Skip Pay bonus 2700 Kč

Skip Pay bonus 2700 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevu na Skip Pay pomocí dárkového poukazu na 500 Kč při nové registraci a navíc získejte až 2200 Kč na další nákupy. Využijte výhody Skip Pay (dříve mallpay), se kterým zaplatíte nejen v Mall.cz, ale i v dalších e-shopech. Platit navíc můžete až 14 dní po dokončení objednávky, takže máte jistotu, že platíte už za doručené zboží. S ověřeným účtem Plus získáváte navíc výhody jako placení až za 50 dní v hodnotě do 50 tisíc Kč a mnohé další.

Nyní máte možnost využít Vánoční promo akce a ušetřit dokonce 2200 Kč - sleva 1000 Kč na první nákup a pak 12 měsíců po sobě slevu 100 Kč. K tomu navíc máte ještě od nás exkluzivně promo kód na 500 Kč. Neváhejte využít obě níže uvedené slevy, které vám v součtu mohou ušetřit až 2700 Kč.

Bonus 2200 Kč

Stačí si zdarma zřídit účet Plus a splnit jednoduché podmínky

   Platí pouze do 23.12.2023

Promo kód na 500 Kč

Zadejte při prvním nákupu (viz návod dole), platí pro vyúčtování nad 5000 Kč

   Platí pouze do 31.12.2023

Sleva až 1000 Kč na nákupy

Je k tomu potřeba založit účet Plus (zdarma) a dodržet postup na této podstránce

   Platí min. do 5.12.2023

Skip Pay PLUS zdarma

Objevte další výhody tím, že si otevřete účet PLUS zdarma

   Platí min. do 5.12.2023

Sleva 1000 Kč na MHD

Získáte nyní k účtu Plus

   Platí min. do 5.12.2023

Sleva 20% na Mall.cz

Ušetřete až 1000 Kč díky kartě Skip Pay na prvním nákupu z Mallu

   Platí min. do 5.12.2023

Pojištění zboží na 3 roky zdarma

Máte jej automaticky s účtem Skip Pay Plus (+pojištění proti rozbití a krádeži)

   Platí min. do 5.12.2023

Kde přijímají Skip Pay?

Podívejte se na dlouhý seznam e-shopů, kde přes Skip Pay můžete platit

   Platí min. do 5.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Skip Pay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit dárkový poukaz na Skip Pay?

Výše zmíněný voucher na Skip Pay můžete uplatnit pouze po zaplacení v e-shopu přes Skip Pay. První skupinou jsou partnerské e-shopy, kde zvolíte Skip Pay přímo jako platební metodu. Do této skupiny patří Mall.cz a další e-shopy. Přes Skip Pay ale můžete platit i v kterémkoliv jiném e-shopu nebo kamenné prodejně, pokud máte zřízenou Skip Pay platební kartu. Samotný kupón neuplatňujete hned při objednávání z e-shopu, ale až při placení Skip Pay vyúčtování (viz dále).

Kupón uplatňujete až po nákupu při přihlášení do zákaznické zóny Skip Pay, kde přejdete do sekce "Nákupy a platby", tak jako na obrázku níže.

Na zaplacení objednávky máte 14 dní (s účtem Plus až 50 dní). V okamžiku, kdy se rozhodnete zaplatit, klikněte na "Zaplatit". A právě v sekci placení máte možnost uplatnit kupón.

Stačí kliknout na "Máte dárkový poukaz?" a vložíte slevový kód, který jsme vám poskytli výše na této stránce.

Jaké jsou typy účtů na Skip Pay?

Skip Pay nabízí 2 druhy účtů, které si u nich můžete zřídit. Jmenovitě to jsou účty NA ZKOUŠKU a výhodnější varianta PLUS. Tu získáte jen jednoduchým ověřením účtu, které zabere jen pát minut. Přechod na PLUS je zdarma a získáte tím možnost platit až 50 000 Kč s bezplatným odložením platby na 50 dní. Další výhody posuďte sami ze srovnání níže.

mallpay tarify

Pokud plánujete Skip Pay používat častěji, určitě se vyplatí mít účet Plus. Získáte k němu platební kartu Skip Pay (MasterCard), se kterou můžete platit všude, takže se chová téměř totožně jako běžná bankovní karta. Můžete s ní dokonce i vybírat z bankomatů, posílat peníze na jakýkoliv účet v ČR či provádět platbu kartou jak v kamenných obchodech, tak i na internetu. Navíc kartu můžete propojit s jednoduchou aplikací a platit mobilem nebo chytrými hodinkami!

Kde mohu uplatnit Skip Pay?

Momentálně je Skip Pay akceptován jako platební metoda u více než 200 e-shopů. Mezi ně patří Mall.cz, CZC, Leo Express, Vivantis, Krása.cz, Prozdraví.cz nebo Hodinky.cz. Na většinu těchto e-shopů nabízíme také samostatné slevy, které jdou se Skip Pay zkombinovat. Aktuální seznam e-shopů najdete na stránkách Skip Pay.

Přejeme šťastný nákup!