KFC slevový kód 100 Kč

KFC slevový kód 100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevy a akce do KFC? Tady na vás čekají, tak proč ještě váhat s objednáním tak vynikajícího kuřecího masa, jak to umí jen KFC. Pokud si chcete nechat jídlo dovést až do domu a zároveň ušetřit, doporučujeme si objednat přes Wolt, kde je k dispozici náš promokód.

KFC rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte si KFC přes Wolt a použijte kupón "PROMOKUPON"

   Platí min. do 22.10.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na KFC!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód při objednání KFC přes Wolt?

Pokud si chcete objednat přes Wolt a ušetřit tak, doporučujeme využít náš promokód. Podmínky jsou takové, že se musíte zaregistrovat s naším promokódem a poté máte na svou první objednávku slevu. Je to tedy velice jednoduché.

O restauraci KFC

KFC, to je rychlé občerstvení, které vás nikdy nezklame. Objednáte si jídlo, které je do pár minut přímo před vámi připraveno a v zápětí se můžete už pohodlně posadit a začít si vychutnávat svůj lahodný pokrm. A teď si ještě představte, že nemusíte nikam chodit a to výtečné kuřecí maso "docupitá" přímo za vámi. KFC rozvoz je prostě něco, co musíte vyzkoušet.

Platba přes Twisto

Pokud nechcete platit přímo v den objednání, není nic jednoduššího, než využít platby přes Twisto a zaplatit až 45 dní po uskutečnění objednávky. Slevový kód, který pro Twisto nabízíme, mohou využít nově registrovaní zákazníci pro svoji první objednávku.

Jak kontaktovat KFC?

Pro kontaktování fastfoodu využijte tento online formulář, kde vyplníte vaše údaje a položíte zaměstnancům svoji otázku. KFC vás poté bude kontaktovat způsobem, který si sami zvolíte.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii jídlo a pití? Podívejte se také na slevy do Wolt, kde vás čeká promokód 100 kč. Slevy máme i do MANA nebo Grizly.