Sonnentor slevy a kupóny

Sonnentor slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Sonnentor je obchod plný akcí a slev, kde se setkáte na vlastní oči s úžasnou magií bylinek a koření. Tento ráj pro milovníky čajů a koření nabízí ekologické produkty, které vám projasní každý den. Využijte proto cokoliv z jejich bohaté nabídky aromatických čajů, soli, polévek a exotického koření. U Sonnentor zkrátka najdete vše, co potřebujete pro zdravý životní styl. Náš tým sleduje všechny jejich akce a slevy, abyste si mohli vybrat u Sonnentor tu nejlepší nabídku přesně pro vás.

Nejnovější slevy a akce

Podívejte se, jaké novinky přináší tento e-shop

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

Dárečky pro vaše nejdražší

U Sonnentor můžete obdarovat své nejmilejší těmito dárky

   Platí min. do 20.5.2024

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké dárkovým poukazem do obchodu Sonnentor

   Platí min. do 20.5.2024

Akce a zážitky u Sonnentor

Navštivte Malé bylinkové slavnosti, Den Země či Den otevřených zahrad

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Sonnentor!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód u Sonnentor?

Použití slevového kódu v obchodě Sonnentor je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v uplatnění a dokončete jej podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

Co vše lze nakoupit v obchodě Sonnentor?

U Sonnentor si můžete zakoupit širokou škálu bio produktů, včetně bylinných a ovocných čajů, koření, polévek a dalších gastronomických specialit. Najdete zde i různé éterické oleje, sirupy a kávu. Všechny produkty u Sonnentor jsou vyrobeny z kvalitních biologicky pěstovaných surovin a jsou nabízeny v ekologických obalech.

sleva-sonnentor-vyprodej.pngJak získat u Sonnentor dopravu zdarma?

Můžete si vybrat, jakým způsobem vám produkty z e-shopu Sonnentor doručí. Spolupracují s dopravci Česká pošta, PPL a Zásilkovna. Při objednávce nad 850 Kč včetně DPH máte dopravu zdarma. 

slevovy-kod-sonnentor.jpgKde všude najdete prodejny Sonnentor?

Sonnentor má své obchody v několika městech, včetně Prahy, Brna a Čejkovic. Kromě těchto slunečních obchodů jsou produkty Sonnentor dostupné také v různých partnerských prodejnách a obchodech se zdravou výživou.

sonnentor-slevovy-kod-akce.jpg

Jaká je historie e-shopu Sonnentor?

Sonnentor byl založen v roce 1988 Johannem „Hans“ Zweitem, který začal s balením a prodejem bylin ze svého vlastního zemědělského hospodářství v rakouském Waldviertelu. Od té doby se firma rozrostla a stala se známou nejen v Rakousku, ale i na mezinárodní scéně. Firma klade velký důraz na udržitelnost a přímý obchod, což zákazníkům garantuje vysokou kvalitu a čerstvost produktů.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii káva, čaj a nealko? Podívejte se také na slevy do Oxalis, kde vás čeká čajové předplatné - sleva 15%. Slevy máme i do Ahmad Tea nebo Gourmet káva.