Rožnovské pivní lázně - Slevomat akce

Rožnovské pivní lázně - Slevomat akce

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Poznejte Rožnovský pivovar a Rožnovské pivní lázně a nakupte si voucher na pobyt s nejvyšší slevou. Rožnovské lázně jsou vyhlášené a lákají zde tisíce hostů ročně nejen přes nabídky na Slevomatu. Díky níže uvedeným slevám si můžete objednat pobyt za nejnižší možnou cenu. Dovolenou pak budete trávit v zrekonstruovaném pivovarském areálu, kde jsou kromě lázní na jednom místě 3 restaurační zařízení, kavárna, čokoládovna, dětský koutek a ubytování.

Pivní doktorát za 2990 Kč

V balíčku Pivní doktorát s degustací dostanete 2denní pobyt za nejnižší cenu.

   Platí pouze do 30.6.2024

Procedury na 2 - 3 dny za 3990 Kč

Populární balíček, kde dostanete za výhodnou cenu hodně muziky.

   Platí pouze do 30.6.2024

Božská wellness péče za 2990 Kč

Romantická VIP péče a mnoho zážitků

   Platí pouze do 30.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Rožnovské pivní lázně!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Rožnovské pivní lázně?

Na podstránce Rožnovských pivních lázní na stránce Slevomat najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

roznovske-pivni-lazne-sleva.jpgCo vše lze zažít v Rožnovských pivních lázní?

V Rožnovských pivních lázních můžete vyzkoušet jedinečnou kombinaci lázeňských procedur a pivní kultury. Lázně nabízejí tradiční koupele v pivu, které vycházejí z lidového léčitelství a doplňují je moderní fyzioterapeutické postupy. Zdejší pivovar, s historií sahající až do roku 1712, připravuje luxusní nefiltrovaná piva, jejichž vůni můžete cítit přímo na pivovarském dvoře. Kromě toho nabízí vlastní kavárnu s domácími francouzskými dorty a možnost rezervace v restauraci nebo kavárně. Pro návštěvníky jsou dostupné také speciální ubytovací a stravovací služby.

Kolik stojí Rožnovské pivní lázně?

Pro aktuální ceny doporučujeme navštívit profil Rožnovských pivních lázní na stránce Slevomat, kde na ně najdete spoustu slev.

akce-roznov-pivni-lazne-slevovy-kod.jpgČím je jedinečná pivní lázeň?

Pivní lázeň je jedinečná díky svým terapeutickým účinkům, historickým kořenům a nabídce relaxačního zážitku. Využívá přírodní vlastnosti piva, včetně jeho bohatosti na vitamíny, enzymy a aminokyseliny, které prospívají kůži, podporují regeneraci, zlepšují krevní oběh a pomáhají proti únavě a stresu. Tyto lázně navazují na tradiční lidové léčitelství, kde se pivovarské kvasnice a další složky piva používaly pro léčebné účely. Kromě terapeutických přínosů pivní lázně poskytují také jedinečnou relaxační a zážitkovou složku, což je činí oblíbenou destinací pro mnoho návštěvníků hledajících odpočinek a nevšední zážitky.

Jaké pivo vaří Rožnovský pivovar?

Rožnovský pivovar je známý vařením luxusních nefiltrovaných piv. Tyto piva jsou vyráběna tradičními metodami, často s důrazem na kvalitu a chuť. Přesné druhy piv, které Rožnovský pivovar nabízí, nejsou specifikovány, ale můžete očekávat, že v jejich nabídce najdete různé typy piva od světlých po tmavé, možná i speciální a sezónní várky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii ubytování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva na ubytování až 70%. Slevy máme i do Hotels.com nebo OROOM.