Sleva 1250 Kč na AirBnB


AirBnB poskytuje slevu na 28$, což je v přepočtu cca 725 Kč. A na služební cestu dostanete dokonce 1256 Kč, dohromady tedy můžete ušetřit přes 2000 Kč! Líbí se vám cestování a zároveň bydlení v domácím prostředí? Pomocí poskytnutého kupónu můžete použít slevu na ubytování. Přes AirBnB si můžete rezervovat jak levné ubytování, tak luxusní rezidence po celém světě.

Vstupní bonus platí pro nové uživatele AirBnB. Stačí kliknout na tlačítko pod tímto textem a na AirBnB se zaregistrovat. Bonus pak můžete ihned využít na ubytování. Do 725 Kč v klidu seženete ubytování na jednu i více nocí, které můžete mít díky bonusu zdarma. Návod pro získání bonusu 1256 Kč za služební cestu je uveden níže.


Vstupní bonus 725 Kč

Přes tento odkaz se zaregistrujte a dostanete bonus 725 Kč.

  Platí min. do 18. 8. 2017


Pronajímat přes AirBnB

Nabízejte své ubytování turistům a vydělávejte.

  Platí min. do 18. 8. 2017


Jak získat 1256 Kč slevu na služební cestu?

Využíváte-li AirBnB služebně, můžete se těšit na slevu 50 dolarů na příští cestu, což je v přepočtu 1256 Kč. Stačí si ověřit pracovní email a vyrazit na svou první služební cestu.

Jak na to? Pokud jste se ještě neregistrovali, využijte nejprve 725korunový bonus uvedený výše (celkem pak můžete ušetřit přes 2 tisíce). Pak se přihlašte, přejděte do nastavení profilu a zůstaňte na záložce Profil.

Nastavení pro služební cestu

Poté zadejte pracovní e-mail, který si musíte ověřit. Neměl by to být e-mail na gmail nebo seznamu, ale nejlépe na nějaké firemní doméně. Jestli to AirBnB nějak kontroluje, nevíme.

E-mail pro služební cestu s AirBnB

Při rezervaci svého příštího pobytu nezapomeňte zvolit, že se jedná o služební cestu, abyste měli nárok na kredity.

Doprava na ubytování zdarma

Jedním z finálních kroků před pobytem je naplánovat si, jak se dostat z letiště či nádraží k domu hostitele. Existují i alternativy k veřejné dopravě, která může být v destinaci komplikovaná. Možností je požádat hostitele, zda by vás nevyzvedl sám. Spousta hostitelů to ochotně udělá za menší poplatek nebo třeba i zadarmo. Můžete také využít alternativní taxislužby Uber s promokódem na jízdu zdarma. V Česku i na Slovensku dobře funguje taxi aplikace Liftago, na kterou také máme promokód.

Omezení

Sleva za registraci platí na oprávněnou rezervaci, která musí být nad určitou částku, která je 73 dolarů, v přepočtu tedy asi 1800 Kč. Vyjde vás někdy proto paradoxně levněji, pokud si objednáte o něco dražší ubytování, na které jde uplatnit sleva, než o trochu levnější, ale bez slevy. Pokud však slevu při první rezervaci neuplatníte, zůstane vám do příští rezervace. Musíte ji však využít do 6 měsíců od registrace, jinak vám nenávratně vyprší.

Air bnb sleva kupón

AirBnB ve světě

Přes AirBnB si můžete rezervovat ubytování v Praze nebo jakémkoliv městě ve 191 zemích, kde je tato služba aktivní. Ať už cestujete sami nebo s ostatními, AirBnB vám pomůže být na cizím místě a přitom být v kontaktu s místními.


Články a novinky o AirBnB

Vydáno: 14.1.2016

AirBnB je jeden z nejznámnějších startupů na světě a zabývá se ubytováním. Původní myšlenka byla ubytovávat lidi ve…   Zobrazit více

Vydáno: 21.4.2016

Vítaná akce pro všechny nové uživatele AirBnB je tady. Největší poskytovatel P2P ubytování na světě zvyšuje vstupní…   Zobrazit více

Vydáno: 13.11.2016

AirBnB v Praze je na vzestupu. Podle manažera pro východoevropské trhy, Andrewa Verbetisnkeho, je Praha čtvrtým…   Zobrazit více

Kategorie: Slevy na cestování, Slevy na doručovací služby, Slevy na e-shopy, Slevy na jídlo, Slevy na webhosting

Další slevové akce


Pilulka.cz sleva -5%

Prozkoumejte slevové kódy na e-shop Pilulka.cz a nakupujte léky už jen ve slevě. Pilulka je jedním z největších…

FootShop.cz slevový kupón 10%

FootShop je jeden z největších českých e-shopů na obuv. Vyberte si zde obutí všech značek a typů, pánskou i dámskou. Z…

Megapixel cashback až 20% a další slevy

Megapixel.cz je přední český e-shop s fotoaparáty a fotografickým příslušenstvím. Využijte slevy nebo cashback a…

Slevový kupón 55% na WEDOS

Využijte slevy na nejprodávanější český webhosting, který spravuje přes 180 tisíc domén. WEDOS je populární díky různým…

Kasa.cz slevové kódy

Využijte slevy v jednom z největších tuzemských e-shopů s elektronikou, potřebami pro domácnost, sportovním vybavením a…