MANA sleva 20%

MANA sleva 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a akce do Moje MANA a vyzkoušejte tento lahodný nápoj, který vám zajistí kompletní náhradu konvenční stravy. Ušetřete díky hromadné slevě a věřte, že jedna porce vás vyjde na méně než 50 Kč. Příprava je velice jednoduchá a spousta lidí si Manu pořizuje právě kvůli časové úspoře. MANA je laboratorně testována a neustále vyvíjena a je dobrou alternativou, pokud si nechcete objednávat jídlo pouze přes Wolt. Máme přehled o všech jejich slevách a akčních nabídkách, stačí si jen vybrat to pravé pro vás.

Sleva na MANA ve výši 20%

Objednejte si předplatné jídel MANA a ušetřete až 20%

   Platí min. do 20.6.2024

Nejvýhodnější balení za 38 Kč/porce

Při koupi Family packu vychází cena za porci opravdu nejvýhodněji

   Platí min. do 20.6.2024

Předplatné s úsporou 2 000 Kč

Otestuj si MANU s oblíbenými příchutěmi a ušetři 2 000 Kč

   Platí min. do 20.6.2024

Sleva 200 Kč za doporučení

Stačí pozvat kamaráda a oba získáte 100 Kč slevu na objednávku

   Platí min. do 20.6.2024

176 zdravotních benefitů MANY

Projděte si seznam výhod, které vám konzumace Many přináší

   Platí min. do 20.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

Dárkový poukaz

Darujte poukázku na Manu svým blízkým již od 500 Kč

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na MANA!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód MANA?

Použití slevového kódu u MANA je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v uplatnění a dokončete jej podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

Jak lze získat další MANA slevový kód v hodnotě 100 Kč?

V případě,  že jste si už objednali Manu a jste spokojení, přijde vám mailem požadavek na vaší recenzi. Pokud ji napíšete, tak vám obratem pošlou MANA další slevový kód v hodnotě 100 Kč.

slevovy-kod-mana.jpgProč je MANA naprostá nutriční bomba?

Ušetří vám čas, peníze, úsilí a zároveň doplníte potřebné živiny. Jídlo máte na celý den za méně než 200 Kč a to bez námahy. Jedna porce vás vyjde na 40 Kč a to se všemi současnými nutričními požadavky. A MANA je vegan friendly, bez GMO a dalších zbytečných látek zatěžující náš imunitní systém. MANA se také snaží jít více kupředu a být co nejvíce ekologicky šetrná při výrobě. 

Co víme o obchodě MANA?

Mana je značka nabízející inovativní jídlo, které je nutričně kompletní a obsahuje cenné bioaktivní látky, zajišťující sílu, dlouhověkost, vitalitu a skvělou náladu. Založena byla v roce 2014 a zaměřuje se na výrobu produktů, které jsou ekologicky šetrné, s využitím obnovitelných zdrojů a regeneračních postupů ve výrobě.

Jejich sortiment zahrnuje produkty ManaPowder, ManaDrink a ManaBurger, které byly navržené pro pohodlné užívání a zajišťující vyvážený přísun živin. Mana je známá pro své nízké glykemické a vysoké inzulinemické indexy, které pomáhají regulovat hladinu krevního cukru a podporují zdravý metabolismus.

mana-slevovy-kod-akce.jpgJaké jsou další možnosti, jak se rychle najíst?

Potřebujete rychle něco do sebe a nechce se vám vařit? MANA je skvělá volba, ale můžete využít také donáškové služby, jako je třeba finský Wolt, která úspěšně funguje jak v Praze a v Brně, tak i ve spoustě dalších větších městech v Česku. S tímto promokódem na Wolt získáte slevu na první doručení, takže dlouho neváhejte a objednejte si něco k snědku ještě dnes.

MANA na Slovensku

Slevové akce na MANA jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny MANA slevy na PromoKupon.sk.