Wolt promo kód 100 Kč (exkluzivně)

Wolt promo kód 100 Kč (exkluzivně)

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Použijte promo kód PROMOKUPON na Wolt a získejte okamžitou slevu 100 Kč v součtu na vaše první 2 objednávky. Jistě jste už modré kurýry Wolt ve vašem městě viděli. Jedná se o platofrmu na rozvážku hotového jídla, ale i zboží z řady spolupracujících obchodů. Jejich výhoda je v rychlosti doručení a výběru kvalitních restaurací. Vyzkoušejte Wolt v Praze, v Brně, v Ostravě i v mnoha dalších městech.

Toto je promo kód s nejvyšší slevou, kterou můžete dostat jen od nás díky exkluzivní spolupráci s Woltem. Tak začněte s touto slevou objevovat Wolt a dejte si něco dobrého.

Promo kód 100 Kč

Ušetřete 50 Kč na prvních dvou objednávkách díky exkluzivní slevě!

   Platí min. do 22.4.2024

Cashback 50 Kč s Coca Cola

Stačí si objednat Coca Colu a dostanete 50 Kč v kreditech zpět.

   Platí min. do 22.4.2024

Obědová meníčka

Zde jsou přehledně všechny podniky s výhodnější cenou přes oběd.

   Platí min. do 22.4.2024

Podniky s cashbackem 50 Kč

U těchto pražských podniků dostanete cashback v kreditech za objednávku.

   Platí min. do 22.4.2024

Doručení zdarma

Podívejte se, jak získat doručení zdarma s předplatným Wolt+ za 99 Kč měsíčně

   Platí min. do 22.4.2024

Nejrychlejší jídlo

Zde máte rychle vyfiltrované restaurace podle doby doručení

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Wolt!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kupón Wolt?

Nevíte si rady, jak uplatnit promokód? Koukněte na video.

Stačí vpravo nahoře kliknout "Sign up". Poté vyskočí okno, na kterém se zaregistrujete přes Facebook nebo email.  V případě registrace přes Facebook musíte potvrdit přístup Wolt na vašem profilu, kde získá váš e-mail. Následně se objeví kontaktní formulář, který vyplníte. V části "Promo code" vložíte slevový kupón a získáte 100 Kč slevu, což vám příjemně zlevní objednávku.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Pokud zvolíte při registraci e-mail nebo zapomenete vyplnit v úvodním formuláři promo kód, postupujete následovně. Jakmile vyplníte váš kontaktní e-mail, přijde k vám potvrzovací mail, přes který se dostanete na Wolt.com.

Zde vpravo nahoře se pomocí profilového obrázku dostanete na profil (možná se budete muset předtím přihlásit). Nyní se otevře nastavení, kde vlevo v navigaci kliknete na "Enter promo code". Zde vyplníte promo kód do textového pole a potvrdíte. 

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Jak ušetřit při nákupu na Wolt Market?

Wolt Market nabízí škálu produktů z běžného supermarketu, které si lze objednat pouze online prostřednictvím Woltu. Překvapí vás široký výběr, dlouhá otvírací doba a instantní doba doručení (obvykle 30 až 60 minut od potvrzení objednávky). Pojďme si představit několik triků, jak ušetřit při nákupu na Wolt Marketu:

  1. Naplňte si košík vždy tak, abyste dosáhli na doručení zdarma - v Praze k tomu stačí objednávka za 300 Kč (jinde 700 Kč) a aktivní Wolt+.
  2. Prozkoumejte sezónní slevy, které Wolt Market nabízí.
  3. Skutečně vysoké slevy vás čekají v sekci Zachraňte jídlo - blížící se termín spotřeby vás nemusí trápit, pokud chcete produkt hned další den spotřebovat.
  4. Wolt Market pravidelně vyhlašuje cashback akce nebo speciální kupóny, stačí odebírat newsletter od Wolt nebo sledovat tuto podstránku na PromoKupon.
  5. V sekci Limitovaná nabídka najdete často produkty, které v běžných supermarketech neseženete.

Kde vznikl Wolt?

Rozvozce jídla Wolt vznikl ve Finsku, odkud se postupně rozrostl do celé Evropy, až k nám do Prahy. Wolt si klade velký důraz na spokojené zákazníky díky kvalitní nabídce a rychlého doručení jídla. Jídlo si můžete objednávat pomocí webových stránek nebo aplikací na mobilu.  Po objednání jídla, čekáte průměrně půlhodiny na zvolené adrese. Díky možností nastavení času i dne doručení jídla, máte jedinečnou možnost si zařídit oběd klidně až na druhý den.

Jaké jídlo si můžete nakoupit na Woltu?

Nakupujete jídlo u Subway, Burrito Loco Vítězná, různé veganské restaurace UGO, Vegan Life Thámova nebo Forky´s Praha a mnoho dalších! Vychutnejte si různé pokrmy jako Sushi, čínskou, indickou  nebo thajskou kuchyni, steaky, polívky, burgery nebo nakupujte zdravé obědy, saláty či veganské jídlo. 

