Airbnb slevový kód 250 Kč

Airbnb slevový kód 250 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Airbnb poskytuje výhodné ubytování v soukromí. Líbí se vám cestování a zároveň bydlení v domácím prostředí? Přes Airbnb si můžete rezervovat jak levné ubytování, tak luxusní rezidence po celém světě. Stačí kliknout na tlačítko pod tímto textem a zaregistrovat se jako nový uživatel s bonusem, který nezapomeňte vyčerpat do 30 dní od registrace.

Sleva na ubytování až 70% na Booking

Zadejte destinaci a vyberte si z pobytů s minimální slevou 15%

   Platí min. do 23.7.2024

Pobyty na Slevomatu

Dejte šanci pobytům na Slevomatu a kupte si výhodně třeba wellness pobyt.

   Platí min. do 23.7.2024

Sleva 250 Kč do OROOM Brno

Zážitkové pokoje v Brně vás okouzlí Indií nebo Hawanou. Ušetřete s kupónem.

   Platí min. do 23.7.2024

Vydělávejte pronájmem přes Airbnb

Nabízejte své ubytování turistům a vydělávejte.

   Platí min. do 23.7.2024

Měsíční pobyty na Airbnb

Využívejte AirBnB na střednědobé pronájmy, získáte lepší cenu.

   Platí min. do 23.7.2024

Kolik si vyděláte přes Airbnb?

Během pár kliků si nezávazně spočítejte, kolik byste vydělali ve vašem městě.

   Platí min. do 23.7.2024

Zážitky na Airbnb

Vyzkoušejte zážitkové programy, které nabízí lokální průvodci

   Platí min. do 23.7.2024

AXA cestovní pojištění se slevou 50%

Při sjednání pojištění online u AXA získáte nyní slevu 50%

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Airbnb!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Airbnb?

Pokud Airbnb aktuálně nabízí slevový kód, tak je použití slevového kódu zde opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v uplatnění a dokončete jej podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

Jak získat dopravu k ubytování Airbnb zdarma?

Jedním z finálních kroků před pobytem je naplánovat si, jak se dostat z letiště či nádraží k domu hostitele. Existují i alternativy k veřejné dopravě, která může být v destinaci komplikovaná. Možností je požádat hostitele, zda by vás nevyzvedl sám. Spousta hostitelů to ochotně udělá za menší poplatek nebo třeba i zadarmo. Můžete také využít alternativní taxislužby Bolt s promo kódem na jízdu zdarma. V Česku i na Slovensku dobře funguje taxi aplikace Liftago, na kterou také máme promo kód.

Air bnb sleva kupón

Airbnb najdete po celém světě

Přes Airbnb si můžete rezervovat ubytování v Praze nebo jakémkoliv městě ve 191 zemích, kde je tato služba aktivní. Ať už cestujete sami nebo s ostatními, Airbnb vám pomůže být na cizím místě a přitom být v kontaktu s místními. Pro sousední Slovensko najdete všechny Airbnb slevy na PromoKupon.sk.

Kdy zaplatím za rezervaci na Airbnb?

Je to zcela jednoduché. Ty zaplatíš a jakmile hostitel tvoji žádost přijme nebo v případě, že provedeš Okamžitou rezervaci, bude v danou chvíli provedena úhrada celé částky přes tvou platební metodu. V některých případech se můžeš rozhodnout, zda rozdělit náklady za rezervaci na více plateb či nikoliv. Konkrétní detaily a jejich aktuální znění najdeš tady.

hotel-sleva-booking.jpgNabízí Airbnb dlouhodobé ubytování?

Airbnb doposud nebylo kované na dlouhodobé pronájmy, ale nyní začal nabízet i tuto variantu. Při delším pobytu se vám pobyt zlevní o týdenní nebo měsíční slevu. Alternativní projekt pro nájemní bydlení ve světě je Uniplaces, na který také nabízíme promokód. Hodí se třeba pro Erasmus studenty, kteří shání spolubydlení na několik měsíců.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii ubytování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva na ubytování až 70%. Slevy máme i do Hotels.com nebo OROOM.