Booking.com slevy 20%

Booking.com slevy 20%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a věrnostní výhody na Booking.com, který je největší agregátor ubytování. S ním najdete ubytovaní na celém světě, ať už máte rádi luxusní hotely nebo levné hostely. Tak si naplánujte výlet podle svých představ a užívejte dovolené.

Sleva 20% a více na ubytování

Přihlašte se a objevte slevy 20% a více na Booking.com

  Platí min. do 22. 11. 2018

Exkluzivní nabídky ubytování

Zaregistrujte se na Booking.com a využijte tajných nabídek

  Platí min. do 22. 11. 2018

Jedinečné nabídky a nízké ceny ubytování

Využijte skvělých nabídek a nízkých cen díky Booking.com

  Platí min. do 22. 11. 2018

Zaplaťte až během pobytu

Při rezervaci možnost platby během pobytu s Booking.com

  Platí min. do 22. 11. 2018

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kód/kupón?

Stačí jen přejít do objednávky, kde vlevo dole najedete na "Vložit kód Voucheru?", na který kliknete a následně vyplníte číslo kódu.

Plánujete společný výlet, ale nemáte ještě ubytování? S booking.com máte možnost získat kvalitní ubytování za přijatelnou cenu. Booking je jeden z největších světových on-line společností, který nabízí nejlepší ubytování ve formě apartmánů, pětihvězdičkové rezorty nebo prázdninové domy.

Obrázek portálu Booking.cz, kde můžete uplatnit slevy

O společnosi Booking.com

Společnost Booking.com byla založena v roce 1996 v Amsterdamu a stala se jednou z největších světových on-line společností v oblasti cestování. V současnosti má 198 poboček v 70 zemích po celém světě, kde nabízí své služby zákazníkům.Cílem společnosti Booking.com je usnadnit lidem poznávat svět. V Booking.com umožňujeme hostům přístup do největší světové databáze těch nejlepších ubytování, od apartmánů přes prázdninové domy, pětihvězdičkové rezorty, až po domy na stromech nebo dokonce iglú.

Booking lze navštívit na webových stránkách nebo přes mobilní aplikaci. Díky této platformě je každý den rezervováno 1 550 000 nocí. Booking umožňuje rezervaci perfektního ubytování snadno a rychle, a to bez rezervačních poplatků a se zárukou vyrovnání rozdílu v ceně. Dále nabízí kvalitní zákaznickou podporu ve více než 40 jazycích a to 24 hodin denně


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store