. Ať už jste milovník aut, nebo jen chcete udržet svůj vůz v bezpečí, Cebia je tu pro vás. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Nabídka služeb

Podívejte se, jaké služby Cebia nabízí

   Platí min. do 25.9.2023

Novinky

Prozkoumejte novinky ve světě Cebia ještě dnes

   Platí min. do 25.9.2023

Mobilní aplikace

Stáhněte si appku a mějte své auto vždy pod palcem

   Platí min. do 25.9.2023

Pobočky Cebia

Zjistěte, kde všude se nachází pobočky Cebia

   Platí min. do 25.9.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Cebia!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatním slevový kód u Cebia?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

346268632-191518610494875-2270948707078644958-n.png

Jaká je historie společnosti Cebia?

Cebia je česká společnost, která byla založena v roce 1991. Jde o jedničku v oblasti prověřování a zabezpečování vozidel. Cebia pomáhá motoristům nejen s bezpečným nákupem vozidel, ale také s jejich zabezpečením. Ročně prověří více než milion vozidel a jejich zabezpečení chrání více než 400 000 vozidel. Služby poskytují široké veřejnosti i firmám a spolupracují s více než 5 500 partnery. Cebia tvrdí, že svým zákazníkům ušetřila již miliony korun​.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii auto / moto? Podívejte se také na slevy do Travelight, kde vás čeká aktuální akce - sleva až 30%. Slevy máme i do PneuBoss nebo Booking.