TorriaCars slevy a kupóny

TorriaCars slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte slevy v e-shopu TorriaCars zabývající se prodejem autodiagnostiky firmy Scantool, kde můžete uplatnit slevové kódy a slevy. Výrobky jsou již na trhu více než 15 let a staly se světovou špičkou. Před distribucí jsou přístroje na diagnostiku pod přísnou kontrolou. K tomu všemu nakoupíte nářadí, autodoplňky nebo můžete využít on-line půjčovnu.

Měřící technika v akci

Akční ceny na měřící techniku

   Platí min. do 20.5.2024

Auto-moto výprodej

Nakupujte v kategorii auto-moto levněji

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Platí při nákupu nad 2000 Kč

   Platí min. do 20.5.2024

On-line půjčovna

Nechce se vám nakupovat? Tak si to jen půjčte a ušetřete

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na TorriaCars!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit TorriaCars slevový kód?

V košíku dole pod vybranými produkty najdete vlevo textové pole "Slevový kód", do kterého vložíte váš kupón a potvrdíte. 

Značka Scantool

Pomocí diagnostického zařízení Scantool můžete provádět kontrolu elektronických součástek automobilu. Můžete zkontrolovat řídící jednotku motoru, kde lze zjistit elektronickou poruchu škrtící klapky, lambda sondy nebo dalších čidel. Nakupujte chytře a vyberte si univerzální měřiče, které podporují většinu automobilů. 

Dále můžete nakupovat nářadí či autodoplňky. Pokud nemáte zájem nakoupit měřič, můžete si ho jednoduše půjčit v on-line půjčovně. K tomu všemu využijte veškerých výhod a uplatněte slevový kód nebo vybírejte z desítek zlevněných produktů. 

Jaké jsou recenze na TorriaCars?

TorriaCars má 3764 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii auto / moto? Podívejte se také na slevy do carVertical, kde vás čeká slevový kód 20%. Slevy máme i do K2moto nebo Tirendo.