AirBnB ubytování se slevou

AirBnB ubytování se slevou

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

AirBnB poskytuje slevu na vaše ubytování ve výši až 1000 Kč a k tomu navíc kupón 250 Kč na zážitek. Dohromady tedy ušetříte až 1250 Kč. Líbí se vám cestování a zároveň bydlení v domácím prostředí? Přes AirBnB si můžete rezervovat jak levné ubytování, tak luxusní rezidence po celém světě. Stačí kliknout na tlačítko pod tímto textem a zaregistrovat se jako nový uživatel s bonusem, který nezapomeňte vyčerpat do 30 dní od registrace.

Ubytování v soukromí levně

S AirBnb poznáte místní lidi nejlépe

   Platí min. do 19.1.2022

Sleva 500 Kč do OROOM Brno

Zážitkové pokoje v Brně vás okouzlí Indií nebo Hawanou. Ušetřete s kupónem.

   Platí min. do 19.1.2022

Zážitky

Odneste si z dovolené ty nejlepší zážitky

   Platí min. do 19.1.2022

Online zážitky

Naučte se vařit místní pokrmy online

   Platí min. do 19.1.2022

Vydělávejte pronájmem přes AirBnB

Nabízejte své ubytování turistům a vydělávejte.

   Platí min. do 19.1.2022

Měsíční pobyty na Airbnb

Využívejte AirBnB na střednědobé pronájmy, získáte lepší cenu.

   Platí min. do 19.1.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na AirBnB!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak využít maximální slevu na AirBnB?

Výše kupónu závisí na ceně pobytu. Pro využití minimální slevy je potřeba rezervovat ubytování o celkové hodnotě alespoň 6000 Kč. To znamená, že pokud vám do této částky zbývá pár korun, raději si rezervujte o něco dražší ubytování nebo zůstaňte na dovolené o den déle, který budete mít levnější. Jinak se vám sleva se neuplatní a zůstává vám do příště, ale pozor na to, že kupón platí pouze 30 a pak sleva vyprší.

Výše slevy se odvíjí podle ceny pobytu (bez daní a poplatků) dle tohoto seznamu:

  • Sleva 300 Kč pro pobyty v ceně od 6 000 Kč
  • Sleva 500 Kč pro pobyty v ceně od 10 000 Kč
  • Sleva 700 Kč pro pobyty v ceně od 14 000 Kč
  • Sleva 1 000 Kč pro pobyty v ceně od 20 000 Kč

Sleva na zážitky 250 Kč se uplatní až u zážitků s hodnotou 1000 Kč a vyšší. Mezi zážitky se řadí třeba prohlídky města s průvodcem, různé kurzy a degustační akce. AirBnb je známé především díky ubytování, ale zážitků poslední dobou docela přibylo.

Jak získat navíc 660 Kč slevu na služební cestu?

Tato informace je ke starší AirBnb slevě a již přesně neplatí.

Tato výhoda už aktuálně nefunguje pro nové účty. Využíváte-li AirBnB služebně, můžete se těšit na slevu na příští cestu, což je v přepočtu více než 660 Kč. Pro účty zaregistrované před rokem 2017 může být sleva dokonce 1100 Kč. Stačí si ověřit pracovní email a vyrazit na svou první služební cestu. Poté získáte kredity, které můžete využít na svůj další pobyt.

Jak na to? Pokud jste se ještě neregistrovali, využijte nejprve vstupní bonus uvedený výše . Pak se přihlašte, přejděte do nastavení profilu a zůstaňte na záložce Profil.

Nastavení pro služební cestu

Poté zadejte pracovní e-mail, který si musíte ověřit. Neměl by to být e-mail na gmail nebo seznamu, ale nejlépe na nějaké firemní doméně. Jestli to AirBnB nějak kontroluje, nevíme.

E-mail pro služební cestu s AirBnB

Při rezervaci svého příštího pobytu nezapomeňte zvolit, že se jedná o služební cestu, abyste měli nárok na kredity.

Jak získat dopravu k ubytování AirBnb zdarma?

Jedním z finálních kroků před pobytem je naplánovat si, jak se dostat z letiště či nádraží k domu hostitele. Existují i alternativy k veřejné dopravě, která může být v destinaci komplikovaná. Možností je požádat hostitele, zda by vás nevyzvedl sám. Spousta hostitelů to ochotně udělá za menší poplatek nebo třeba i zadarmo. Můžete také využít alternativní taxislužby Bolt s promo kódem na jízdu zdarma. V Česku i na Slovensku dobře funguje taxi aplikace Liftago, na kterou také máme promo kód.

Jaké jsou omezení?

Sleva za registraci platí na oprávněnou rezervaci, která musí být nad určitou částku, dříve to bylo 73 dolarů (v přepočtu tedy asi 1800 Kč), dnes je to částka minimálně 6000 Kč. Vyjde vás někdy proto paradoxně levněji, pokud si objednáte o něco dražší ubytování, na které jde uplatnit sleva, než o trochu levnější, ale bez slevy. Pokud však slevu při první rezervaci neuplatníte, zůstane vám do příští rezervace. Musíte ji však využít do 6 měsíců od registrace, jinak vám nenávratně vyprší.

Air bnb sleva kupón

AirBnB ve světě

Přes AirBnB si můžete rezervovat ubytování v Praze nebo jakémkoliv městě ve 191 zemích, kde je tato služba aktivní. Ať už cestujete sami nebo s ostatními, AirBnB vám pomůže být na cizím místě a přitom být v kontaktu s místními. Pro sousední Slovensko najdete všechny AirBnB slevy na PromoKupon.sk.

Kdy zaplatím za rezervaci na AirBnB?

Je to zcela jednoduché. Ty zaplatíš a jakmile hostitel tvoji žádost přijme nebo v případě, že provedeš Okamžitou rezervaci, bude v danou chvíli provedena úhrada celé částky přes tvou platební metodu. V některých případech se můžeš rozhodnout, zda rozdělit náklady za rezervaci na více plateb či nikoliv. Konkrétní detaily a jejich aktuální znění najdeš tady.

Nabízí AirBnb dlouhodobé ubytování?

AirBnB doposud nebylo kované na dlouhodobé pronájmy, ale nyní začal nabízet i tuto variantu. Při delším pobytu se vám pobyt zlevní o týdenní nebo měsíční slevu. Alternativní projekt pro nájemní bydlení ve světě je Uniplaces, na který také nabízíme promokód. Hodí se třeba pro Erasmus studenty, kteří shání spolubydlení na několik měsíců.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii cestování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva až 15% na ubytování. Slevy máme i do AirBnB nebo Pelikán.