OROOM slevový kód 250 Kč

OROOM slevový kód 250 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevový poukaz a akční cenu do zážitkového hotelu OROOM, který má své hotelové pokoje v Brně, Milovicích u Prahy, Karlových Varech a Hronově. Zažijte nepoznané a užijte si se svou milou polovičkou opravdu nevšední a nejen romantický zážitek. Pomocí slevového kódu PROMOKUPON navíc s výraznou slevou. Uplatníte-li tento kupón, tak se vám rázem stane tento luxusní zážitek mnohem dostupnějším. Dopřejte si tento zábavně naplněný čas za nyní nízkou zaváděcí cenu, která se nebude opakovat.

Slevový poukaz na 250 Kč

Využijte slevový kód na OROOM pobyt nebo na nákup dárkového poukazu

   Platí min. do 19.6.2024

Brněnské zážitky na Slevomatu

Spoj pobyt se zážitkem: vyzkoušej káru na Polygonu nebo vyraž na střelnici

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na OROOM!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Co je OROOM?

Dopřejete si hotel jako zážitek pro dva. Pokoje OROOM budou romantickým i vášnivým oddechem od vašich všedních dnů plných starostí. Můžete zažít třeba na vlastní oči kouzlo Hawaie, kubánské pokušení, tisíc a jednu noc v Persii, pravidla moci s příměší ruské vody či krásy Indie. Každý z těchto pokojů nabízí luxusní prostředí, originální rekvizity, kostýmy a kulisy, které umožňují hostům ponořit se do příběhů a zažít pikantní úkoly a aktivity.

OROOM BrnoIndie - Zakázaná láska

Vstupte se svým partnerem do orientální Indie roku 1860. V novém zážitkovém prostoru vás čekají hned dva scénáře, díky kterým se můžete přenést na jiný čas a místo. Nebo si postupně ve stylovém prostředí vychutnat oba.  Vydejte se společně vzájemnému sblížení, poznání a novým zážitkům. Čeká vás (s)nová noc plná indických rekvizit, příběhů, aktivit a chutného občerstvení!

Vydejte se na tajemnou cestu rozkoše, při které vás čeká:

  • Poutavý příběh vyprávený formou až 15 audionahrávek podkreslených hudbou
  • Indické hry a průvodce rituály zarámované do příběhu
  • Kostýmy a šperky, které si můžete vyzkoušet
  • Tematická hudba a osvětlení, které můžete sami libovolně ovládat
  • Pohodlná postel se špičkovou matrací
  • Zdarma přírodní oleje pro smyslnou masáž s návodem na tabletu
  • Zdarma talíř orientálních pochutin tří chutí
  • Minibar plný stylových alko i nealko nápojů
  • Příjemné klima díky vytápěné podlaze
  • Celá řada překvapení pro zpestření zážitku

St. Petersburg - Pravidla moci

Ocitli jste se ve světě nebezpečných výzev, kde se členy prestižního utajeného Řádu stávají jen ti opravdu odvážní. Místo, kde instinkty a emoce poráží vše ostatní. Zakuste intimní chvíle v luxusním designu v příběhu dvojice Vyvolených a vystoupejte společně skrze škálu nevšedních zkoušek až na samý vrchol. Vstupte proto do světa bez konvencí a bariér, kde bolest a slast znamenají totéž.

oroom-sleva-akce-pobyt.pngHavana - Kubánské potěšení

Vítejte na ostrůvku poblíž Kuby. Usrkáváte poslední doušky drinku před brzkou ranní plavbou zpět na kontinent. Atmosféra zapadlého baru se ale pomalu mění s běsnící bouří, i tím, jak se vzájemně poznáváte. Dochází vám, že nic není, jak se zdá. Tušíte, že se po dnešní noci nejspíš už nikdy neuvidíte ..nebo ano? Prožijte proto vášnivou noc nečekaného setkání kubánské barmanky a amerického agenta v opuštěném baru.

Persie - Tisíc a jedna noc

Ukryti před žárem písku, v místě absolutní relaxace s lahodným perským jídlem a pitím okamžitě zapomenete na všední hranice časoprostoru. V příběhu, kde se plní i ta nejskrytější přání objevíte tajemství toho druhého. Prozkoumejte je bez ostychu a dosyta. Probuďte svou lásku v dočasném vězení stanu uprostřed mocné pouštní bouře.

Pro další pokoje využijte náš slevový kód a navštivte jejich web, kde se dozvíte více detailů o žážitkových pokojích OROOM.

poukaz-oroom-sleva-akce.jpg

Zážitkový pobyt ve dvou

OROOM je pro Česko zcela novým konceptem, který se může podobat např. známému hotelu Anybody. Narozdíl od něj se ale nesnaží inspirovat filmovými kulisami, ale naopak ideály, které zažijete při cestování do tajemných a exotických míst.

OROOM na Slovensku

Slevové akce na OROOM jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny OROOM slevy na PromoKupon.sk.