Raiffeisenbank odměna 3000 Kč za nový účet

Raiffeisenbank odměna 3000 Kč za nový účet

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Založte si účet u Raiffeisenbank a využívejte výhody běžného i spořícího konta a navíc získejte bonus za založení účtu. Tato banka s kódem 5500 pochází z Rakouska a pro českou klientelu funguje již od roku 1993. Prozkoumejte výhody účtu zdarma, neomezených výběrů z cizích bankomatů a vedení účtu v různých měnách. Nebo si založte populární multiměnový účet, kde můžete přijímat a odesílat platby v různých měnách.

Níže si vyberte, zda chcete odměnu, která platí pro účet CHYTRÝ zdarma nebo i pro účet AKTIVNÍ účet za 49 Kč měsíčně. Většině lidí se vyplatí CHYTRÝ účet, který je zdarma a má vyšší odměnu, pokud nepotřebujete účet ve více měnách nebo více karet.

Bonus 3000 Kč za založení účtu CHYTRÝ

Založte si Chytrý účet zdarma a k tomu jednoduše získejte 6 x 500 Kč bonus

   Platí min. do 4.10.2023

Bonus 300 Kč za založení účtu

Vyplňte na podstránce kód doporučení a získejte odměnu za účet CHYTRÝ i AKTIVNÍ

   Platí min. do 4.10.2023

CHYTRÝ účet zdarma

Vedení tohoto účtu je zdarma a navíc přes tento získáte odměnu 300 Kč

   Platí min. do 4.10.2023

Výběry ze všech bankomatů zdarma

Výběry z cizích bankomatů zdarma s účtem CHYTRÝ i AKTIVNÍ

   Platí min. do 4.10.2023

Spořící účet s úrokem 5,2%

Nejvyšší úrok na trhu v kombinaci při používání s běžným účtem a kartou.

   Platí min. do 4.10.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Raiffeisenbank!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak funguje odměna 3 000 Kč za účet CHYTRÝ? (platná do odvolání)

 • Každý měsíc je třeba provést minimálně 3 platby kartou online nebo v kamenném obchodě (platby musí být v daném měsíci i zaúčtovány.)
 • V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do 15. dne měsíce za měsíc předchozí
 • Splnění aktivity je sledováno prvních 6 měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet sjednán. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč.
 • To je vše :-)
 • Doporučujeme si rovnou založit i spořící účet s úrokem 5,5 %. V této kombinaci vyděláte ještě více za prostředky, které vám leží na účtu ladem, a to přitom bez rizika a s možností kdykoliv je vybrat.

Jak funguje odměna 300 Kč za účet AKTIVNÍ?

Stačí si pomocí tohoto odkazu založit nový účet a pak vyplnit kód doporučení: 1830288183. Nezáleží přitom, jestli si zakládáte účet CHYTRÝ nebo AKTIVNÍ. Odměna vám bude připsána hned po založení účtu a připravena k útratě nebo spoření. :)

raiffeisenbank-odmena-300-kc-za-novy-ucet-zdarma

Jak fungovala odměna 3 000 Kč za účet CHYTRÝ? (pouze do 30. 6. 2023)

 • Každý měsíc splňte 3 platby kartou v jakékoliv hodnotě, může to být v kamenném obchodě nebo i online
 • Za každý měsíc se splněnou podmínkou v předchozím bodě získáváte odměnu 500 Kč. Odměna je vyplacena maximálně do 15. dne následujícího měsíce.
 • Můžete to splnit ve všech prvních 6 měsících a získat tak maximální odměnu 3000 Kč. Pokud na to v nějakém měsíci zapomenete, tak to nemá vliv na odměnu v ostatních měsících.
 • Doporučujeme si rovnou založit i spořící účet s úrokem 5,5 %. V této kombinaci vyděláte ještě více za prostředky, které vám leží na účtu ladem, a to přitom bez rizika a s možností kdykoliv je vybrat.

Jaké jsou výhody chytrého účtu?

Chytrý účet Raiffeisenbank má mnoho výhod. Pokud si jej zřídíte, budete mít vše pod kontrolou. Internetové bankovnictví vám zajistí neustálý přehled o platbách, zůstatku a limitech platby, stejně tak jako mobilní aplikaci, kterou si můžete jednoduše stáhnout. Okamžité platby v řádu vteřin pro všechny banky, které tyto platby podporují garantují rychlost, efektivitu a žádné zbytečné čekání. Při aktivním užívání účtu získáte také slevu 1% z úrokové sazby při sjednání nové hypotéky. Další velkou výhodou je výběr ze všech bankomatů zdarma, a to po celém světě. S tímto účtem nemusíte platit zbytečné poplatky a jen na dovolenou jen s menší hotovostí.

Historie banky Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má dlouhou historii, která sahá až do 19. století. V logu má dvě zkřížené koňské hlavy, které mají ochrannou symboliku. Na českém trhu působí již od roku 1993 a je velice stabilní. Podle celkových aktiv je to 5. největší česká banka. Dnes banka nabízí služby jak fyzickým osobám, tak i podnikatelům a firmám. Mezi služby Raiffeisenbank patří vedení účtů, poskytování úvěrových, spořících a investičních produktů a poskytování dalších finančních služeb a poradenství.

Jak Raiffeisenbank kontaktovat?

Pokud chcete banku kontaktovat a poradit se, můžete využít tyto možnosti:

 • Kontakt pomocí formuláře zde
 • Zákaznická linka +420412440000
 • Osobní kontakt na jedné z více než 100 poboček