lidl-shop.cz sleva až 70%

lidl-shop.cz sleva až 70%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevový kód a kupóny do lidl-shop.cz a ušetřete na nákupech. Na lidl-shopu najdete unikátní nabídku produktů v široké škále od módy, přes nářadí až po výrobky pro domácnost a zahradu. Díky výrobkům našich privátních značek najdete skvělý poměr ceny a kvality, protože jsou vyvíjíjeny ruku v ruce s dodavateli. Každý týden pro vás vytváříme speciální akční nabídky. Díky skladům v tuzemsku i zahraničí je nabídka rychle obměňována a zároveň je spousta výrobků nabízena dlouhodobě za skvělé ceny.

Hity týdne - sleva až 70%

V této kategorii nakoupíte oblíbené produkty za zlomek původní ceny

   Platí min. do 10.6.2023

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuálně probíhající akce

   Platí min. do 10.6.2023

Akční leták

Koukněte se na akce, které má Lidl v aktuálním letáku

   Platí min. do 10.6.2023

Doprava zdarma nad 1000 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

   Platí min. do 10.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na lidl-shop.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód do lidl-shop.cz?

V eshopu lidl-shop si nejdřív vyberte produkty, které chcete zakoupit. V košíku poté vyplňte veškeré potřebné údaje a ve 3. kroku objednávky zadejte slevový kód do příslušného pole.

Lidl slevový kód

Proč nakupovat v lidl-shop?

lidl-shop.cz je prostě skvělý. Můžete tu nakoupit levně různé produkty z mnoha kategorií. Podívejte se do sekce Lidl shop -> Kategorie, kde je vše přehledně rozčleněno a pokud něco sháníte, snadno vás toto rozčlenění dovede k produktu, který si chcete pořídit. Různorodý sortiment patří jednoznačně k plusu tohoto obchodu, jelikož tu koupíte více věcí na jednom místě a máte tak vše v jedné objednávce. Odpadnou vám starosti s vyzvedáváním více různých objednávek z několika eshopů a navíc ušetříte na dopravě. Ta je dokonce od určité částky zdarma!

Kde získat slevový kód na lidl-shop.cz?

Veškeré kupóny, na které narazíme, nahráváme na tuto stránku. Najdete tu tedy vždy aktuální slevové kódy a akce. Kromě toho však lze získat kupón i na této facebookové skupině, kde si je lidé často předávají a můžete tu získat i mnoho dalších zajímavých slev.

Jaké jsou recenze na lidl-shop.cz?

lidl-shop.cz má 189100 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

lidl-shop.cz na Slovensku

Slevové akce na lidl-shop.cz jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny lidl-shop.cz slevy na PromoKupon.sk.