AirBnB sleva 1400 Kč

AirBnB sleva 1400 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

AirBnB poskytuje slevu na 28$, což je v přepočtu cca 725 Kč. A na služební cestu dostanete dokonce 660 Kč bonus, dohromady tedy můžete ušetřit téměř 1400 Kč! Líbí se vám cestování a zároveň bydlení v domácím prostředí? Pomocí poskytnutého kupónu můžete použít slevu na ubytování. Přes AirBnB si můžete rezervovat jak levné ubytování, tak luxusní rezidence po celém světě.

Vstupní bonus platí pro nové uživatele AirBnB. Stačí kliknout na tlačítko pod tímto textem a na AirBnB se zaregistrovat. Bonus pak můžete ihned využít na ubytování. Do 725 Kč v klidu seženete ubytování na jednu i více nocí, které můžete mít díky bonusu zdarma. Návod pro získání bonusu 660 Kč za služební cestu je uveden níže.

Vstupní bonus 725 Kč

Přes tento odkaz se zaregistrujte a dostanete bonus 725 Kč.

  Platí min. do 24. 1. 2019

Pronajímat přes AirBnB

Nabízejte své ubytování turistům a vydělávejte.

  Platí min. do 24. 1. 2019

Sleva 660 Kč na služební cestu

Nejdříve se zaregistrujte odkazem výše pro 725 Kč slevu! Poté využijte tuto slevu.

  Platí min. do 24. 1. 2019

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak získat 660 Kč slevu na služební cestu?

Využíváte-li AirBnB služebně, můžete se těšit na slevu na příští cestu, což je v přepočtu více než 660 Kč. Pro účty zaregistrované před rokem 2017 může být sleva dokonce 1100 Kč. Stačí si ověřit pracovní email a vyrazit na svou první služební cestu. Poté získáte kredity, které můžete využít na svůj další pobyt.

Jak na to? Pokud jste se ještě neregistrovali, využijte nejprve 725korunový bonus uvedený výše (celkem pak můžete ušetřit cca 1400 Kč). Pak se přihlašte, přejděte do nastavení profilu a zůstaňte na záložce Profil.

Nastavení pro služební cestu

Poté zadejte pracovní e-mail, který si musíte ověřit. Neměl by to být e-mail na gmail nebo seznamu, ale nejlépe na nějaké firemní doméně. Jestli to AirBnB nějak kontroluje, nevíme.

E-mail pro služební cestu s AirBnB

Při rezervaci svého příštího pobytu nezapomeňte zvolit, že se jedná o služební cestu, abyste měli nárok na kredity.

Doprava na ubytování zdarma

Jedním z finálních kroků před pobytem je naplánovat si, jak se dostat z letiště či nádraží k domu hostitele. Existují i alternativy k veřejné dopravě, která může být v destinaci komplikovaná. Možností je požádat hostitele, zda by vás nevyzvedl sám. Spousta hostitelů to ochotně udělá za menší poplatek nebo třeba i zadarmo. Můžete také využít alternativní taxislužby Uber s promokódem na jízdu zdarma. V Česku i na Slovensku dobře funguje taxi aplikace Liftago, na kterou také máme promokód.

Omezení

Sleva za registraci platí na oprávněnou rezervaci, která musí být nad určitou částku, která je 73 dolarů, v přepočtu tedy asi 1800 Kč. Vyjde vás někdy proto paradoxně levněji, pokud si objednáte o něco dražší ubytování, na které jde uplatnit sleva, než o trochu levnější, ale bez slevy. Pokud však slevu při první rezervaci neuplatníte, zůstane vám do příští rezervace. Musíte ji však využít do 6 měsíců od registrace, jinak vám nenávratně vyprší.

Air bnb sleva kupón

AirBnB ve světě

Přes AirBnB si můžete rezervovat ubytování v Praze nebo jakémkoliv městě ve 191 zemích, kde je tato služba aktivní. Ať už cestujete sami nebo s ostatními, AirBnB vám pomůže být na cizím místě a přitom být v kontaktu s místními.


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store