PPL slevy a kupóny

PPL slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Pošlete balík s PPL levně a se slevovými kódy. PPL je jedním z uznávaných poskytovatelů kurýrních služeb, který nabízí komplexní řešení pro posílání balíků po celé České republice i do zahraničí. S důrazem na přesnost, spolehlivost a kvalitu služeb se PPL snaží zajistit hladký a efektivní proces doručování zásilek. Kromě svého hlavního zaměření na kvalitní doručování, PPL také nabízí možnosti slev a speciálních nabídek, které poskytují výhodné ceny pro různé typy zásilek. Ať už potřebujete odeslat osobní balíček nebo obchodní zásilku, PPL nabízí širokou škálu služeb, které vyhovují různým potřebám.

První nabídka je na spolupracující službu Zaslat.cz, která umožňuje podobně jako PPL doručovat balíky z adresy na adresu. Funguje na základě agregace tradičních dopravců a vychází zpravidla cenově nejvýhodněji.

Poslat levně přes Zaslat.cz

Podívejte se, jak zaslat svůj balík nejvýhodněji

   Platí min. do 20.6.2024

Zaslání balíku od 65 Kč

Platí pouze pro malé zásilky mezi výdejními místy

   Platí min. do 20.6.2024

Mobilní aplikace PPL

Spravujte pohodlně vaše zásilky přes smartphone nebo tablet.

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na PPL!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak služba Zaslat.cz funguje?

Zaslat.cz zprostředkovává balíkovou dopravu, díky které si můžete jednoduše objednat přepravu balíku od vašich dveří až do dveří příjemce. Jsou vám nabídnuty nejvýhodnější možnosti a můžete si vybrat sami, kterému přepravci zásilku svěříte. Služba Zaslat.cz spolupracuje s dopravci jako GLS, DPD, TopTrans, Geis a dalšími.

Česká pošta? Nikdy více. Snad jen pokud máte rádi čekání ve frontě a nostalgické vyplňování podacích lístků.

Jak uplatnit slevový kód na Zaslat.cz?

Stačí vyplnit vaší objednávku. Následně ji potvrdíte a v košíku dole pod jednotlivými objednávky najdete textové pole, do kterého vypíšete váš slevový kód

Jaké jsou možnosti pro odeslání zásilky?

Se Zaslat.cz máte poruce všechny možnosti odeslání zásilky v jedné službě. A to ať jsou lehké nebo těžké, posílané do vedlejší vesnice nebo přes celou Evropu. Zároveň si můžete vybrat, zda zásilku pošlete z odběrného místa na výdejní místo nebo z adresy na adresu. První možnost je zpravidla nejlevnější, zároveň nejrychlejší a nemusíte čekat na časové okno kurýra, až zásilku vyzvedne nebo doručí.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii doručovací služby? Podívejte se také na slevy do Zaslat.cz, kde vás čeká zásilky po čr od 71 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Zásilkovna.