TváLáska slevy a kupóny

TváLáska slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

TváLáska je e-shop, kde se slevovým kódem najdete podložky na jógu a cvičení, plné lásky a radosti. Založen byl manželským párem, který si navrhl vlastní podložky a dále nabízí produkty jako ECO oblečení, legíny, podprsenky, přírodní svíčky či různé šperky. TváLáska symbolizuje lásku k sobě a světu kolem nás. Zajímavým zpestřením je možnost si zakoupit jejich online kurzy, díky kterým se naučíte správně cvičit jógu, ať už jste naprostý začátečník či mírně pokročilý. Nezapomeňte využít jejich slevy a vyberte si podložku, která vyhovuje přesně vašim potřebám. Máme přehled o všech jejich slevách, stačí si jen vybrat.

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, jaké zboží je právě ve slevě

   Platí min. do 19.6.2024

Online kurzy na Jógu

Kupte si jejich kurz a zdokonalte se v cvičení jógy

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na TváLáska!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na TváLáska?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

tvalaska-slevovy-kod.jpgCo víme o obchodu TváLáska?

O obchodu TváLáska víme, že se specializuje zejména na prodej podložek na jógu a cvičení. Podložky jsou vyrobeny z ekologických materiálů, konkrétně z 100% přírodního kaučuku a protiskluzového mikrovlákna, a jsou dostupné ve dvou tloušťkách - 4 mm pro domácí cvičení a 1,5 mm pro cestování. Zajímavým zpestřením je možnost si zakoupit jejich online kurzy, díky kterým se naučíte správně cvičit jógu, ať už jste naprostý začátečník či mírně pokročilý. Dále u nich můžeme nakoupit vkusné podprsenky, pohodlné legíny nebo různé šperky a voňavé svíčky.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč. Slevy máme i do Ecomodi nebo Lelosi.