CROPP slevový kód 10%

CROPP slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevy do obchodu Cropp? V tomto e-shopu často naleznete akce a kupóny, které se vyplatí využít. Módní obchod Cropp vám zajistí originální oblečení, které je pohodlné a budete se v něm cítit dobře. Cropp je značka zaměřená na mladé lidi a jejich sortiment často odráží aktuální trendy. Nabízí širokou škálu oblečení a doplňků, včetně triček, šatů, bund a bot. E-shop Cropp umožňuje zákazníkům prohlížet a nakupovat produkty online. 

Slevový kód 10%

Získejte slevu na první nákup díky registraci k odběru novinek

   Platí min. do 20.6.2024

Slevy až 75%

Podívejte se na nejnovější slevy

   Platí min. do 20.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na CROPP!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód Cropp?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

croop.png

O obchodě Cropp

Cropp je polský obchod s módou pro mladé, který se specializuje na oděvy pro každodenní nošení. Kolekce jsou často inspirovány filmy, seriály, a nově dokonce i PC hrami. Díky tomu seženete obuv či triko s oblíbenou postavou za podstatně levnější cenu, než je tomu v Geek shopech. Kromě prodejen a eshopu najdete Cropp také na sociálních sítích. Cropp, dříve Cropp Town, je polská společnost, která patří pod skupinu LPP S.A. – sem spadá také Reserved, Mohito a další populární obchody.

Poprvé Cropp otevřel v roce 2004. V současnosti má v Polsku otevřeno na 180 obchodů a 140 v zahraničí. Najdete ho v různých evropských zemích, včetně Slovenska a České republiky.

 

CROPP na Slovensku

Slevové akce na CROPP jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny CROPP slevy na PromoKupon.sk.