Freshlabels slevový kód 120 Kč

Freshlabels slevový kód 120 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte stylové oblečení Freshlabels a využijte slevy a slevové kódy. Najdete zde pánské a dámské oblečení, které potěší každého z vás. K oblečení si můžete nakoupit doplňky oblečení nebo boty. Využijte dopravy zdarma, výprodejů a ušetřete tak na svém nákupu. Určitě se nezapomeňte přihlásit k odběru newsletteru, získáte tak přehled o nejnovějších akcích a také slevový kód na váš první nákup.

Slevový kód 120 Kč

Klikněte a přihlaste se dole na stránce k newsletteru, kód vám přijde na e-mail

   Platí min. do 20.7.2024

Výprodej - slevy až 80%

Nakupte za zlomek původní ceny díky výprodeji

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Stačí nakoupit za 2000 Kč

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Freshlabels!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat Freshlabels slevový kód na váš první nákup?

Chcete získat slevu ve výši 120 Kč? Přihlašte se k newsletteru pomocí dialogu, který se zobrazí, když navštívíte stránky Freshlabels. Pokud jste tento dialog již omylem zavřeli nebo ho nevidíte, otevřete si web Promokuponu znovu v anonymním okně a vyčkejte několik vteřin, než se vám znovu neobjeví. Případně můžete sjet na spodek stránky, kde se dá k odběru přihlásit také.

Jak uplatnit slevový kód Freshlabels?

V košíku musíte najít textové pole vlevo dole pod produkty, kde kliknete na text "Zadat slevový kód" a následně se rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kód a uplatníte.

Slevy na stylové oblečení Freshlabels

Nudí vás stereotyp? Chcete značkové oblečení od spolehlivého internetového prodejce za přijatelné ceny? Tohle všechno nabízí módní e-shop Freshlabels, kde můžete vybírat z desítek luxusních značek oblečení, které čekají jenom na vás. K nákupu nezapomeňte využít dopravy zdarma, slevové kódy nebo aktuální slevy a výprodeje na Freshlabels. O těch se dozvíte právě z newsletteru, za který navíc ještě získáte slevový kupón.

freshlabels-sleva

Co je to Freshlabels Loop?

Pokud jste si v minulosti nakoupili u Freshlabels a vaše zboží již nevyužijete, ať už z důvodu, že vám již nesedí velikost, přestalo se vám líbit či máte úplně jiný důvod, můžete jej zanést na jednu z pražských poboček. Zboží musí být v takovém stavu, aby se dalo znovu používat, tedy bez skvrn, zápachu, žmolků, chybějících knoflíků, nefunkčních zipů a podobně. Freshlabels takto pomáhá tomu, aby měly jejich výrobky větší využití a bylo ekologicky efektivnější. Za odměnu pak dostanete tzv. Loop kredit, který budete moct využít na zlevnění vaší objednávky. Takže nejen, že přispějete k lepší ekologii, ale zároveň i ušetříte. Více informací naleznete na této podstránce.

Jak kontaktovat Freshlabels?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Neváhejte společnost kontaktovat. Je několik způsobů, jak můžete Freshlabels kontaktovat.

Fakturační údaje společnosti jsou:

Freshlabels s.r.o.
Panská 1308/9 
110 00 Praha

IC: 22793593
DIC: CZ22793593

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Freshlabels.

Jaké jsou recenze na Freshlabels?

Freshlabels má 3954 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 5,0 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 1,6 dnů. Freshlabels má v Česku 3 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Freshlabels na Slovensku

Slevové akce na Freshlabels jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Freshlabels slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevový kód 200 kč pro nákup nad 300 kč. Slevy máme i do Ecomodi nebo Lelosi.