eBay sleva až 80%

eBay sleva až 80%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Podívejte se na slevy, které zde nabízí eBay. Na tomto obchodě si můžete zakoupit zboží z celého světa a to jak nové, tak použité. K dispozici jsou i velice levné produkty z Číny, které se koupit opravdu vyplatí. Kromě toho můžete na eBay také prodávat, takže pokud nějaké věci nevyužíváte a mají hodnotu, můžete se jich tu rychle zbavit a zároveň si tím přivydělat.

Slevy až 80%

Kategorie Daily Deals nabízí ohromné slevy!

   Platí min. do 20.6.2024

Dámské oblečení - sleva až 68%

Oblečení pro dámy je na eBay zlevněno

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na eBay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak použít slevový kód pro eBay?

K použití slevového kódu musíte být na stránkách eBay zaregistrovaní a také musíte mít účet propojený s vaším účtem PayPal. Poté, pokud obdržíte slevový kupón, jej můžete při objednávání zboží uplatnit. Výhodou také je, že prodávající obdrží platbu v plné výši, o slevu se tedy postará přímo eBay.

O obchodě eBay

V tomto světoznámém internetovém obchodním portálu můžete koupit opravdu vše. Je zde možné pořídit sběratelské předměty, oblečení, elektroniku, automobily a mnohé další věci. Prostřednictvím eBay můžete jak nakupovat, tak i prodávat. Pokud tedy máte doma hodnotné věci, které pro vás už ztratily využití, můžete se jich zde snadno zbavit a ještě si tak přijít na nějaké peníze.

Je možné zde koupit jak nové, tak i použité zboží. Ebay také nabízí kromě standardního prodeje zboží také internetovou aukci, kdy je produkt prodán tomu, kdo nabídne nejvyšší částku.

DPH a clo z třetích zemí od 1. 7. 2021

Od července 2021 nastává změna, která nepotěší žádného lovce superlevného čínského artiklu. Od tohoto data budete muset platit DPH i za objednávky do 22 €. Připravte se, že pokud si objednáte zboží před tímto datem, doprava může trvat i měsíc a déle. Pokud se zboží dostane na hranice až po 1. 7, nevyhnete se těmto nepříjemným povinnostem také.

DPH a clo od 1. 7. 2021:

  • hodnota objednávky do 22 €: platí se DPH
  • hodnota objednávky do 150 €: platí se DPH
  • hodnota objednávky nad 150 €: platí se DPH i clo

Ve výsledku změna tedy znamená, že i s tím nejlevnějším zbožím budete muset vyřídit celní deklaraci. Buď to zvládnete sami, nebo to necháte na České poště, která vše udělá za vás, ale zaplatíte nemalý poplatek 200 Kč. Levné zboží se vám tak může pěkně prodražit a cena deklarace klidně i přesáhne hodnotu zboží.

Jak nakupovat i tak levně?

Pozitivní však je, že se chystá také zavedení aplikace, kde si celní deklaraci vyřídíte sami. Vyhnete se díky ní poplatku, vyplňování a odesílání přes Českou poštu. A je tu ještě další možnost, jak se DPH a clu zcela vyhnout. Pokud si objednáte ze skladu, který se nachází přímo v EU, žádné DPH ani clo neplatíte. Když bude čínské zboží putovat nejdříve do skladu v Evropské unii a vy si ho objednáte až z něj, můžete tak DPH i clo obejít. Doprava zdarma nás tak třeba čeká i v dalších dnech.

Jak mohu eBay kontaktovat?

Pokud si s čímkoliv na portále eBay nevíte rady, přečtěte si podrobné návody zde. Pokud vám ani tyto stránky neporadily, pošlete zaměstnancům eBay dotaz pomocí formuláře, který naleznete ve stránkách s návody.

eBay v zahraničí

Slevové akce na eBay jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny eBay slevy na PromoKupon.sk. eBay působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na eBay v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii mezinárodní e-shopy? Podívejte se také na slevy do Aliexpress, kde vás čeká super deals - slevy až 90%. Slevy máme i do Wish nebo Banggood.