UGO slevový kód 100 Kč

UGO slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Láká vás jíst zdravě, se slevou a přitom si chcete jídlo nechat přivést? Využijte UGO, jehož jídla můžete mít se slevou 100 Kč. Ukážeme vám možnosti, jak při objednání jídla z této zdravé salaterie ušetřit. Můžete si navíc výborně pochutnat na delikátním jídle, díky němuž budou vaše chuťové pohárky přímo v extázi. Smoothie, šťávy, ale i teplá jídla na vás čekají na UGO.

UGO rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte si UGO přes Wolt a ušetřete s tímto kódem 2x50 Kč

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na UGO!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat slevu 100 Kč na Wolt?

Pro získání slevy na Woltu se nově zaregistrujte a zadejte přitom náš promokód. Pokud to neuděláte, je ještě možnost jej zadat dodatečně v profilu. Získáte tak možnost objednat si svou první objednávku se slevou 100 Kč. Dávejte však pozor, protože voucher je časově omezen a byla by přece škoda, kdybyste si ho nechali propadnout.

Jak uplatnit slevu 100 Kč na Mall Pay?

Pro získání slevy musíte být nově zaregistrovaní na Mall Pay a při nákupu jej zvolit jako metodu platby. Slevový kód zadáváte až při placení přes Mall Pay, nikoliv při objednávání. Sleva platí pouze na první nákup při nové registraci. Užijte si vaše zdravé jídlo a plaťte méně.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii rozvoz jídla? Podívejte se také na slevy do Wolt, kde vás čeká promo kód 100 kč. Slevy máme i do KFC nebo Delmart.