AirBnB sleva 1000 Kč

AirBnB sleva 1000 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

AirBnB poskytuje slevu na vaše ubytování ve výši 725 Kč a k tomu navíc kupón 272 Kč na zážitek. Dohromady tedy ušetříte téměř 1000 Kč. Líbí se vám cestování a zároveň bydlení v domácím prostředí? Pomocí poskytnutého kupónu můžete použít slevu na ubytování. Přes AirBnB si můžete rezervovat jak levné ubytování, tak luxusní rezidence po celém světě. Vstupní bonus platí pro nové uživatele AirBnB. Stačí kliknout na tlačítko pod tímto textem a na AirBnB se zaregistrovat.

TIP: Chcete výhodnější kurzy v cizině? Využijte Revolut s kartou zdarma.

Vstupní bonus 725 Kč na ubytování

Využijte tento kredit pro vaše první ubytování

  Platí min. do 20.11.2019

Sleva 272 Kč na zážitek

Využijte celý bonus na koupi jakéhokoliv zážitku

  Platí min. do 20.11.2019

Pronajímat přes AirBnB

Nabízejte své ubytování turistům a vydělávejte.

  Platí min. do 20.11.2019

Měsíční pobyty na Airbnb

Využívejte AirBnB místo podnájmu

  Platí min. do 20.11.2019

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak využít kupóny co nejefektivněji na AirBnB?

Tato informace je ke starší AirBnb slevě a již přesně neplatí. Připravujeme aktualizaci.

Pro využití slevy 725 Kč je potřeba rezervovat ubytování o celkové hodnotě minimálně 1800 Kč. To znamená, že pokud vám do této částky zbývá pár korun, raději si rezervujte o něco dražší ubytování nebo zůstaňte na dovolené o den déle, který budete mít zdarma. Jinak se vám kupón se neuplatní a zůstává vám do příště, ale pozor na to, že platí pouze jeden rok a pak sleva vyprší.

Podobně je to se slevou na zážitky 272 Kč, která se uplatní až u zážitků s hodnotou 1188 Kč a vyšší. Mezi zážitky se řadí třeba prohlídky města s průvodcem, různé kurzy a degustační akce.


Jak získat navíc 660 Kč slevu na služební cestu?

Tato informace je ke starší AirBnb slevě a již přesně neplatí. Připravujeme aktualizaci.

Tato výhoda už aktuálně nemusí fungovat pro nové účty. Využíváte-li AirBnB služebně, můžete se těšit na slevu na příští cestu, což je v přepočtu více než 660 Kč. Pro účty zaregistrované před rokem 2017 může být sleva dokonce 1100 Kč. Stačí si ověřit pracovní email a vyrazit na svou první služební cestu. Poté získáte kredity, které můžete využít na svůj další pobyt.

Jak na to? Pokud jste se ještě neregistrovali, využijte nejprve 725korunový bonus uvedený výše (celkem pak můžete ušetřit cca 1400 Kč). Pak se přihlašte, přejděte do nastavení profilu a zůstaňte na záložce Profil.

Nastavení pro služební cestu

Poté zadejte pracovní e-mail, který si musíte ověřit. Neměl by to být e-mail na gmail nebo seznamu, ale nejlépe na nějaké firemní doméně. Jestli to AirBnB nějak kontroluje, nevíme.

E-mail pro služební cestu s AirBnB

Při rezervaci svého příštího pobytu nezapomeňte zvolit, že se jedná o služební cestu, abyste měli nárok na kredity.

Doprava na ubytování zdarma na AirBnB

Jedním z finálních kroků před pobytem je naplánovat si, jak se dostat z letiště či nádraží k domu hostitele. Existují i alternativy k veřejné dopravě, která může být v destinaci komplikovaná. Možností je požádat hostitele, zda by vás nevyzvedl sám. Spousta hostitelů to ochotně udělá za menší poplatek nebo třeba i zadarmo. Můžete také využít alternativní taxislužby Bolt s promokódem na jízdu zdarma. V Česku i na Slovensku dobře funguje taxi aplikace Liftago, na kterou také máme promokód.

Omezení

Sleva za registraci platí na oprávněnou rezervaci, která musí být nad určitou částku, která je 73 dolarů, v přepočtu tedy asi 1800 Kč. Vyjde vás někdy proto paradoxně levněji, pokud si objednáte o něco dražší ubytování, na které jde uplatnit sleva, než o trochu levnější, ale bez slevy. Pokud však slevu při první rezervaci neuplatníte, zůstane vám do příští rezervace. Musíte ji však využít do 6 měsíců od registrace, jinak vám nenávratně vyprší.

Air bnb sleva kupón

AirBnB ve světě

Přes AirBnB si můžete rezervovat ubytování v Praze nebo jakémkoliv městě ve 191 zemích, kde je tato služba aktivní. Ať už cestujete sami nebo s ostatními, AirBnB vám pomůže být na cizím místě a přitom být v kontaktu s místními. Pro sousední Slovensko najdete všechny AirBnB slevy na PromoKupon.sk.

Kdy zaplatím za rezervaci na AirBnB?

Je to zcela jednoduché. Ty zaplatíš a jakmile hostitel tvoji žádost přijme nebo v případě, že provedeš Okamžitou rezervaci, bude v danou chvíli provedena úhrada celé částky přes tvou platební metodu. V některých případech se můžeš rozhodnout, zda rozdělit náklady za rezervaci na více plateb či nikoliv. Konkrétní detaily a jejich aktuální znění najdeš tady.

Dlouhodobé ubytování

AirBnB doposud nebylo kované na dlouhodobé pronájmy, ale nyní začal nabízet i tuto variantu. Při delším pobytu se vám pobyt zlevní o týdenní nebo měsíční slevu. Alternativní projekt pro nájemní bydlení ve světě je Uniplaces, na který také nabízíme promokód. Hodí se třeba pro Erasmus studenty, kteří shání spolubydlení na několik měsíců.


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store