Alphega slevy a kupóny

Alphega slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Alphega.cz je lékárna, kde můžete využít náš slevový kód a objevit svět zdraví a péče, který vám nabízí více než 300 lékáren po celé České republice. Již od roku 2008 působí na českém trhu a nabízí špičkové služby v oblasti lékárenství. Ať už hledáte profesionální poradenství, široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky, nebo zdravotnické potřeby, vše najdete pod jedním virtuálním střešníkem. Alphega se nejen stará o vaše zdraví, ale také nabízí unikátní služby jako měření plicního či cévního věku. Neztrácejte čas a využijte náš slevový promo kupón! Prozkoumejte jejich eshop, najděte skvělé produkty pro sebe či své blízké a udělejte nákup ještě dnes.

Nejnovější akce a slevy

Zjistěte, jaké jsou novinky v této lékárně

   Platí min. do 20.7.2024

Akce týdne

Podívejte se, jaká akce právě letí

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Alphega!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Alphega?

Použití slevového kódu na tomto e-shopu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

alphega-slevovy-kod-kopie-.jpgJaká je historie lékárny Alphega?

Alphega lékárny, které dnes tvoří sdružení více než 300 nezávislých lékáren, započaly svou působnost na českém trhu v roce 2008. Od svého založení se zaměřovaly na poskytování profesionální a nadstandardní péče všem svým zákazníkům. Toto poslání je ztělesněno v jejich různorodé nabídce poradenství a širokém sortimentu produktů.

Jedním z hlavních rysů Alphega lékáren je jejich aktivní zapojení do preventivní péče pro pacienty. Kromě tradičního lékárenství nabízejí řadu screeningových služeb, včetně měření cévního a plicního věku, a speciální diagnostické služby, jako je diagnostika syndromu suchého oka.

S nástupem digitální éry a rostoucím zájmem zákazníků o nakupování online se Alphega přizpůsobila moderním trendům a zavedla svůj vlastní lékárenský e-shop. Zde mohou zákazníci najít široký výběr volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických a veterinárních produktů. Co je významné, jednotlivé lékárny Alphega jsou postupně začleňovány do e-shopu jako odběrná místa, což umožňuje zákazníkům flexibilitu při výběru místa vyzvednutí svých online objednávek.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii lékárny? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká sleva až 50% s kartou výhod. Slevy máme i do BENU nebo Chytrá lékárna.