Wolt promokód -100 Kč

Wolt promokód -100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Použijte promokód PROMOKUPON na Wolt a získejte slevu 100 Kč na jídlo! Neslyšeli jste ještě o Wolt? Jedná se o mezinárodní projekt na rozvážku jídla, podobný již tuzemsku osvědčenému DámeJídlo. Jejich výhoda tkví v rychlosti doručení. Vyzkoušejte Wolt v Praze a nově i v Brně. Toto je nejvyšší sleva, v únoru 2019 byly všechny promokódy sníženy ze 150 Kč na 100 Kč.

Promokód na 100 Kč

Uplatněte promokód a najezte se zdarma!

  Platí min. do 23. 2. 2019

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kupón? 

Stačí vpravo nahoře kliknout "Sign up". Poté vyskočí okno, na kterém se zaregistrujete přes Facebook nebo email.  V případě registrace přes Facebook musíte potvrdit přístup Wolt na vašem profilu, kde získá váš e-mail. Následně se objeví kontaktní formulář, který vyplníte. V části "Promo code" vložíte slevový kupón a získáte 150 Kč. Tedy od února 2019 už jen 100 Kč, což vám ale i tak příjemně zlevní objednávku.

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Pokud zvolíte při registraci e-mail nebo zapomenete vyplnit v úvodním formuláři promo kód, postupujete následovně. Jakmile vyplníte váš kontaktní e-mail, přijde k vám potvrzovací mail, přes který se dostanete na Wolt.com. Zde vpravo nahoře se pomocí profilového obrázku dostanete na profil (možná se budete muset předtím přihlásit). Nyní se otevře nastavení, kde vlevo v navigaci kliknete na "Enter promo code". Zde vyplníte promo kód do textového pole a potvrdíte. 

Obrázek portálu Wolt, kde můžete uplatnit slevy

Nový rozvoz jídla Wolt

Rozvozce jídla Wolt vznikl ve Finsku, kde se postupně rozrostl do celé Evropy, až k nám do Prahy. Wolt si klade velký důraz na spokojené zákazníky díky kvalitní nabídce a rychlého doručení jídla. Jídlo si můžete objednávat pomocí webových stránek nebo aplikací na mobilu.  Po objednání jídla, čekáte průměrně půlhodiny na zvolené adrese. Díky možností nastavení času i dne doručení jídla, máte jedinečnou možnost si zařídit oběd klidně až na druhý den.

Nakupujete jídlo u Subway, Burrito Loco Vítězná, různé veganské restaurace UGO, Vegan Life Thámova nebo Forky´s Praha a mnoho dalších! Vychutnejte si různé pokrmy jako Sushi, čínskou, indickou  nebo thajskou kuchyni, steaky, polívky, burgery nebo nakupujte zdravé obědy, saláty či veganské jídlo. 

Nejdůležitější pro Wolt je zpětná vazba zákazníků, díky které vyřazuje podprůměrné restaurační zařízení. Neváhejte využívat zákaznickou podporu, pokud máte problém nebo dotaz.

Wolt v Praze i v Brně

Od července 2018 funguje Wolt v centrálních částech Prahy a svou oblast několikrát rozšiřoval. První vlna rozvozu jídla zahrnovala tyto oblasti: Vinohrady, Praha 1, Holešovice, Karlín a k tomu přibyly Žižkov či Smíchov.

Mapa rozvozu Wolt v Brně

Od února 2019 se Wolt rozšířil do Brna, z čehož se mohou těšit obyvatelé této moravské metropole. Oblast rozvozu je přitom už v počáteční fázi docela obsáhlá. Rozváží se do centra, Nových sadů, Veveří, Ponavy, části Králova Pole a Štýřic.

Mapa rozvozu Wolt v Brně

Postupem času se dočkáme po celé Praze, Brně a v jiných městech.

Kredity a sdílení na Wolt

Využívejte kredity a žetony a to díky sdílení promo kódu přátelům a rodině. Stačí zaslat váš unikátní promo kód všem blízkým. Jestli se vám kód nelíbí, Wolt nabízí generovaní kódu dle libosti. Pokud někdo využije váš kód, dokončí první objednávku a zaplatí, získáte 100 Kč v kreditech a můžete si následně koupit nějakou dobrotu. Jedinou nevýhodou je omezená doba platnosti kreditu. Tak neváhejte a využijte kredity než vám utečou. 


 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store