FinalTek slevový kód 50%

FinalTek slevový kód 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Užijte si atraktivní slevy na hosting u FinalTek. Tato rodinná firma, založená Zdeňkem Klaudulou, se specializuje na webhosting a přišla na český trh s nabídkou tarifů, které jsou jako šité na míru vašim potřebám. Ať už jste blogger, majitel malého e-shopu nebo správce velkého webu, FinalTek má pro každého něco speciálního.

Speciální 50% sleva

Využijte tuto skvělou slevu na vaši prvn objednávku

   Platí pouze do 31.5.2024

Nejlevnější domény

Pořiďte si doménu za vskutku férovou cenu

   Platí min. do 20.5.2024

Nejnovější akce a slevy

Využijte jejich aktuální slevovou nabídku

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na FinalTek!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na FinalTek?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

finaltek-sleva-hosting-zdarma.jpgCo víme o společnosti FinalTek?

FinalTek je společnost, zaměřující se na IT a internetové služby, která má za sebou více než 20 let historie. Díky svému vlastnímu zázemí a využití moderních technologií se podařilo ustavit ceny na velmi příznivé úrovni, přičemž velký důraz je kladen na minimalizaci ekologické stopy. Díky spolupráci s partnerskými organizacemi dokáže firma uspokojit i velmi specifické a náročné požadavky zákazníků.

Co vše nabízí firma FinalTek?

V nabídce služeb má speciálně vyhrazené servery řady EDS, které jsou navrženy s ohledem na ekologickou a ekonomickou udržitelnost, přičemž jsou ideální pro začínající, malé až střední projekty. Tyto servery jsou plně konfigurovatelné s různými možnostmi v oblasti procesorů, operační paměti a úložiště, umožňující flexibilní použití různých operačních systémů a virtualizačních technologií.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii hostingové služby? Podívejte se také na slevy do WEDOS, kde vás čeká exkluzivní kupón 50% na webhosting. Slevy máme i do Ebola nebo Český-hosting.cz.