Skip Pay bonus 2700 Kč

Skip Pay bonus 2700 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus za založení Skip Pay při nové registraci až 2700 Kč. Využijte výhody Skip Pay (dříve mallpay), se kterým zaplatíte nejen v Mall.cz, ale i v dalších e-shopech. Platit navíc můžete až 30 dní po dokončení objednávky, takže máte jistotu, že platíte už za doručené zboží. S ověřeným balíčkem MAXI získáváte navíc výhody jako placení až za 50 dní v hodnotě do 60 tisíc Kč a mnohé další.

Nyní máte možnost využít promo akce a ušetřit až 2700 Kč - sleva 1000 Kč na první nákup a pak 12 měsíců po sobě slevu 100 Kč. Při zadání našeho exkluzivního kódu pak můžete získat dalších 500 Kč navíc.

Bonus 2200 Kč

Stačí si zdarma zřídit balíček MAXI a splnit jednoduché podmínky

   Platí min. do 20.5.2024

Sleva až 1000 Kč na nákupy

Je k tomu potřeba pořídit balíček MAXI (zdarma) a splnit podmínky

   Platí min. do 20.5.2024

Balíček MAXI zdarma

Objevte další výhody tím, že přejdete na balíček MAXI

   Platí min. do 20.5.2024

Sleva 1000 Kč na MHD

Získáte nyní k balíčku MAXI

   Platí min. do 20.5.2024

Sleva 20% na Mall.cz

Ušetřete až 1000 Kč díky kartě Skip Pay na prvním nákupu z Mallu

   Platí min. do 20.5.2024

Pojištění zboží na 3 roky zdarma

Máte jej automaticky s balíčkem MAXI (+pojištění proti rozbití a krádeži)

   Platí min. do 20.5.2024

Kde přijímají Skip Pay?

Podívejte se na dlouhý seznam e-shopů, kde přes Skip Pay můžete platit

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Skip Pay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit dárkový poukaz na Skip Pay?

Výše zmíněný voucher na Skip Pay můžete uplatnit pouze po zaplacení v e-shopu přes Skip Pay. První skupinou jsou partnerské e-shopy, kde zvolíte Skip Pay přímo jako platební metodu. Do této skupiny patří Mall.cz a další e-shopy. Přes Skip Pay ale můžete platit i v kterémkoliv jiném e-shopu nebo kamenné prodejně, pokud máte zřízenou Skip Pay platební kartu. Samotný kupón neuplatňujete hned při objednávání z e-shopu, ale až při placení Skip Pay vyúčtování (viz dále).

skip-pay-1000

Kupón uplatňujete až po nákupu při přihlášení do zákaznické zóny Skip Pay, kde přejdete do sekce "Nákupy a platby", tak jako na obrázku níže.

Na zaplacení objednávky máte 30 dní (s balíčkem MAXI až 50 dní). V okamžiku, kdy se rozhodnete zaplatit, klikněte na "Zaplatit". A právě v sekci placení máte možnost uplatnit kupón.

Stačí kliknout na "Máte dárkový poukaz?" a vložíte slevový kód, který jsme vám poskytli výše na této stránce.

skip-pay-bonus

Jaké jsou typy balíčků na Skip Pay?

Skip Pay nabízí 2 balíčky, které si u nich můžete zřídit. Jmenovitě to jsou balíčky MINI a výhodnější varianta MAXI. Tu získáte jen jednoduchým ověřením účtu, které zabere jen pát minut. Přechod na MAXI je zdarma a získáte tím možnost platit až 60 000 Kč s bezplatným odložením platby na 50 dní. Další výhody posuďte sami ze srovnání níže.

skip-pay-maxi

Pokud plánujete Skip Pay používat častěji, určitě se vyplatí mít balíček MAXI. Získáte k němu platební kartu Skip Pay (MasterCard), se kterou můžete platit všude, takže se chová téměř totožně jako běžná bankovní karta. Můžete s ní dokonce i vybírat z bankomatů, posílat peníze na jakýkoliv účet v ČR či provádět platbu kartou jak v kamenných obchodech, tak i na internetu. Navíc kartu můžete propojit s jednoduchou aplikací a platit mobilem nebo chytrými hodinkami!

Kde mohu uplatnit Skip Pay?

Momentálně je Skip Pay akceptován jako platební metoda u více než 13 000 e-shopů. Mezi ně patří Mall.cz, CZC, Leo Express, Vivantis, Krása.cz, Prozdraví.cz nebo Hodinky.cz. Na většinu těchto e-shopů nabízíme také samostatné slevy, které jdou se Skip Pay zkombinovat. Aktuální seznam e-shopů najdete na stránkách Skip Pay.

Přejeme šťastný nákup!