eBay sleva až 80%

eBay sleva až 80%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Podívejte se na slevy, které zde nabízí eBay. Na tomto obchodě si můžete zakoupit zboží z celého světa a to jak nové, tak použité. K dispozici jsou i velice levné produkty z Číny, které se koupit opravdu vyplatí. Kromě toho můžete na eBay také prodávat, takže pokud nějaké věci nevyužíváte a mají hodnotu, můžete se jich tu rychle zbavit a zároveň si tím přivydělat.

Slevy až 80%

Kategorie Daily Deals nabízí ohromné slevy!

  Platí min. do 21.4.2021

Dámské oblečení sleva až 68%

Oblečení pro dámy je na eBay zlevněno

  Platí min. do 21.4.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na eBay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak použít slevový kód pro eBay?

K použití slevového kódu musíte být na stránkách eBay zaregistrovaní a také musíte mít účet propojený s vaším účtem PayPal. Poté, pokud obdržíte slevový kupón, jej můžete při objednávání zboží uplatnit. Výhodou také je, že prodávající obdrží platbu v plné výši, o slevu se tedy postará přímo eBay.

O obchodě eBay

V tomto světoznámém internetovém obchodním portálu můžete koupit opravdu vše. Je zde možné pořídit sběratelské předměty, oblečení, elektroniku, automobily a mnohé další věci. Prostřednictvím eBay můžete jak nakupovat, tak i prodávat. Pokud tedy máte doma hodnotné věci, které pro vás už ztratily využití, můžete se jich zde snadno zbavit a ještě si tak přijít na nějaké peníze.

Je možné zde koupit jak nové, tak i použité zboží. Ebay také nabízí kromě standardního prodeje zboží také internetovou aukci, kdy je produkt prodán tomu, kdo nabídne nejvyšší částku.


Jak mohu eBay kontaktovat?

Pokud si s čímkoliv na portále eBay nevíte rady, přečtěte si podrobné návody zde. Pokud vám ani tyto stránky neporadily, pošlete zaměstnancům eBay dotaz pomocí formuláře, který naleznete ve stránkách s návody.

eBay v zahraničí

Slevové akce na eBay jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny eBay slevy na PromoKupon.sk. eBay působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na eBay v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.