lidl-shop.cz sleva až 72%

lidl-shop.cz sleva až 72%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevový kód a kupóny do lidl-shop.cz a ušetřete na nákupech. Na lidl-shopu najdete unikátní nabídku produktů v široké škále od módy, přes nářadí až po výrobky pro domácnost a zahradu. Díky výrobkům našich privátních značek najdete skvělý poměr ceny a kvality, protože jsou vyvíjíjeny ruku v ruce s dodavateli.

Každý týden pro vás vytváříme speciální akční nabídky. Díky skladům v tuzemsku i zahraničí je nabídka rychle obměňována a zároveň je spousta výrobků nabízena dlouhodobě. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma a zboží můžete vrátit do 90 dnů.

Hity týdne - sleva až 72%!

Prozkoumejte, co zrovna v Lidlu frčí

   Platí min. do 29.1.2023

Slevy až 59%

Využijte akční nabídky a ušetřete na svém nákupu

   Platí min. do 29.1.2023

Akční leták

Koukněte se na akce, které má Lidl v aktuálním letáku

   Platí min. do 29.1.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak využít dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč

   Platí min. do 29.1.2023

90 dní na vrácení zboží

Podívejte se, jak vrátit zboží, a to i s poštovným zdarma

   Platí min. do 29.1.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na lidl-shop.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód do lidl-shop.cz?

V eshopu lidl-shop si nejdřív vyberte produkty, které chcete zakoupit. V košíku poté vyplňte veškeré potřebné údaje a ve 3. kroku objednávky zadejte slevový kód do příslušného pole.

Lidl slevový kód

Proč nakupovat v lidl-shop?

lidl-shop.cz je prostě skvělý. Můžete tu nakoupit levně různé produkty z mnoha kategorií. Podívejte se do sekce Lidl shop -> Kategorie, kde je vše přehledně rozčleněno a pokud něco sháníte, snadno vás toto rozčlenění dovede k produktu, který si chcete pořídit. Různorodý sortiment patří jednoznačně k plusu tohoto obchodu, jelikož tu koupíte více věcí na jednom místě a máte tak vše v jedné objednávce. Odpadnou vám starosti s vyzvedáváním více různých objednávek z několika eshopů a navíc ušetříte na dopravě. Ta je dokonce od určité částky zdarma!

Kde získat slevový kód na lidl-shop.cz?

Veškeré kupóny, na které narazíme, nahráváme na tuto stránku. Najdete tu tedy vždy aktuální slevové kódy a akce. Kromě toho však lze získat kupón i na této facebookové skupině, kde si je lidé často předávají a můžete tu získat i mnoho dalších zajímavých slev.

Jaké jsou recenze na lidl-shop.cz?

lidl-shop.cz má 189100 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.