Wolt promo kód 100 Kč (exkluzivně)

Wolt promo kód 100 Kč (exkluzivně)

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Použijte promo kód PROMOKUPON na Wolt a získejte slevu 100 Kč na jídlo! Neslyšeli jste o Wolt? Jedná se o mezinárodní projekt na rozvážku jídla, podobný již osvědčenému DámeJídlo. Jejich výhoda je v rychlosti doručení a výběru kvalitních restaurací. Vyzkoušejte Wolt v Praze nebo v Brně. Toto je promo kód s nejvyšší slevou, kterou můžete dostat jen od nás díky exkluzivní spolupráci s Woltem. Tak začněte s touto slevou objevovat Wolt a dejte si něco dobrého! Wolt sleva je na dosah ruky.

Promokód 100 Kč

Ušetřete stovku na první objednávce díky exkluzivní slevě!

  Platí min. do 26.9.2021

Doručení od 29 Kč

Základní doručení do 1 km za 29,-, každý další km za 10,-

  Platí min. do 26.9.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Wolt!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kupón Wolt?

Nevíte si rady, jak uplatnit promokód? Koukněte na video.

Stačí vpravo nahoře kliknout "Sign up". Poté vyskočí okno, na kterém se zaregistrujete přes Facebook nebo email.  V případě registrace přes Facebook musíte potvrdit přístup Wolt na vašem profilu, kde získá váš e-mail. Následně se objeví kontaktní formulář, který vyplníte. V části "Promo code" vložíte slevový kupón a získáte 100 Kč slevu, což vám příjemně zlevní objednávku.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Pokud zvolíte při registraci e-mail nebo zapomenete vyplnit v úvodním formuláři promo kód, postupujete následovně. Jakmile vyplníte váš kontaktní e-mail, přijde k vám potvrzovací mail, přes který se dostanete na Wolt.com. Zde vpravo nahoře se pomocí profilového obrázku dostanete na profil (možná se budete muset předtím přihlásit). Nyní se otevře nastavení, kde vlevo v navigaci kliknete na "Enter promo code". Zde vyplníte promo kód do textového pole a potvrdíte. 

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Kde vznikl Wolt?

Rozvozce jídla Wolt vznikl ve Finsku, odkud se postupně rozrostl do celé Evropy, až k nám do Prahy. Wolt si klade velký důraz na spokojené zákazníky díky kvalitní nabídce a rychlého doručení jídla. Jídlo si můžete objednávat pomocí webových stránek nebo aplikací na mobilu.  Po objednání jídla, čekáte průměrně půlhodiny na zvolené adrese. Díky možností nastavení času i dne doručení jídla, máte jedinečnou možnost si zařídit oběd klidně až na druhý den.

Jaké jídlo si můžete nakoupit na Woltu?

Nakupujete jídlo u Subway, Burrito Loco Vítězná, různé veganské restaurace UGO, Vegan Life Thámova nebo Forky´s Praha a mnoho dalších! Vychutnejte si různé pokrmy jako Sushi, čínskou, indickou  nebo thajskou kuchyni, steaky, polívky, burgery nebo nakupujte zdravé obědy, saláty či veganské jídlo. 

Nejdůležitější pro Wolt je zpětná vazba zákazníků, díky které vyřazuje podprůměrné restaurační zařízení. Neváhejte využívat zákaznickou podporu, pokud máte problém nebo dotaz.

V kterých městech rozváží Wolt?

Wolt již funguje ve 4 českých městech, a to v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci. Nejprve od roku 2018 fungoval Wolt v Praze, po půl roce se otevřel i pro Brno. V druhé polovině roku 2020 začal rozvážet i v Ostravě a Olomouci.

