Raiffeisenbank účet zdarma

Raiffeisenbank účet zdarma

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Založte si účet u Raiffeisenbank a využívejte výhody běžného i spořícího konta. Tato banka s kódem 5500 pochází z Rakouska a pro českou klientelu funguje již od roku 1993. Prozkoumejte výhody účtu zdarma, neomezených výběrů z ciczích bankomatů a vedení účtu v různých měnách. Čerpejte všechny výhody s identifikačním kódem doporučení 1830288183.

CHYTRÝ účet zdarma

Vyplňte na podstránce kód doporučení a využívejte výhody účtu zdarma

   Platí min. do 27.6.2022

AKTIVNÍ účet jen za 49 Kč

Vyplňte na podstránce kód doporučení a využívejte výhody účtu AKTIVNÍ

   Platí min. do 27.6.2022

Výběry ze všech bankomatů zdarma

Využívejte výběry z cizích bankomatů zdarma s účtem AKTIVNÍ

   Platí min. do 27.6.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Raiffeisenbank!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jaké jsou výhody chytrého účtu?

Chytrý účet Raiffeisenbank má mnoho výhod. Pokud si jej zřídíte, budete mít vše pod kontrolou. Internetové bankovnictví vám zajistí neustálý přehled o platbách, zůstatku a limitech platby, stejně tak jako mobilní aplikaci, kterou si můžete jednoduše stáhnout. Okamžité platby v řádu vteřin pro všechny banky, které tyto platby podporují garantují rychlost, efektivitu a žádné zbytečné čekání. Při aktivním užívání účtu získáte také slevu 1% z úrokové sazby při sjednání nové hypotéky. Další velkou výhodou je výběr ze všech bankomatů zdarma, a to po celém světě. S tímto účtem nemusíte platit zbytečné poplatky a jen na dovolenou jen s menší hotovostí.

Historie banky Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má dlouhou historii, která sahá až do 19. století. V logu má dvě zkřížené koňské hlavy, které mají ochrannou symboliku. Na českém trhu působí již od roku 1993 a je velice stabilní. Podle celkových aktiv je to 5. největší česká banka. Dnes banka nabízí služby jak fyzickým osobám, tak i podnikatelům a firmám. Mezi služby Raiffeisenbank patří vedení účtů, poskytování úvěrových, spořících a investičních produktů a poskytování dalších finančních služeb a poradenství.

Jak Raiffeisenbank kontaktovat?

Pokud chcete banku kontaktovat a poradit se, můžete využít tyto možnosti:

  • Kontakt pomocí formuláře zde
  • Zákaznická linka +420412440000
  • Osobní kontakt na jedné z více než 100 poboček

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká sleva 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do mBank nebo Mutumutu.