DeLonghi slevový kód 5%

DeLonghi slevový kód 5%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

DeLonghi je obchod, kde můžete využít náš slevový kód a prozkoumat svět italské kávy, právě tak, jak ho znáte z oblíbených kaváren! Tento e-shop je kávový ráj pro naprosté gurmány.

Proč kupovat kávu venku, když si můžete doma připravit dokonalou kávu s produkty De'Longhi? Od espresových strojků po kávovary s mlýnkem, od fritéz po multifunkční trouby, De'Longhi nabízí širokou škálu produktů pro každého milovníka kávy i kuchyně. 

Slevový kód 5%

Klikněte a počkejte na vyskakovací okno, pak stačí zadat e-mail

   Platí min. do 5.12.2023

Outlet

Podívejte se na aktuálně zlevněné produkty

   Platí min. do 5.12.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 5.12.2023

Nejprodávanější zboží

Nakupte ty nejzajímavější kousky

   Platí min. do 5.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na DeLonghi!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na  DeLonghi?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

delonghi-kod.png

Co víme o společnosti DeLonghi?

Italská značka DeLonghi vznikla v roce 1902 v Trevisu, nedaleko Benátek. Firma se původně zabývala výrobou a prodejem topných a klimatizačních jednotek. Časem byla produkce rozšířena o další elektrotechnické vybavení do domácnosti.

Nejznámějšími výrobky DeLonghi jsou dnes kávovary, vysavače, klimatizace či přístroje na výrobu zmrzliny. Značka vyniká především svým nezaměnitelným designem, za který v minulosti získala řadu ocenění. 

DeLonghi v zahraničí

Slevové akce na DeLonghi jsou dostupné i v zahraničí. DeLonghi působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.