Rohlík slevový kód 100 Kč

Rohlík slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny do Rohlík.cz a podobných služeb. Tato služba je jedničkou v rozvozu potravin, založenou Tomášem Čuprem, zakladatelem Slevomatu a DámeJídlo. Výhodou je kompletní sortiment potravin, které si můžete objednat z pohodlí domova a nemusíte čekat ve frontě supermarketu. Díky slevovým trikům můžete při nakupování na Rohlíku něco ušetřit.

Wolt Market rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte s tímto kódem z Wolt Marketu a ušetřete na nákupu 2x50 Kč

   Platí min. do 20.5.2024

Množstevní slevy na Rohlík

Prozkoumejte produkty, které nabízí množstevní slevu již od 2 balení

   Platí min. do 20.5.2024

Rohlík na Slevomatu

Čas od času jsou zveřejněny zvýhodněné vouchery na této podstránce.

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Rohlík!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak ušetřit na Rohlík.cz?

Nakupování nejen potravin na Rohlíku může být opravdu výhodné. V první řadě doporučujeme si projít cenové trháky, které nakoupíte i s více než poloviční slevou. Jejich nabídka se pravidelně mění, takže můžete vždy očekávat nové zboží v akci. Dále pak můžete navštívit kategorii zachraň jídlo, v které nakoupíte nezávadné zboží těsně před datem expirace. Nákupem těchto produktů pomáháte šetřit jídlem a navíc nakoupíte o mnoho levněji. V neposlední řadě pak nezapomeňte využít také dopravu zdarma od určité částky.

rohlik-sleva

O e-shopu Rohlík.cz

Tak tohle je super. Brno, Praha, všude vám rozveze jídlo Rohlík.cz. A další místa přibývají! Obrovský sortiment jídla, bio produktů, bez lepku a další. Všichni si zde vyberou, nakoupí si to nejlepší za výhodné ceny a ještě vám to kurýři dovezou až k vám do bytu. Můžete nakupovat Last minute potraviny za výhodné ceny. Pokud máte čas, navštivte jejich blog, kde se dočtete parádní články o receptech, zdraví a všechny zajímavosti o jídle. 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii potraviny? Podívejte se také na slevy do Wolt, kde vás čeká promo kód 100 kč. Slevy máme i do MANA nebo Košík.