Webnode slevy a kupóny

Webnode slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy a slevové kódy na Webnode, který funguje na českém trhu již od roku 2008 a dnes ho používá více než 30 milionů uživatelů po celém světě. Jedná se o jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek a není zapotřebí ani technických znalostí speciálních programů. Vytvořte si blog, firemní stránky nebo fungl nový e-shop a to zdarma. 

Doména na 1 rok zdarma

Při nákupu Webnode Mini, Standard nebo Profi dostanete na 1 rok zdarma doménu

   Platí min. do 20.5.2024

Webové stránky zdarma

Vytvořte si za pár minut vlastní stránky

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Webnode!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit Webnode slevový kód?

V posledním kroku objednávky najdete vlevo dole pod zvolenými produkty text "mám slevový kupón", kde napravo od něho klikněte a vložte váš slevový kód Webnode.

Jaké služby nabízí Webnode?

Ve Webnode je možné vytvořit blog, osobní stránky, firemní stránky, e-shop. Základní stránky na doméně www.vasestranky.webnode.com jsou zcela zdarma

V případě vlastní domény, většího prostoru či emailové schránky si musíte vybrat jeden z balíčků Limited, Mini, Standard a Profi. Využijte dále na stránkách funkce jako formuláře, statistiky návštěvnosti, videa na pozadí, Google Analytics, registraci uživatelů, jazykové mutace stránek nebo zálohy vašich stránek.

Historie společnosti Webnode

Mateřská společnost Webnode AG sídlí ve Švýcarském městě Zug. Vývoj a provoz má na starosti český Webnode CZ se sídlem v Brně. Společnost Webnode byla založena v roce 1998.

O kvalitě služeb Webnode vás přesvědčí neuvěřitelných 30 milionů uživatelů po celém světě a to se stalo již v roce 2017.  Díky své velikosti máte jedinečnou šanci si založit stránky bez technických znalostí a za pár minut a klidně i zdarma. 

Jak kontaktovat společnost Webnode?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Je několik způsobů, jak můžete Webnote kontaktovat:

Údaje společnosti Webnode jsou:

Centrála
Webnote AG
Gartenstrasse 3, 6304 Zug
Switzerland

Vývoj a provoz
Webnode CZ s.r.o.
Hlinky 70, 603 00 Brno
Česká republika

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Webnode

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii hostingové služby? Podívejte se také na slevy do WEDOS, kde vás čeká exkluzivní kupón 50% na webhosting. Slevy máme i do Ebola nebo Český-hosting.cz.