Nejdůležitější pro Wolt je zpětná vazba zákazníků, díky které vyřazuje podprůměrné restaurační zařízení. Neváhejte využívat zákaznickou podporu, pokud máte problém nebo dotaz.

V kterých městech rozváží Wolt?

Wolt aktuálně funguje ve 21 českých městech, a to v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Kladně, Plzni, Táboře, Ústí nad Labem, Frýdku-Místku, Liberci, Jihlavě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Zlíně, Říčanech, Uhříněvsi, dalé pak také Jesenice-Vestec a Průhonice-Čestlice. Nejprve od roku 2018 fungoval Wolt v Praze, po půl roce se otevřel i pro Brno. V druhé polovině roku 2020 začal rozvážet v Ostravě a Olomouci a časem přibyla další Česká města.

Od července 2018 funguje Wolt v centrálních částech Prahy a svou oblast několikrát rozšiřoval. Aktuálně se rozváží do oblastí Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4 (Nusle, Podolí, Michle, Bohdalec, Motol, ) a Prahy 5 (Smíchov, Strahov, Radlice a Ořechovka, Košíře, Malvazinky, Jinonice), Potom Praha 6 (Břevnov, Hanspaulka), Praha 7, Praha 8 (Karlín, Palmovka, Libeň, Kobylisy, Troja, Vysočany), Praha 9, Praha 10 (Vršovice, Strašnice, Bohdalec, Malešice, Rybníčky a Jarov), Praha 11 a 12, Praha 13 (Stodůlky, Ohrada a část Řeporyjí). Následně pak Praha 14, 15, 17, 18, 19 a částečně Praha 20, část Kundratic, Johočan, Ořech, Zbuzan, Březiněvsi, Hostivic a Chrášťan. Aktuální informace o doručovací oblasti najdete vždy na stránkách Wolt.

wolt-praha

Od února 2019 se Wolt rozšířil do Brna, z jeho služby jsou od té doby dostupné velké části obyvatel této moravské metropole. Oblast rozvozu byla již v počátečních fázích docela obsáhlá a spadalo do ní centrum, Nové sady, Veveří, Ponava, Královo Pole, Štýřice, Bohunice a Židenice. Časem se rozšířila o Žabovřesky, Komín, Bystrc a další okrajové části.

wolt-brno

Aktuální oblast rozvozu v Brně najdete na této podstránce. Ta se postupně rozšiřuje nejen v něm ale také v dalších městech České republiky, které navíc stále přibývají.

Jak ušetřit při objednávce?

Nejjednodušší způsob je využití našeho slevového kódu PROMOKUPON ve výši 100 Kč, který můžete uplatnit jedenkrát. Dále můžete zvát kamarády, kteří pomocí vašeho sdílénoho kódu budou vydělávat kredity a vy si je potom můžete uplatnit na objednávku a vychutnat si ty všechny dobroty levněji.

Nezapomeňte se přihlásit k newsletteru a vy tak získáte jedinečné slevové kódy, dopravu zdarma a další novinky v oblasti promo akcí. A na jaké akce můžete natrefit? Třeba snížení ceny rozvozu, individuální slevy restaurací, různé dárky při rozvozech nebo nákup vánočních dárků na poslední chvíli (Naposledy ve spolupráci s Mall.cz). Tak na co čekáte něco si objednejte a dobrou chuť!

Často kladené otázky ke slevě na Wolt

Na co mohu uplatnit kredity získané promo kódem a na co je uplatnit nelze?

Promo kód lze uplatnit na doručení jídla kurýrem z restaurace na zadanou adresu. Bohužel nelze za tyto kredity si objednávku z restaurace vyzvednout (take-away) nebo sníst jídlo přímo v restauraci. Za tyto kredity rovněž nelze nakoupit dárkové poukázky na Wolt.

Nefunguje mi promo kód. V čem může být problém?

Platnost kreditů získaných uplatněním promo kódu je 14 dní. Pokud to prošvihnete, tato sleva vám vyprší a ani není možné pro tento účet využít jiný promo kód na první objednávku znovu. Dalším problémem může být, že se snažíte uplatnit kredity na take-away, což nelze (viz výše).

Wolt nedoručuje na mou adresu. Co mám dělat?

Pokud bydlíte kousek od hranice doručovací zóny, zkuste napsat na podporu Woltu a třeba zónu rozšíří. Jinak vám nezbývá než zadat nejbližší adresu, kam ještě Wolt doručuje a objednávku si tam přijít vyzvednout. Naštěstí Wolt své doručovací zóny neustále rozšiřuje.

Jak získat Wolt Kredity?

Využívejte kredity a žetony a to díky sdílení promo kódu přátelům a rodině. Stačí zaslat váš unikátní promo kód všem blízkým. Jestli se vám kód nelíbí, Wolt nabízí generovaní kódu dle libosti. Pokud někdo využije váš kód, dokončí první objednávku a zaplatí, získáte žetony na doručení objednávky zdarma a můžete si následně koupit nějakou dobrotu. Jedinou nevýhodou je omezená doba platnosti žetonu. Tak neváhejte a využijte kredity a žetony než vám utečou. 

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Wolt.com.