Termovel slevový kód 10%

Termovel slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Termovel je e-shop, kde můžete využít slevový kód a potěšit se širokou nabídkou sportovního oblečení a termoprádla. Nejenže uspokojí sportovní nadšence svým funkčním oblečením, ale také luspokojí příznivce myslivectví a rybářství s oblečením, které vás udrží v teple i v chladném počasí​​.

Termovel také nabízí exkluzivní kolekci „Luxury“ z prémiových materiálů, která spojuje funkčnost společně s nápaditým designem​​. Jsme přesvědčeni, že se vám jejich nabídka bude líbit a že zde najdete to, co hledáte. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

100 Kč na první nákup

Stačí začít odebírat jejich newsletter

   Platí min. do 20.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se, jaké nové slevy Termovel nabízí

   Platí min. do 20.6.2024

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Termovel!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód na Termovel?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

termovel-slevovy-kod.jpgJaká je historie obchodu Termovel?

Značka Termovel vznikla v roce 1991 jako šicí dílna oblečení pro volný čas. Produkty Termovelu jsou dnes distribuovány jak na slovenském, tak na zahraničním trhu, a jsou oblíbené mezi profesionály v různých oblastech, včetně vrcholového sportu, záchranných systémů a bezpečnostních složek​​.

Termovel se později zaměřil na výrobu kvalitního funkčního oblečení a termoprádla s důrazem na kvalitní materiály, originální design a pohodlí při nošení. Termovel se tak stál známým jako prvotřídní výrobce funkčního oblečení, nabízející výrobky pro širokou škálu aktivit a sportů.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč. Slevy máme i do Ecomodi nebo Lelosi.