Pelikán slevy a kupóny

Pelikán slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevový kupón na Pelikán a ušetřete na nákupu letenek nebo zájezdů. Stačí slevový kód zadat při objednávce. Pelikán nabízí cestování po celém světě a ještě navíc si můžete zakoupit pobyty nebo si půjčit auto třeba jako transfer z letiště.  

Akční letenky od 588 Kč

Zaleťte si do zajímavých destinací již za pár stovek

   Platí min. do 22.4.2024

Jedinečná nabídka týdne

Nová zajímavá destinace za bezkonkurenční cenu každý týden

   Platí min. do 22.4.2024

Levné letenky do celého světa

Stačí zadat destinaci a vybrat si jednu ze skvělých nabídek

   Platí min. do 22.4.2024

Akční pobyty

Projděte si nabídku pobytů za skvělé ceny

   Platí min. do 22.4.2024

Dárkové poukazy

Splňte svým blízkým dovolenou snů a darujte jim poukaz

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Pelikán!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód Pelikán?

Nevíte, jak uplatnit slevový kód? Koukněte se na naše video, které vám to názorně ukáže.

 

Slevový kód zadávejte až ve třetím kroku objednávky v souhrnu s platbou. V boxu "Zhrnutí objednávky" byste měli vidět políčko pro zadání slevového kupónu. Po uplatnění slevy pak souhrn objednávky vypadá jako na tomto obrázku.

Pelikán.cz sleva - aplikace kupónu

Jak ušetřit na cestování?

Stačí se řídit několika pravidly a vy tak můžete ušetřit na letenkách a ubytování. Typicky se jedná o nákup letenek First Minute a Last Minute. Jak získat tyto letenky? Stačí se přihlásit k newsletteru, sledovat naše stránky nebo na stránkách Pelikánu zvolit v menu Akční letenky.

Samozřejmě tím to zdaleka nekončí! K tomu můžete využít náš slevový kód ve výši -500 Kč na nákup letenek. Dále najdete v naší nabídce výběr těch nejlepších a nejlevnějších letenek na každý měsíc. V případě, že plánujete cestovat do více destinací využijte funkci Multicity, která je popsána níže. Nezapomeňte k tomu všemu si zřídit cestovní pojištění!

Jaké akční letenky nabízí Pelikán?

Každý den je tu pro vás více jak 300 akčních letenek do různých destinací po celém světě. Máte možnost cestovat již od 397 Kč. Můžete létat z České republiky, Polska, Rakouska či Německa. A proč nelétat přímo z Česka? Je to zcela jednoduché. Ta nejlepší nabídka akčních letenek bývá většinou z letišť jiných států. Proto je individuální cestování daleko levnější než pomocí cestovních kanceláří. Tak už zbytečně nečekejte a leťte třeba do Malmo, Milána, Londýna, Budapešti či Glasgow.

Jak cestovat co nejvýhodněji do více destinací a to při 1 výletě?

Multicity nabízí cestovatelům možnost, jak nakoupit co nejvýhodněji letenky do více destinací díky novému algoritmu. Podobnou možnost nabízí i Kiwi. Jedinečná možnost jak si naplánovat co nejvýhodněji let třeba z Prahy do Španělska, pak Itálie, Turecka a zase zpátky do Prahy. Stačí si jen zvolit počáteční cestu, dále počet dní v dalších destinacích a nakonec cestu zpátky. Je to zcela jednoduché a ušetří vám to spoustu peněz a času. Pelikan zkrátí trápení zdlouhavého vyhledávání letenek.  

S letenkami Pelikán.cz se můžete podívat do celého světa. Výhodou je zejména česká telefonní linka, na které se dozvíte odpovědi na vaše dotazy nebo můžete v případě komplikací zprostředkovaně řešit problém s leteckou společností. Díky poskytnutým slevám ušetříte na rezervačním poplatku, který tvoří většinu ceny letenky. Nebo prozkoumejte akční letenky či levné letenky do 3 tisíc korun. Cestovat se přeci dá i levně!

Je Pelikán i na Slovensku?

Pelikán je samozřejmě dostupný na Slovensku, odkud tato firma pochází. Výhodou pro Slováky je, že tam můžete platit v Eurech. Všechny slevy na Pelikán.sk najdete na PromoKupon.sk.

Jak kontaktovat Pelikán?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Je několik způsobů, jak můžete Pelikán kontaktovat.

Fakturační údaje společnosti jsou:

pelicantravel.com s.r.o.
Námestie SNP 6
811 06 Bratislava
Slovenská republika

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Pelikán.

Pelikán v zahraničí

Slevové akce na Pelikán jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Pelikán slevy na PromoKupon.sk. Pelikán působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.