Trivago sleva až 45%

Trivago sleva až 45%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ubytujte se na Trivago, kde můžete využít slevy a slevové kódy. Najdete zde ubytování po celém světě. Trivago nabízí přes 1 000 000 ubytovacích zařízení a vy se můžete ubytovat v hotelech, penzionech nebo hostelech. 

  TIP: Našli jsme pro vás lepší slevu od Pelikán! Akční letenky od 481 Kč a dalších 13 slev najdete zde.

Slevy až 45%

Využijte výhodných nabídek ubytování

   Platí min. do 10.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Trivago!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Proč využívat Trivago?

Hledáte ubytování a nechcete se podmanit Bookingu? Zkuste vyhledávač Trivago, který nabízí pro srovnání cen a bytů rozsáhlou databázi. Můžete tak natrefit na nabídky nejen Bookingu, ale Prestigia, Trip.com, otel.com a mnoho dalších. Vy si tak můžete vybírat z desítky tisíc nabídek. 

Trivago vám nabídne nejlepší ceny a slevy, které vám umožní si vybrat nejlepší ubytování, které bude splňovat všechny vaše požadavky. Můžete tak přespat od luxusních hotelů, až po hostely. Vybírejte si ubytování podle nejoblíbenějších měst nebo destinací. Můžete využít přes 255 miliónů recenzí od uživatelů. Trivago potom hodnotí hotely na základě recenzí uživatelů a porovnává ceny ubytování. Umožní vám tak výběr toho nejlepšího ubytování pro vás. Cestujte do celého světa ještě dnes.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii ubytování? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva minimálně 15% na ubytování. Slevy máme i do eSky nebo Hotels.com.

Máme pro vás lepší nabídku od Pelikán!

Využijte slevový kupón na Pelikán a ušetřete na nákupu letenek nebo zájezdů. Stačí slevový kód zadat při objednávce. Pelikán nabízí cestování po celém světě a ještě navíc si můžete zakoupit pobyty nebo si půjčit auto…

  Přejít do Pelikán  nebo  Chci slevy na Trivago

Akční letenky od 481 Kč

Prozkoumejte ty nejlevnější letenky od Pelikána

   Platí min. do 10.6.2023