DeLonghi slevový kód 5%

DeLonghi slevový kód 5%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

DeLonghi je obchod, kde můžete využít slevový kód a prozkoumat svět italské kávy, právě tak, jak ho znáte z oblíbených kaváren! Tento e-shop je kávový ráj pro naprosté gurmány. Proč kupovat kávu venku, když si můžete doma připravit dokonalou kávu s produkty De'Longhi? Od espresových strojků po kávovary s mlýnkem, od fritéz po multifunkční trouby, De'Longhi nabízí širokou škálu produktů pro každého milovníka kávy i kuchyně.  Máme přehled o všech akcích DeLonghi, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás.

Slevový kód 5%

Klikněte a počkejte na vyskakovací okno, pak stačí zadat e-mail

   Platí min. do 20.5.2024

Outlet DeLonghi se slevou až 40%

Podívejte se na aktuálně zlevněné produkty

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat u DeLonghi dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

Nejprodávanější zboží

Nakupte ty nejzajímavější kousky u DeLonghi

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na DeLonghi!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na  DeLonghi?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

de-longhi-slevovy-kod.jpgCo víme o společnosti DeLonghi?

Italská značka DeLonghi vznikla v roce 1902 v Trevisu, nedaleko Benátek. Firma se původně zabývala výrobou a prodejem topných a klimatizačních jednotek. Časem byla produkce rozšířena o další elektrotechnické vybavení do domácnosti. Nejznámějšími výrobky DeLonghi jsou dnes kávovary, vysavače, klimatizace či přístroje na výrobu zmrzliny. Značka vyniká především svým nezaměnitelným designem, za který v minulosti získala řadu ocenění.

Co vše nakoupíte u DeLonghi?

Na webu De'Longhi můžete nakoupit širokou škálu domácích spotřebičů. Nabízí plnoautomatické kávovary, pákové kávovary, kapslové kávovary Nespresso, rychlovarné konvice, topinkovače, fritézy, elektrické trouby a další kuchyňské spotřebiče. Kromě toho zde najdete přenosné klimatizace, odvlhčovače vzduchu, čističky vzduchu, olejové radiátory a vysavače. De'Longhi se také zaměřuje na kávové příslušenství a údržbu kávovarů.

delonghi-slevovy-kod.jpg

DeLonghi v zahraničí

Slevové akce na DeLonghi jsou dostupné i v zahraničí. DeLonghi působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.