Česká pošta slevy a kupóny

Česká pošta slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Odesílejte balíky se slevou přes Českou poštu a její podobné služby. Česká pošta, s tradicí sahající do 18. století, představuje klíčového hráče v oblasti poštovních a logistických služeb v ČR. Jako státní podnik se neustále vyvíjí, aby reagovala na rostoucí požadavky digitálního věku a zároveň si zachovala svou roli spolehlivého poskytovatele služeb pro veřejnost. S rozsáhlou sítí poštovních poboček nabízí široké spektrum služeb od tradičního přeposílání korespondence až po finanční služby.

První z uvedených slev a kupónů platí pro spolupracující službu Zaslat.cz, která vám poskytne komfortnější odesílání balíků a zásilek než pošta. Prozkoumejte nové možnosti odesílání a minimalizujte čekání ve frontách. A narozdíl od pošty občas nabízí i slevy.

Poslat levně přes Zaslat.cz

Podívejte se, jak zaslat svůj balík nejvýhodněji

   Platí min. do 21.4.2024

Zásilky na Slovensko od 164 Kč

Zašlete balíček k našim sousedům za příznivou cenu

   Platí min. do 21.4.2024

Balík do Anglie od 659 Kč

Zásilku do Británie pošlete přes Zaslat.cz nejvýhodněji

   Platí min. do 21.4.2024

Stovky sběrných a výdejních míst

Díky této službě nemusíte čekat na kurýra

   Platí min. do 21.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Česká pošta!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak služba Zaslat.cz funguje?

Zaslat.cz zprostředkovává balíkovou dopravu, díky které si můžete jednoduše objednat přepravu balíku od vašich dveří až do dveří příjemce. Jsou vám nabídnuty nejvýhodnější možnosti a můžete si vybrat sami, kterému přepravci zásilku svěříte. Služba Zaslat.cz spolupracuje s dopravci jako GLS, DPD, TopTrans, Geis a dalšími.

Česká pošta? Nikdy více. Snad jen pokud máte rádi čekání ve frontě a nostalgické vyplňování podacích lístků.

Jak uplatnit slevový kód na Zaslat.cz?

Stačí vyplnit vaší objednávku. Následně ji potvrdíte a v košíku dole pod jednotlivými objednávky najdete textové pole, do kterého vypíšete váš slevový kód

Jaké jsou možnosti pro odeslání zásilky?

Se Zaslat máte poruce všechny možnosti odeslání zásilky v jedné službě. A to ať jsou lehké nebo těžké, posílané do vedlejší vesnice nebo přes celou Evropu. Zároveň si můžete vybrat, zda zásilku pošlete z odběrného místa na výdejní místo nebo z adresy na adresu. První možnost je zpravidla nejlevnější, zároveň nejrychlejší a nemusíte čekat na časové okno kurýra, až zásilku vyzvedne nebo doručí.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii doručovací služby? Podívejte se také na slevy do Zaslat.cz, kde vás čeká zásilky po čr od 78 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Zásilkovna.