Váš-hosting.cz slevový kód 10%

Váš-hosting.cz slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Slevy a kupóny na Váš-hosting.cz najdete zde. Pořiďte si hostingové řešení s individuálním přístupem a podporou. Věřte, že na tomto hostingu je radost provozovat web. Váš-hosting.cz je česká společnost, která více než 10 let nabízí webhosting, registraci domén a serverová řešení, tedy tzv. serverhosting.

Slevový kód 10%

Platí na všechny hostingové služby

   Platí min. do 20.5.2024

Slevový kód 10% na VPS

Platí na virtuální servery

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Váš-hosting.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit Váš hosting slevový kód?

Na stránce košík (objednávka), naleznete vlevo dole pod produkty tlačítko "Máte dárkový poukaz?" na který kliknete a následně se rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kód a uplatníte jej. 

Jaké hostingové programy firma Váš hosting nabízí?

  • DOMÉNY (přes 500+ domén jako .CZ domény, .EU domény, .COM domény) a navíc služba multihosting 
  • WEBHOSTING (Diskový prostor až 8 GB, PHP 5.3, 5.6, 7.1, 7.2, HTTPS, SSL certifikát, zákaznická podpora, redakční systémy (Wordpress, Joomla a další) a jiné vychytávky
  • SERVERY (virtuální servery (VPS) nebo fyzické servery (VDS), získejte dále dohled nad servery 24/7, vedení DNS záznamů, prostory pro zálohy a mnoho dalšího)
  • CERTIFIKÁTY (SSL certifikáty)

Historie společnosti Váš hosting

Váš-hosting.cz je tuzemská společnost, která více než 10 let nabízí webhosting, registraci domén a také serverová řešení. V jejich nabídce jsou virtuální servery (VPS) , dedikované servery (VDS), managed servery (VMS), pro jednoduché i náročnější weby či aplikace, s neomezeným množstvím domén a emailů a možností si domluvit individuální konfiguraci. Určitě oceníte také ovládání přes moderní webové rozhraní, neustálý dohled a čerstvé aktualizace. 

Využijte slevy a slevové kódy pro Váš-hosting.cz, který provádí registrace domén a to s možností si zaregistrovat přes 500 koncovek domén, včetně jejich přesměrování, parkování, vedení DNS a mini hostingu zcela zdarma. Webhosting je uložený na rychlém a spolehlivém SSD úložišti s podporou HTTP/2, PHP 7 a s dalšími vychytávkami. Také si lze nainstalovat volitelné redakční systémy jako WordPress, Joomla, Drupal a mnoho dalšího. 

K objednávce získáte zdarma také e-maily s antispamem. O zálohy na Váš-hosting.cz se nemusíte ani starat, protože se o ně postará Váš-hosting.cz, kde probíhají každodenní zálohy. Na Váš-hosting.cz najdete také databáze, skripty, cron a certifikát Let’s Encrypt zdarma.

Jak kontaktovat společnost Váš hosting?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Na to existuje několik způsobů:

Fakturační údaje společnosti Váš-hosting.cz jsou:

Váš Hosting s.r.o.
Zbožská 1385/40, 288 02 Nymburk

IČ: 24742252
DIČ: CZ24742252

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Váš-hosting.cz.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii hostingové služby? Podívejte se také na slevy do WEDOS, kde vás čeká exkluzivní kupón 50% na webhosting. Slevy máme i do Ebola nebo Český-hosting.cz.