Savana slevový kód 25%

Savana slevový kód 25%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte 25% slevu na webhosting. Savana je velice oblíbený webhoster s kvalitními službami. Jejich datacentrum oslavilo už 10 let na českém trhu. S PromoKupón nyní můžete získat nejvyšší slevu na všechny tarify Savana na první zúčtovací období (3, 6 nebo 12 měsíců). Neváhejte proto ušetřit.

Sleva 25% na webhosting a VPS

Univerzální kupón pro všechny tarify.

  Platí min. do 2.4.2020

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Savana!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

O společnosti Savana

Savana.cz nabízí kvalitní hostingové služby pro všechny druhy webových stránek a aplikací. Nabízí svým klientům špičkovou kvalitu služeb. Jedná se o spolehlivého partnera, který se postará o všechny potřeby klientů v oblasti hostingu. Savana je na trhu hostingových služeb již více jak 10 let a po celou tuto dobu nabízí klientům ty nejkvalitnější služby. Garance výborných služeb a komunikaci na té nejprofesionálnější úrovni.

Savana poskytuje webhosting i serverhosting, který uspokojí začátečníky i pokročilé webmastery. S naší slevou navíc výrazně ušetříte minimálně za první rok provozu webhostingu.

Jak uplatnit slevový kupón?

Pokud chcete uplatnit slevový kupón, stačí při nákupu kliknout na tlačítko objednat. Na další stránce "Registrace" je dole pod textem "Cena", kam vložíte Váš slevový kupón do řádku "Uplatnit kupón". Při ukončení objednávky je slevový kupón uplatněný.

Obrázek portálu Savana.cz, kde můžete uplatnit slevy