Od července 2018 funguje Wolt v centrálních částech Prahy a svou oblast několikrát rozšiřoval. Aktuálně se rozváží do oblastí Praha 2, Praha 3, Praha 4 (Nusle, Podolí, Michle, Bohdalec, Motol, ) a Prahy 5 (Smíchov, Strahov, Radlice a Ořechovka, Košíře, Malvazinky, Jinonice), Potom Praha 6 (Břevnov, Hanspaulka), Praha 7, Praha 8 (Karlín, Palmovka, Libeň, Kobylisy, Troja, Vysočany), Praha 10 (Vršovice, Strašnice, Bohdalec, Malešice, Rybníčky a Jarov) a Praha 13 (Stodůlky, Ohrada a část Řeporyjí). Aktuální informace o doručovací oblasti najdete vždy na stránkách Wolt.

Wolt rozvozová oblast Praha

Od února 2019 se Wolt rozšířil do Brna, z čehož se mohou těšit obyvatelé této moravské metropole. Oblast rozvozu je přitom už v počáteční fázi docela obsáhlá. Rozváží se do celého centra, Nových sadů, Veveří, Ponavy, Králova Pole, Štýřice, Bohunic a Židenic.

Wolt rozvozová oblast Brno

Aktuální oblast rozvozu v Brně najdete na této podstránce. Postupem času se dočkáme po celé Praze, Brně a v jiných městech.

Jak ušetřit při objednávce?

Nejjednodušší způsob je využití našeho slevového kódu PROMOKUPON ve výši 100 Kč, který můžete uplatnit jedenkrát. Dále můžete zvát kamarády, kteří pomocí vašeho sdílénoho kódu budou vydělávat kredity a vy si je potom můžete uplatnit na objednávku a vychutnat si ty všechny dobroty levněji.

Nezapomeňte se přihlásit k newsletteru a vy tak získáte jedinečné slevové kódy, dopravu zdarma a další novinky v oblasti promo akcí. A na jaké akce můžete natrefit? Třeba snížení ceny rozvozu, individuální slevy restaurací, různé dárky při rozvozech nebo nákup vánočních dárků na poslední chvíli (Naposledy ve spolupráci s Mall.cz). Tak na co čekáte něco si objednejte a dobrou chuť!

Často kladené otázky ke slevě na Wolt

Na co mohu uplatnit kredity získané promo kódem a na co je uplatnit nelze?

Promo kód lze uplatnit na doručení jídla kurýrem z restaurace na zadanou adresu. Bohužel nelze za tyto kredity si objednávku z restaurace vyzvednout (take-away) nebo sníst jídlo přímo v restauraci. Za tyto kredity rovněž nelze nakoupit dárkové poukázky na Wolt.

Nefunguje mi promo kód. V čem může být problém?

Platnost kreditů získaných uplatněním promo kódu je 14 dní. Pokud to prošvihnete, tato sleva vám vyprší a ani není možné pro tento účet využít jiný promo kód na první objednávku znovu. Dalším problémem může být, že se snažíte uplatnit kredity na take-away, což nelze (viz výše).

Wolt nedoručuje na mou adresu. Co mám dělat?

Pokud bydlíte kousek od hranice doručovací zóny, zkuste napsat na podporu Woltu a třeba zónu rozšíří. Jinak vám nezbývá než zadat nejbližší adresu, kam ještě Wolt doručuje a objednávku si tam přijít vyzvednout. Naštěstí Wolt své doručovací zóny neustále rozšiřuje.

Jak získat Wolt Kredity?

Využívejte kredity a žetony a to díky sdílení promo kódu přátelům a rodině. Stačí zaslat váš unikátní promo kód všem blízkým. Jestli se vám kód nelíbí, Wolt nabízí generovaní kódu dle libosti. Pokud někdo využije váš kód, dokončí první objednávku a zaplatí, získáte žetony na doručení objednávky zdarma a můžete si následně koupit nějakou dobrotu. Jedinou nevýhodou je omezená doba platnosti žetonu. Tak neváhejte a využijte kredity a žetony než vám utečou. 

Jak kontaktovat Wolt?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Je několik způsobů, jak můžete Wolt kontaktovat. Podpora mluví česky, slovensky a nemá problém i s angličtinou.

  • Chat na stránkách Wolt.com, kde obvykle reaguje podpora do několika minut
  • E-mail: [email protected]

Fakturační údaje společnosti jsou:

Antinkatu 1
FI-00100 Helsinki
Suomi, Finland

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Wolt.com.