Booking sleva až 20%

Booking sleva až 20%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a věrnostní výhody na Booking.com, který je největší agregátor ubytování. S ním najdete ubytovaní ve všech zemích světa, ať už máte rádi luxusní hotely nebo levné hostely. Tak si naplánujte výlet podle svých představ a užívejte dovolené nebo si pohodlně zařiďte pracovní cestu.

Sleva minimálně 15% na ubytování

Zarezervujte si nyní svůj pobyt a získejte slevu díky sezónním nabídkám

   Platí min. do 11.6.2023

Sleva až 20% - program Genius

Navíc můžete získat snídaně a upgrade pokoje zcela zdarma

   Platí min. do 11.6.2023

Ubytování za pár stovek

Podívejte se na nabídku ubytování za velmi nízké ceny

   Platí min. do 11.6.2023

Zaplaťte až během pobytu

Některé rezervace nabízejí možnost zaplacení až během pobytu

   Platí min. do 11.6.2023

Exkluzivní nabídky ubytování

Zaregistrujte se na Booking.com a využijte akční cen na ubytování

   Platí min. do 11.6.2023

Letištní transfery

Letištní transfery, taxislužby a luxusní vozidla po celém světě

   Platí min. do 11.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Booking!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit Booking slevový kód, voucher a kupón?

Stačí jen přejít do objednávky, kde vlevo dole najedete na "Vložit kód Voucheru?", na který kliknete a následně vyplníte číslo kódu.

Obrázek portálu Booking.cz, kde můžete uplatnit slevy

Plánujete společný výlet, ale nemáte ještě ubytování? S booking.com máte možnost získat kvalitní ubytování za přijatelnou cenu. Booking je jeden z největších světových on-line společností, který nabízí nejlepší ubytování ve formě apartmánů, pětihvězdičkové rezorty nebo prázdninové domy.

O společnosti Booking

Společnost Booking.com byla založena v roce 1996 v Amsterdamu a stala se jednou z největších světových on-line společností v oblasti cestování. V současnosti má 198 poboček v 70 zemích po celém světě, kde nabízí své služby zákazníkům. 

Cílem společnosti Booking.com je usnadnit lidem poznávat svět. V Booking.com umožňujeme hostům přístup do největší světové databáze těch nejlepších ubytování, od apartmánů přes prázdninové domy, pětihvězdičkové rezorty, až po domy na stromech nebo dokonce iglú.

Booking lze navštívit na webových stránkách nebo přes mobilní aplikaci. Díky této platformě je každý den rezervováno 1 550 000 nocí. Booking umožňuje rezervaci perfektního ubytování snadno a rychle, a to bez rezervačních poplatků a se zárukou vyrovnání rozdílu v ceně. Dále nabízí kvalitní zákaznickou podporu ve více než 40 jazycích a to 24 hodin denně.

Booking v zahraničí

Slevové akce na Booking jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Booking slevy na PromoKupon.sk. Booking působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Booking v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.