Bolt (Taxify) promokód -100 Kč

Bolt (Taxify) promokód -100 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zadejte do Bolt promokód K92L8 a získejte jízdu zdarma. Taxify, které bylo přejmenováno na Bolt, je mobilní aplikace, s kterou si zavoláte taxík stejně jednoduše jako Uber. Pomocí této speciální akce získejte slevu na první jízdu až do výše 100 Kč. S tímto kupónem se tedy dostanete po Praze zdarma do vzdálenosti až 3 Km. Pokud by cena za jízdu byla vyšší, tak zaplatíte jen rozdíl navíc. Mimo Prahu, kde Bolt nefunguje, zkuste aplikaci Liftago.

Promokód na 100 Kč

Zkopírujte promo kód do aplikace a užijte si první jízdu zdarma.

  Platí min. do 2.4.2020

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Bolt!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak funguje Bolt?

Jednoduché jako facka. Bolt se používá stejně jako původní Taxify. Nejprve si vyberete vůz, který vám vyhovuje cenou a komfortem, pak zvolíte vaši polohu a objednáte si odvoz. Pak už jen sledovat řidiče na mapě, který k vám dorazí. Řidiče můžete ohodnotit a za cestu zaplatit automaticky přímo v aplikaci. Zpětnou vazbu můžete využít i při výběru řidiče. 

Pokud plánujete firemní cestu, stačí v aplikaci zmáčknout jedno tlačítko a přepnete jízdu na firmu! Jednodušší už to být nemůže. Platit můžete jak cash tak i platební kartou. Bolt funguje zatím v Praze, ale rozšiřuje se i do dalších měst.

Jak uplatnit slevový kód? 

Je nutné si stáhnout mobilní aplikaci. Po otevření Bolt musíte kliknout vlevo nahoře na ikonu vašeho profilu. Poté se vám otevře rozbalovací menu, kde najdete záložku "Promo kód", na který klepnete. Následně se vám otevře poslední okno, ve kterém vypíšete váš slevový kód a uplatníte. 


Bolt v zahraničí

Slevové akce na Bolt jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Bolt slevy na PromoKupon.sk. Bolt působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Bolt v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.