Flixbus sleva až 70%

Flixbus sleva až 70%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy na Flixbus, nového autobusového dopravce na dálkové spoje. Nabízí spojení na nejvytíženějších trasách v ČR i do zahraničí. Díky jejich systému jízdného se můžete svézt již od 69 Kč s veškerým komfortem. Níže se dozvíte, jak uplatnit kupón nebo studentskou slevu, abyste s Flixbus jezdili za ještě výhodnější ceny.

Neporazitelné ceny - sleva až 70%

Podívejte se, jak fungují dynamické ceny Flixbusu, abyste ušetřili co nejvíce.

   Platí min. do 23.7.2024

Jízdenky od 29 Kč

Díky dynamickým cenám se můžete svézt už od 29 Kč.

   Platí min. do 23.7.2024

Noční autobusy

Naplánujte si noční cestu, která přináší větší rychlost a pohodlí.

   Platí min. do 23.7.2024

Tipy na dojíždění

Nenechte si ujít slevy a tipy na cestování

   Platí min. do 23.7.2024

Dárkové poukazy

Netradiční dárek pro milovníky cestování

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Flixbus!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový poukaz?

Jízdné je možné ještě více snížit uplatněním slevového poukazu. Pokud takový poukaz dostanete, je jednoduché jej vložit při nákupu jízdenky v košíku. Sleva se vám pak odečte z celkové ceny.

Využijte 100% slevy na jízdném

Je to tak! Flixbus nabízí studentům a seniorům po České republice slevu ve výši 100%. Jak je to možné? Tyto osoby mají nárok na slevu ve výši 75% a pokud jste registrovaní získáte v podobě cashbacku zbylých 25% na váš účet. No není to úžasné?

A pokud jste přece jenom obyčejný dospělý, nezoufejte! My tu pro vás chystáme aktuální slevové kódy ve výši až 20%, jednorázové akce, při kterých značně ušetříte a mnoho dalšího. Stačí průběžně sledovat naší nabídku slev a slevových kódů na Flixbus. 

Vyhněte se stresu při balení na dovolenou

Vyhněte se striktním omezením na letišti a cestujte s Flixbusem. U FlixBusu máte nárok na zaručenou bezplatnou přepravu 1 příručního zavazadla (max. 42x30x18 cm) a 1 cestovního zavazadla (max. 80x50x30 cm). Můžete si také připlatit za nadpočetné zavazadlo.

Flixbus na Slovensku

Slevové akce na Flixbus jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Flixbus slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Levná tramvajenka.