Booking sleva až 70%

Booking sleva až 70%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a věrnostní výhody na Booking.com, který je největší agregátor ubytování. S ním najdete ubytovaní ve všech zemích světa, ať už máte rádi luxusní hotely nebo levné hostely. Tak si naplánujte výlet podle svých představ a užívejte dovolené nebo si pohodlně zařiďte pracovní cestu. Podívejte se, jak uplatnit promo kód na Booking a jak získat co nejvyšší slevu ve věrnostním programu Genius.

Sleva na ubytování až 70%

Zadejte destinaci a vyberte si z pobytů s minimální slevou 15%

   Platí min. do 22.5.2024

Sleva až 20% - program Genius

Navíc můžete získat snídaně a upgrade pokoje zcela zdarma

   Platí min. do 22.5.2024

AXA cestovní pojištění se slevou 50%

Při sjednání pojištění online u AXA získáte nyní slevu 50%

   Platí min. do 22.5.2024

Ubytování za pár stovek

Podívejte se na nabídku ubytování za velmi nízké ceny

   Platí min. do 22.5.2024

Zaplaťte až během pobytu

Některé rezervace nabízejí možnost zaplacení až během pobytu

   Platí min. do 22.5.2024

Exkluzivní nabídky ubytování

Zaregistrujte se na Booking.com a využijte akční cen na ubytování

   Platí min. do 22.5.2024

Letištní transfery

Letištní transfery, taxislužby a luxusní vozidla po celém světě

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Booking!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit Booking slevový kód, voucher a kupón?

Stačí jen přejít do objednávky, kde vlevo dole najedete na "Vložit kód Voucheru?", na který kliknete a následně vyplníte číslo kódu.

Obrázek portálu Booking.cz, kde můžete uplatnit slevy

Plánujete společný výlet, ale nemáte ještě ubytování? S booking.com máte možnost získat kvalitní ubytování za přijatelnou cenu. Booking je jeden z největších světových on-line společností, který nabízí nejlepší ubytování ve formě apartmánů, pětihvězdičkové rezorty nebo prázdninové domy.

Jak funguje věrnostní program Genius?

Tento věrnostní program má mnoho výhod, kterých může využívat každý z vás ihned po registraci. Již na prvním úrovni Genius, kterou získáte ihned po registraci můžete získat slevu 10% na ubytování. Ta se postupně zvedá na 15% a dokonce i 20%. Tato sleva platí na velkou část pobytů v nabídce. Mimo to pak na vyšších úrovních získáte také možnost lepšího pokoje zcela zdarma nebo třeba snídaně zadarmo. Po dosažení těchto úrovní se vám výhody a slevy budou zobrazovat přímo v nabídce jednotlivých ubytování. 

Jak funguje ubytování přes Booking?

Společnost Booking.com byla založena v roce 1996 v Amsterdamu a stala se jednou z největších světových on-line společností v oblasti cestování. V současnosti má 198 poboček v 70 zemích po celém světě, kde nabízí své služby zákazníkům. 

Cílem společnosti Booking.com je usnadnit lidem poznávat svět. V Booking.com umožňujeme hostům přístup do největší světové databáze těch nejlepších ubytování, od apartmánů přes prázdninové domy, pětihvězdičkové rezorty, až po domy na stromech nebo dokonce iglú.

Booking lze navštívit na webových stránkách nebo přes mobilní aplikaci. Díky této platformě je každý den rezervováno 1 550 000 nocí. Booking umožňuje rezervaci perfektního ubytování snadno a rychle, a to bez rezervačních poplatků a se zárukou vyrovnání rozdílu v ceně. Dále nabízí kvalitní zákaznickou podporu ve více než 40 jazycích a to 24 hodin denně.

Jak kontaktovat Booking?

Společnost Booking můžete kontaktovat více způsoby. Dostanete se k nim po přihlášení, kdy stačí kliknout na tlačítko "Kontaktujte zákaznickou podporu" nahoře na stránce v menu. Následně zadáte, čeho se váš problém týká a pokud nenajdete odpověď, pak napište na zákaznický servis. Máte možnost buďto textové nebo telefonické komunikaci. V případě, že dosáhnete nejvyšší úroveň Genius, pak získáte také prioritní podporu.

booking-slevovy-kod

Kde ve světě se dá cestovat přes Booking?

Booking funguje po celém světě, ať už se vydáte na výlet do Prahy, do Chorvatska nebo do zapadlé vesničky v Thajsku. Booking jako jedna z největších společností pro zprostředkování ubytování nabízí pobyty opravdu téměř všude. Spolupracuje navíc s mnoha zprostředkovateli ubytování, takže na ní najdete velkou část hotelů v jakékoliv oblasti, kam chcete cestovat. Nabídka je tedy opravdu široká s tím, že můžete využít mnoha akcí na ubytování nebo slevového kódu.

Booking v zahraničí

Slevové akce na Booking jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Booking slevy na PromoKupon.sk. Booking působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Booking v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.