Český-hosting.cz slevový kód 25%

Český-hosting.cz slevový kód 25%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevu na Český hosting a pořiďte si levně hosting nebo doménu. Český hosting je tradiční hostingová společnost, která má spousty spokojených klientů, kterým poskytuje webhosting pro běžné stránky nebo i profesionálnější řešení. Díky probíhajících akcích si u nich také můžete zaregistrovat CZ doménu za opravdu nízkou cenu.

Slevový kód 25%

Platí na objednávku nového webhostingu

   Platí min. do 22.5.2024

Domény od 75 Kč/rok

Platí pro domény .eu, cena je uvedena bez DPH

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Český-hosting.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kupón?

Pokud chcete uplatnit slevový kupón, stačí při nákupu přejít k objednávce. Na stránce "Objednávka registrace domény" naleznete dole nadpis "Slevový kód". Zde vyplníte Váš slevový kupón a kliknete na "Ověřit kód" a kupón je uplatněný.

Obrázek portálu Český hosting, kde můžete uplatnit slevy

O společnosti Český hosting

Největší úspěchy Českého hostingu jsou výhra za Nejlepší webhosting PHP + MySQL. Dále v soutěži TOP HOSTINGY 2009 získali 1. místo v hlasováníveřejnosti v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL. Mezi další úspěchy patří získání ceny Webhoster roku 2006. Tuto cenu získali v nezávislém hlasování bezmála 11 000 uživatelů českého Internetu z řad odborníků i široké veřejnosti v anketě Křišťálová Lupa 2006.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii hostingové služby? Podívejte se také na slevy do WEDOS, kde vás čeká exkluzivní kupón 50% na webhosting. Slevy máme i do Ebola nebo ONEbit.