Wish promo kód 50%

Wish promo kód 50%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte na Wish s promo kódem a získejte až 50% slevu. S tímto kupónem ušetříte od tisíce obchodníků, kteří zasílají zboží z Číny, odkud bývá doprava zdarma. Pořídíte zde elektroniku, různé vychytávky do domácnosti nebo módu. Zboží je zde výrazně levnější než v obchodech, které znáte v tuzemsku.

Kupón až na 50% slevu

Získejte v aplikaci slevu na první nákup (nad 10 €) s tímto promo kódem*

   Platí min. do 11.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Wish!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

*Slevový kód nemusí platit na všechny produkty

Jaká je sleva na první objednávku z Wish?

Sleva s uváděným promokódem může být až 50%. Někde však sleva může být nižší. Záleží na více faktorech, jaké má zboží hodnotu nebo jestli je v akci. Konkrétní podmínky této slevové akce stanovuje Wish.

Tento slevový kupón lze uplatnit pouze v aplikaci Wish, kterou lze stáhnout přes Google Play.

Je nutné pamatovat, že sleva je pouze na první objednávku.

DPH a clo z třetích zemí od 1. 7. 2021

Od července 2021 nastává změna, která nepotěší žádného lovce superlevného čínského artiklu. Od tohoto data budete muset platit DPH i za objednávky do 22 €. Připravte se, že pokud si objednáte zboží před tímto datem, doprava může trvat i měsíc a déle. Pokud se zboží dostane na hranice až po 1. 7, nevyhnete se těmto nepříjemným povinnostem také.

DPH a clo od 1. 7. 2021:

 

  • hodnota objednávky do 22 €: platí se DPH
  • hodnota objednávky do 150 €: platí se DPH
  • hodnota objednávky nad 150 €: platí se DPH i clo

 

Ve výsledku změna tedy znamená, že i s tím nejlevnějším zbožím budete muset vyřídit celní deklaraci. Buď to zvládnete sami, nebo to necháte na České poště, která vše udělá za vás, ale zaplatíte nemalý poplatek 200 Kč. Levné zboží se vám tak může pěkně prodražit a cena deklarace klidně i přesáhne hodnotu zboží.

Jak nakupovat i tak levně?

Pozitivní však je, že se chystá také zavedení aplikace, kde si celní deklaraci vyřídíte sami. Vyhnete se díky ní poplatku, vyplňování a odesílání přes Českou poštu. A je tu ještě další možnost, jak se DPH a clu zcela vyhnout. Pokud si objednáte ze skladu, který se nachází přímo v EU, žádné DPH ani clo neplatíte. Když bude čínské zboží putovat nejdříve do skladu v Evropské unii a vy si ho objednáte až z něj, můžete tak DPH i clo obejít. Doprava zdarma nás tak třeba čeká i v dalších dnech.

Wish v zahraničí

Slevové akce na Wish jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Wish slevy na PromoKupon.sk. Wish působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Wish v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii mezinárodní e-shopy? Podívejte se také na slevy do Aliexpress, kde vás čeká super deals - slevy až 91%. Slevy máme i do eBay nebo Wish.