Agoda slevový kód až 100 $

Agoda slevový kód až 100 $

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Objevte nejnovější slevové kódy a slevy do Agoda. Ta patří mezi největší zprostředkovatele ubytování po celém světě. Oproti společnostem jako Booking nebo AirBnB má často lepší ceny a mimo kupónů, které získáte ihned po registraci můžete využít například také cashback, který získáte za vybrané pobyty. V rámci věrnostního programu Agoda VIP pak můžete získat další extra slevové kódy a výhody. Začínáte jako bronzový člen a postupně se můžete stát až platinovým členem a ušetřit tak maximum peněz na každém pobytu.

Slevové kódy až 100 $

Podívejte se na slevové kódy, které můžete na Agoda aktuálně využít

   Platí min. do 23.7.2024

Agoda VIP věrnostní program

Získejte výhody ihned po registraci

   Platí min. do 23.7.2024

Ubytování se slevou až 50%

Zadejte destinaci a vyberte si z mnoha zlevněných pobytů

   Platí min. do 23.7.2024

Letenky levně

Sjednejte si přes Agodu letenky za skvělé ceny

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Agoda!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód do Agoda?

Jakmile se v rámci Agody zaregistrujete, otevře se vám možnost získání kupónů. Tu najdete nahoře v menu, zobrazeném na obrázku níže. Pak si už jen jednoduše vyberete nejvhodnější slevový kód a ten se vám automaticky započítá v košíku.

agoda-slevovy-kod

O společnosti Agoda

Agoda je mezinárodní online cestovní agentura, specializující se především na rezervace hotelů, letenek a dalších služeb spojených s cestováním. Společnost byla založena v roce 1998 a v současné době je jednou z předních platforem v této oblasti. Agoda je součástí Booking Holdings, která je jedním z největších hráčů na trhu online cestovního ruchu.

Geografický dosah

Agoda nabízí služby po celém světě, s důrazem na asijský trh. Její platforma je dostupná v mnoha jazycích a nabízí širokou škálu platebních možností, což jí umožňuje oslovit zákazníky z různých kultur a geografických oblastí.

Portfolio Služeb

Ačkoliv je Agoda známá především pro rezervace hotelů, její služby se rozšířily i na letenky, prázdninové pobyty, aktivity a dokonce i pojištění spojené s cestováním. Společnost se také věnuje poskytování podrobných recenzí a hodnocení ubytovacích zařízení, což zákazníkům pomáhá v rozhodování.

Technologie

Agoda je známá svým silným technologickým zázemím, které zahrnuje použití algoritmů pro optimalizaci cen a personalizaci nabídek. Webové stránky a mobilní aplikace jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce uživatelsky přívětivé, což zahrnuje jednoduché vyhledávání, snadnou navigaci a rychlý proces rezervace.

Věrnostní Program

Agoda také nabízí věrnostní program, který je navržen tak, aby odměňoval stálé zákazníky různými výhodami a slevami. Program často zahrnuje systém bodování, ve kterém mohou uživatelé sbírat body za každou provedenou rezervaci a tyto body pak využít na získání slev nebo dalších výhod.

Agoda v zahraničí

Slevové akce na Agoda jsou dostupné i v zahraničí. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, Agoda působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr. Agoda působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii ubytování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva na ubytování až 70%. Slevy máme i do Hotels.com nebo OROOM.