Uber Eats promo kód 100 Kč

Uber Eats promo kód 100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zadejte slevu do Uber Eats promokód eats-r0lgI7 a získejte slevu 100 Kč slevu na jídlo v aplikaci. Uber už není jenom na osobní přepravu, ale už vám doveze i jídlo, podobně jako Dáme Jídlo nebo Wolt.

  TIP: Našli jsme pro vás lepší slevu od Wolt! Promokód 100 Kč a další 1 sleva najdete zde.

Sleva 100 Kč na jídlo

Využijte tohoto kódu a získejte slevu na vaše první jídlo

  Platí min. do 6.12.2020

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Uber Eats!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak začít používat Uber Eats?

Je to zcela jednoduché, stačí si nainstalovat aplikaci Uber Eats (iOS nebo Android) do vašeho telefonu. Dále se musíte zaregistrovat na stránkách Uber Eats nebo v mobilní aplikaci. Po registraci je nutné vyplnit adresu, kam chcete doručit jídlo. Určitě pomůžete kurýrům, když jim poskytnete číslo dveří, název firmy nebo si jídlo vyzvednete venku. Můžete ještě přidat další doplňující poznámky.

Rozvoz jídla je každý den od 11:00 do 23:00 a můžete si vybírat z desítek restaurací ve vašem okolí.  Doba doručení se pohybuje obvykle od 15 do 45 minut. Záleží na složitosti přípravy (Bageterie je schopná nachystat jídlo do 5 minut a pokud chytíte kurýra po cestě, tak do 15 minut opravdu můžete sedět u stolu s jídlem). Záleží také na vzdálenosti restaurací a důležitý je i čas objednání. Ve špičce se může čas protáhnout (i přes slíbenou garanci).

Jak uplatnit slevový kód?

Uber Eats: široká paleta chutí

Díky Uber Eats můžete nechat doporučit jídlo z mexické kuchyně od Burrito Loco, vychutnat si italskou kuchyň v podobě italských těstovin, pizzy všech druhů nebo si vybrat některou specialitu z asijské kuchyně. Nechybí ani vymazlené burgery od GANGSTERburger či Bejzment. Využijte náš slevový kód a vychutnejte si jídlo dovezené od Uber Eats.


 

Máme pro vás lepší nabídku od Wolt!

Použijte promo kód PROMOKUPON na Wolt a získejte slevu 100 Kč na jídlo! Neslyšeli jste o Wolt? Jedná se o mezinárodní projekt na rozvážku jídla, podobný již osvědčenému DámeJídlo. Jejich výhoda je v rychlosti…

  Přejít do Wolt  nebo  Chci slevy na Uber Eats

Promokód 100 Kč

Ušetřete stovku na první objednávce díky exkluzivní slevě!

  Platí min. do 6.12.2020